Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie. Doszło do awantury: Robisz przedstawienie przed prasą

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie. Na korytarzu doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań. "Fakt" udostępnił nagranie z ich udziałem.

W marcu Weronika Rosati udzieliła bardzo osobistego wywiadu, który pojawił się w "Wysokich Obcasach". Opowiedziała w nim o przykrych doświadczeniach, jakie spotkały ją, gdy była w związku z Robertem Śmigielskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Mężczyzna miał nie tylko znęcać się nad nią psychicznie, fizycznie i ekonomicznie, lecz także ma nie płacić alimentów na ich córkę Elizabeth.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w sądzie

Oprócz tego aktorka w Los Angeles złożyła wniosek o wydanie zakazu zbliżania się Śmigielskiego do niej i ich córki. Teraz byli partnerzy spotkali się w sądzie, gdzie doszło do pomiędzy nimi do awantury. Z nagrania, jakie udostępnił portal Fakt24.pl, dowiadujemy się, że lekarz oskarżył ją o to, że popełniła przestępstwo zabierając Elizabeth do Stanów. Dodał, że powinna pytać się go zgodę, gdy tylko będzie chciała gdzieś zabrać ich córkę.

Zabranie dziecka bez mojej zgody to jest prawie porwanie rodzicielskie. Proszę pokazać, kiedy pytałaś o zgodę na zabranie za granicę dziecka. To nie jest twoja własność. Ty musisz pytać się o zgodę na wyjazd - mówił do byłej partnerki.
A kiedy zabroniłeś? A w ogóle chciałam ci powiedzieć, że masz się trzymać 91 metrów ode mnie - odpowiedziała.

Śmigielski zwrócił jej uwagę, że "w Polsce nie obowiązuje to prawo", z czym nie zgodziła się Rosati i wytłumaczyła mu, że działa na całym świecie. Przypomnijmy, że w kwietniu do mediów dotarły informacje, że amerykański sąd orzekł środek karny wobec Roberta Śmigielskiego i otrzymał zakaz zbliżania się do aktorki.

Nie jesteś Amerykanką. Choć chciałabyś nią być. Chcę zobaczyć dziecko. Kiedy będę mógł zobaczyć córkę? - mówił do niej dalej.
Złożyłeś ten wniosek nie po to, żeby się zobaczyć z córką, tylko po to, żeby się wybielić w prasie. Robisz przedstawienie przed prasą... Tak właśnie moje życie wyglądało - zwróciła się Rosati do Śmigielskiego.

Sądząc po tym, co zobaczyliśmy na nagraniu, rozprawa w sądzie nie będzie dla nich przyjemnym doświadczeniem. Wiele więc wskazuje na to, że nieszybko dojdzie pomiędzy nimi do porozumienia.

AW

Więcej o:
Komentarze (277)
Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie. Doszło do awantury: Robisz przedstawienie przed prasą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aaa

  Oceniono 127 razy 75

  Pani Rosati nie jest nastolatką, którą zauroczył pan Śmigielski. On miał swoja przeszłość i jej nie ukrywał. Nie wiem czy pani Rosati jest tak naiwna czy tak wyrachowana, żeby w ten związek wchodzić. Oboje maja bogatą przeszłość i jakoś niczego to ich nie nauczyło :( Szkoda dziecka. ;(

 • Gość: Stelka

  Oceniono 76 razy 64

  Ma sa kra. Żenada ze ktos to publikuje i nagrywa. Żenada ze zamiast siedziec cicho i zachowac klase robia show na kotytarzu sądowym. Jakby nie mozna bylo pogadac przed rozprawa poza budynkiem sądu albo w ostatecznosco na samej rozprawie. Ja tez sie rozwodzę. Padlo duzo przykryw slow z kazdej strony, ale trzymamy poziom dla syna.

 • Gość: Koka

  Oceniono 88 razy 58

  Zaczyna to wyglądać niestety standardowo. Matka, nawet jeśli partner była dla niej zły i zachowywał się źle, nie powinna blokować mu kontaktu z dzieckiem. To jest trudne bardzo zapewne dla osoby skrzywdzonej, ale dziecko nie może być ani bronią, ani tarczą. Czas pokarze jaki stosunek do dziecka miałby ojciec i wtedy byłby czas na ewentualne decyzje o ograniczeniach. Teraz jest po prostu walka dorosłych ludzi o to czyje będzie na górze. A dziecka chyba w tym wszystkim nie ma...

 • cehaem

  Oceniono 79 razy 47

  Esterka show trwa w najlepsze. Tak samo jej szkodzenie matkom, ktore maja partnerow, ktorzy sie nad nimi znecaja I rzeczywiscie nie maja dokad uciec, bo nie maja na to srodkow.

 • Gość: jajca

  Oceniono 56 razy 46

  hyhy, a jeszcze rok temu takie love było...a teraz dać im noże to by się pozabijali jakby mogli.

 • Gość: W Czerskim Kręgu

  Oceniono 81 razy 43

  Głowa do góry. Zaraz dostana wsparcie od Rozenek, Górnak, Cielęckiej, Holland i Wpieniawy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 42

  I o to jest taki światek CELEBRYTÓW! Najpierw wielka miłość a później skaczą sobie do r....a !

 • Gość: beka z Wery

  Oceniono 80 razy 42

  dobrze, że nie 91,5 metra, bo miałby trudności z wymierzeniem,
  ona jest taką idiotką, że słow brak
  MASAKRA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX