Meghan Markle jeszcze nie urodziła. "Zdradził" to sam książę Harry. A raczej jego ostatnie wyjście

Meghan Markle rodzi lada dzień, ale sprawa jest owiana tak wielką tajemnicą, że każdy ruch księcia Harry'ego, jej męża, jest dokładnie analizowany. Okazuje się, że książę przypadkiem zdradził, że księżna jeszcze nie urodziła.

Meghan Markle od połowy marca nie pojawia się publicznie, ale zamiast niej obecny jest niekiedy książę Harry. Jako jedyny realny łącznik pomiędzy ludem a księżną, Harry jest bardzo dokładnie obserwowany. Na przykład wczoraj okazało się, że Meghan jeszcze nie urodziła - wszystko dzięki temu, że zobaczono księcia Harry'ego w bardzo konkretnym miejscu i czasie.

Meghan Markle jeszcze nie urodziła. Zdradził się książę Harry

Czy Meghan Markle już urodziła? Pytanie to od ponad tygodnia zadają sobie wszystkie brytyjskie (i nie tylko) media. Księżna odpoczywa w posiadłości Frogmore i jak każda kobieta w dziewiątym miesiącu ciąży ma zapewne nadzieję, że lada moment urodzi. Książę Harry tymczasem wypełnia swoje obowiązki. Zastrzegł jednak, że w momencie, gdy jego żona urodzi dziecko, nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach przez jakiś czas.

Książę Harry na tyle poważnie traktował to zastrzeżenie, że prosił o nieinformowanie o jego obecności na jakichkolwiek wydarzeniach w ostatnich tygodniach kwietnia i pierwszych tygodniach maja. I tak na przykład w czasie wczorajszych obchodów Anzac Day Harry'ego nie było wśród oficjalnych gości. Ale dość niespodziewanie pojawił się.

Był bardzo szczęśliwy, że mógł uczestniczyć w obchodach Anzac Day w Westminster Abbey 25 kwietnia. Ponieważ zbliża się dzień porodu jego żony, prosił, żeby nie drukować jego imienia na oficjalnych programach obchodów - w razie, gdyby okazało się, że nie będzie mógł przybyć - mówi Rebecca English, dziennikarka "Daily Mail".

Książę Harry był jednak obecny. Wnioski nasuwają się same (nie tylko nam) - księżna Meghan jeszcze nie urodziła.

Więcej o:
Komentarze (12)
Meghan Markle jeszcze nie urodziła. "Zdradził" to sam książę Harry. A raczej jego ostatnie wyjście
Zaloguj się
 • Gość: Bolek

  Oceniono 18 razy 6

  Nie urodziła bo nie ma co urodzić, chyba że poduszkę. To jest pic na wodę. Już się chce zygac ta Meghan.

 • yuraathor

  Oceniono 6 razy 2

  dajcie coś o Wieniawie w koncu
  w kółko mielicie o tych dziwakach z Lądynu

 • Gość: agata

  Oceniono 1 raz 1

  no albo już po wszystkim więc wyszedł z domu się przewietrzyć

 • Gość: Inka

  0

  Ona sobie może rodzić albo nie. Mało kogo to obchodzi. Współczuję Haremu.

 • Gość: kiki

  Oceniono 1 raz -1

  no straszne, poobgryzałam paznokcie ze zdenerwowania....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX