Małgorzata Rozenek zdradziła, co sądzi o sprawie Bieniuka. "Ja wiem, jak jest"

Małgorzata Rozenek została zapytana, co sądzi o sprawie Jarosława Bieniuka. Celebrytka zaapelowała, by nie osądzać byłego piłkarza zbyt pochopnie.

Od blisko dwóch tygodni media żyją sprawą Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został oskarżony przez 29-letnią Sylwię S. o napaść seksualną i udostępnienie substancji psychoaktywnych. Obecnie trwa śledztwo prokuratury ws. drugiego z tych zarzutów - pierwszy został oddalony. Bieniuk nie przyznaje się do winy, a w jego obronie stanęli już m.in. Natalia Siwiec, Radosław Majdan oraz była partnerka, Martyna Gliwińska. Teraz głos zabrała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek broni Jarosława Bieniuka

Małgorzata Rozenek została zapytana przez Jastrzabpost.pl o to, co sądzi o sprawie Jarosława Bieniuka. "Perfekcyjna" stwierdziła, że jej zdanie na ten temat nie jest ważne. Ważne natomiast jest to, żeby nie osądzać sportowca zbyt wcześnie.

To nie jest ważne, co ja sądzę na ten temat, ale ważne jest abyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, które przeżyły ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują dodatkowych, tak trudnych sytuacji.

Jarosław Bieniuk w 'Dzień dobry TVN'Jarosław Bieniuk w 'Dzień dobry TVN' Screen / dziendobry.tvn.pl

Ja naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, jaką media mają ogromną siłę rażenia i jak ważna jest odpowiedzialność mediów za to, co się mówi czy co się pisze. Ja rozumiem dziennikarską potrzebę pogoni za newsem. Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy zaczynają się pojawiać informacje nie dające szansy obrony drugiej strony. Ja wiem jak jest.

Bieniuk w piątek udzielił pierwszego wywiadu od czasu swojego zatrzymania. W rozmowie z Mateuszem Hładkim w "Dzień Dobry TVN" wyznał, że jego życie zmieniło się w koszmar i obecnie przeżywa drugi tak traumatyczny okres w swoim życiu. Może jednak liczyć na wsparcie rodziny i wierzy, że wszystko skończy się dla niego dobrze, bo - jak podkreślił wielokrotnie - jest niewinny.

Jarosław Bieniuk i Mateusz HładkiJarosław Bieniuk i Mateusz Hładki Screen / dziendobry.tvn.pl

WJ

Więcej o:
Komentarze (59)
Małgorzata Rozenek zdradziła, co sądzi o sprawie Jarosława Bieniuka. "Nie osądzajmy go zbyt pochopnie"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 40 razy 40

  Trzeba uważać najzwyczajniej w świecie jak sobie dobierać znajomych. Można uniknąć dzięki temu nieprzyjemnych "niespodzianek". Pan Bieniuk wygląda na wystarczająco dorosłego. Ale jak widać poszło coś nie tak.

 • Gość: asha

  Oceniono 37 razy 37

  Jaki Bieniuk preferuje seks, nie powinno nikogo interesować, dopóki obie strony są zadowolone. Problematyczne natomiast jest jego towarzystwo znane np. z zarzutów wykorzystania seksualnego dziewcząt w wieku jego córki. Fakt ten nie przeszkadzał Bieniukowi nazywać to „towarzystwo” przyjaciółmi. Teraz oberwał rykoszetem i próbuje myśleć inną częścią ciała, niż do tej pory.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 26 razy 20

  Małgorzato, może wierzymy, że nie zgwałcił, ale obraca się w szemranym towarzystwie i na to są niezbite dowody, może ty wiesz, że Radzio też święty nie jest, bo co nieco docierały tu i tam, dlatego stajesz w jego obronie, ty najlepiej znasz siłę mediów bo od lat nic innego nie robisz oprócz wzbudza nią zainteresowania za ich pomocą, nie ważne czy dobrze czy źle byle pisali a też masz dwóch synów, oni kolegów

 • Gość: yatu34

  Oceniono 21 razy 17

  Coz, w tym towarzystwie wzajemnej adoracji zadawanie sie z prostytutkami jest w dobrym tonie.
  Moralne dno pana B i jego obronczyn.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Rozenkowa materacem była, że tak wszystko dokładnie wie ,co tam się działo, wścibskie babsko i do tego żałosne, lans nawet na jego rodzinie ,nie da o sobie zapomnieć !!!

 • Gość: fg

  Oceniono 11 razy 9

  tego obronić sie nie da

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Co za autorytety:) zabierają głos!?

 • andi.11111

  Oceniono 5 razy 5

  Kto obraca się w półświatku powinien liczyć się z konsekwecjami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX