Księżniczka Charlotte obchodzi 4. urodziny. Kate zrobiła jej nowe zdjęcia. Internauci: "To cały William"

Księżniczka Charlotte świętuje 4. urodziny. Rodzina królewska udostępniła w mediach jej najnowsze zdjęcia, które wykonała księżna Kate. Choć wielu uważa, że dziewczynka jest podobna do prababci, to nie da się nie zauważyć, że coraz bardziej przypomina ojca.

Rodzinka królewska ma kolejny powód do świętowania. 23 kwietnia książę Louis skończył rok, kilka dni temu minęła ósma rocznica ślubu księżnej Kate i księcia Williama, a teraz księżniczka Charlotte świętuje czwarte urodziny. Do tego ciągle w napięciu czeka na wiadomość o narodzinach dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Zobacz: Meghan Markle nie wyda na poród nawet pensa. Postawiła na publiczny szpital. Księżna Kate musiała płacić za luksusy

Księżna Kate zrobiła zdjęcia córce

Do mediów trafiły najnowsze zdjęcia księżniczki, które zrobiła jej mama. Na jednym z nich siedzi na trawie w kolorowej sukience, na kolejnych siedzi na płocie oraz biegnie, trzymając w ręce kwiatka.

Książę i księżna Cambridge mają przyjemność podzielić się trzema nowymi zdjęciami księżniczki Charlotte, która będzie świętować czwarte urodziny. Fotografie zostały zrobione w kwietniu przez księżną w Pałacu Kensington i w ich domu w Norfolk - czytamy na oficjalnym profilu Kate i Williama na Twitterze.

Fotografie trafiły także na Instagram. Pod nimi internauci zostawiają życzenia dla księżniczki oraz piszą, do kogo ich zdaniem jest podobna. Zdaniem większości najbardziej przypomina ona prababcię, czyli królową Elżbietę II. Jednak pojawiają się głosy, że jest bardzo podobna do taty.

Ludzie mówią, że wygląda jak królowa, ale ja widzę, że jest identyczna jak tata. Zwłaszcza na drugim zdjęciu. Aż nie mogę uwierzyć, że kończy już 4. lata.
To cały William.
Urocza dziewczynka. Wszystkiego najlepszego. Ale dla mnie jest małą kopią królowej - piszą.

To kolejne zdjęcia dzieci księżnej Kate i księcia Williama, które zostały wykonane przez ich mamę. Przyszła królowa jest z wykształcenia historykiem sztuki i pasjonuje się fotografią. Tradycją stało się więc to, że to ujęcia jej autorstwa są publikowane z okazji ważnych dla jej rodziny uroczystości. Na swoim koncie ma już m.in. portrety księcia Georga oraz sesję dzieci wykonaną jakiś czas po narodzinach najmłodszego syna.

A Wam kogo bardziej przypomina księżniczka Charlotte?

AW

Więcej o:
Komentarze (61)
Księżniczka Charlotte obchodzi 4. urodziny. Kate zrobiła jej nowe zdjęcia. Internauci: Identyczna jak ojciec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gościowa

  Oceniono 24 razy 18

  Cała prababcia. Nie da się ukryć 😁

 • Gość: babcia

  Oceniono 18 razy 10

  Sliczna kopia prababci.

 • Gość: doris

  Oceniono 22 razy 10

  Gdzie wy widzicie podobieństwo do Williama ? Chyba z tyłu. Calutka prababcia, po prostu nie
  do wiary,żebyw 3 pokoleniu wyszło takie podobieństwo.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Do kate te dzieciaki to wcale niepodobne.no chyba ze ten najmlodszy bedzie. No może trochę George ma coś z niej.a charlotte w ogóle niepodobna.

 • Gość: Wet

  Oceniono 10 razy 6

  To cała prababcia do ojca podobny jest ten najstarszy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX