Ewa Farna przypadkowo zdradziła termin porodu. W jej rozpisce koncertów pojawiła się luka. Wiadomo, kiedy wróci na scenę

Ewa Farna już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Wiemy, kiedy można spodziewać się radosnej wiadomości.

Ewa Farna dorastała na oczach milionów Polaków. Piosenkarka zadebiutowała jako nastolatka, a od tamtej pory jej piosenki nie schodzą z list przebojów. W odróżnieniu od innych dziecięcych gwiazd, Farna stroni od skandali i ma uporządkowane życie prywatne. Dwa lata temu wyszła za swojego gitarzystę Martina Chobota.W lutym para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Ewa Farna urodzi w wakacje

Brzuszek Ewy jest już naprawdę spory. Pomimo tego, gwiazda nie zwalnia tempa. Jej grafik jest bardzo napięty i nie zanosi się na to, żeby planowała szybko przejść na urlop macierzyński. Ostatnio piosenkarka wrzuciła do sieci informację o zbliżającej się trasie koncertowej.

Ewa Farna koncertyEwa Farna koncerty Oficjalny fanklub Ewy Farnej

Z infografiki wynika, że gwiazda zagra ostatni koncert pod koniec maja, a na scenę wróci już początku października. Trzeba przyznać, że dość szybko, ale nie jesteśmy tym szczególnie zdziwieni. W show-biznesie od dawna panuje moda na to, kto najszybciej wróci do pracy po ciąży.

Myślcie, że Ewa Farna pochwali się dzieckiem na Instagramie?

Więcej o:
Komentarze (6)
Ewa Farna przypadkowo zdradziła termin porodu? Pewne jest to, kiedy wróci na scenę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: komentująca1

  Oceniono 3 razy 1

  To i tak krótką przerwę planuje, podziwiam ?? jeśli ostatni koncert ma w maju to termin porodu obstawiam koniec czerwca lub lipiec. Szczęśliwego rozwiązania ?

 • e-misio

  Oceniono 3 razy 1

  ona ma po prostu termin porodu... a ki depil ma ucieche i kase z pisania o tym?

 • Gość: BB

  0

  Bbb

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 0

  Na macierzynski idzie sie z reguly na rok. A ta jeszcze dobrze nie urodzi, jak juz wroci na scene?! Na chleb jej brakuje??!!!

 • Gość: Kaja

  Oceniono 6 razy -4

  Nie rozumiem tego. Pieniędzy chyba nie brakuje a naprawdę noworodki czy niemowlaki jedyne czego potrzebują to matki i cycka. No naprawdę nie jest to jakaś tajemna wiedza. Ja siedzę z dzieckiem już 1.5 roku rzygam tym ale wiem, że wiecznie to nie będzie trwać. Taką decyzje podjęłam, ze chce dziecko a dziecko na początku potrzebuje bardzo matki. Przecież to nie chodzi tylko o to kiedy te celebrytki są w pracy - koncerty, tv. Ale tez kiedyś musza odpocząć i wtedy tez dzieckiem się zajmuje ktoś inny. Szczególnie, że ojciec gra w tym samym zespole... niemożliwym jest, żeby wrócić z koncertu o północy wstać do dziecka 3 razy a później wstać z nim o 5 rano jak to dzieci maja w zwyczaju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX