Wieniawa i Baron wybrali się na ekskluzywne zakupy. Przy okazji wydało się też, jak aktorka nazywa swojego ukochanego. Flirtują nawet na Instagramie

Julia Wieniawa i Baron wyrastają na jedną z najgorętszych park polskiego show-biznesu. Flirtują ze sobą nawet na Instagramie.

Mimo że Julia Wieniawa i Baron z Afromental są ze sobą dopiero od kilku miesięcy, to wszystko wskazuje na to, że rodzące się między nimi uczucie jest czymś poważnym. Zakochani nie wstydzą się już publicznie okazywać sobie uczuć. Po tym jak pojawili się razem na salonach, nie mają też oporów przed wrzucaniem do sieci wspólnych zdjęć.

Wieniawa flirtuje z Baronem na Instagramie

Jak na młode gwiazdy przystało, celebrytka i muzyk prowadzą dość luksusowe życie. Podróżują po świecie, bywają na salonach... Ostatnio oboje pochwalili się w sieci tą samą fotką z zakupów w ekskluzywnym butiku.

Na ich profilach z miejsca pojawiły się setki komplementów i w większości pozytywnych komentarzy. Głos zabrała także Wieniawa.

Moja własna gwiazda rocka - napisała.

Taki zwrot nie jest przypadkowy. Starszy od Wieniawy o 15 lat Baron najprawdopodobniej zaimponował jej swoją karierą muzyczną. Przypomnijmy też, że para poznała się podczas prac nad debiutanckim Julki. Ta zapowiadana jest już od dwóch lat, jednak póki co nie zanosi się na to, żeby miała ujrzeć światło dzienne. 20-letnia celebrytka znacznie lepiej radzi sobie jako influencerka. Do jej sukcesów można też zaliczyć role w filmach Patryka Vegi.

Więcej o:
Komentarze (42)
Wieniawa i Baron wybrali się na ekskluzywne zakupy, a przy okazji wydało się też, jak aktorka nazywa swojego ukochanego. Flirtują nawet na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: natalka

  Oceniono 22 razy 22

  Jaka aktorka? aktorkami są np Anna Seniuk, Agata Kulesza, Kinga Preis i tak można jeszcze wymieniać. Aktor jest po studiach aktorskich!!!!!!!! Lekarz est po studiach medycznych.Ona jest nikim.Wypromowała się na Królikowskich.

 • Gość: emm

  Oceniono 11 razy 9

  "Przypomnijmy też, że para poznała się podczas prac nad debiutanckim Julki. Ta zapowiadana jest już od dwóch lat". Aha.

 • Gość: Xx

  Oceniono 5 razy 5

  Gwiazda rocka w dresie ... co za czasy

 • Gość: Dziura na sprzedaż

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoda ze mózgów nie moga sobie kupic. Na ista tez nie sprzedają

 • Gość: Bożydar Januszewski

  Oceniono 5 razy 3

  A ru...o sie tez na instagramie?

 • Gość: Nikola Six

  Oceniono 9 razy 3

  Julia wzięłaś sobie starego dziada? Tatusia? Czy ochroniarza? Do pierwszego strzału..

 • Gość: Manollo

  Oceniono 2 razy 2

  Jaka gwiada roka?? I jaka aktorka???

 • Gość: go

  Oceniono 2 razy 2

  dwa produkty poszły sobie kupić kilka nowych produktów...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Lubi starszych i co zrobić .On zadowolony i ona .Konkretnego faceta chciała i znalazła . Chyba" wiek "ma dla niej dużo milszych niespodzianek.. Konkretnie i do celu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX