Maja Hyży bez stanika pozuje na Instagramie. Wszyscy patrzą tylko na tatuaże: Teraz to może i jest ok, ale za parę lat...

Maja Hyży pokazała na swoim Instagramie serię zdjęć bez stanika. Najwięcej emocji wrzucił jednak wcale nie fakt, że częściowo pokazała nagie piersi, ale to, ile i jakie tatuaże ma gwiazda na swoim ciele.

Maja Hyży na Instagramie pokazała kilka zdjęć, na których pozuje bez stanika. Zrobiła to przede wszystkim w celu promocji swojego występu w "Pytanie na śniadanie", ale wiadomo - piękne zdjęcia na swoim własnym Instagramie to miła rzecz dla każdego, kto takie konto prowadzi. A Maja jest użytkowniczką aktywną.

Maja Hyży pokazuje zdjęcia bez stanika

Niewulgarne, estetyczne i zwyczajnie piękne - takie są fotki, jakie Maja Hyży wrzuciła na swoje media społecznościowe. Nawet "prawie" nie widać, że brakuje na nich stanika. Ostatnie takie fotki Mai widzieliśmy dość dawno.

Fani Mai Hyży zachwyceni są jej zdjęciami, ale niektórzy wykazują daleko idącą rezerwę, jeśli chodzi o ozdoby, jakie piosenkarka ma na swoim ciele. Są to bowiem liczne tatuaże - na klatce piersiowej, ramionach i rękach. A Maja mówi, że to wciąż nie koniec.

Maja Hyży w tatuażach

Maja Hyży swoich ozdób nie ukrywa i nie zamierza tego robić tylko z powodu kilku nieprzychylnych komentarzy. A te również się zdarzyły:

Teraz to może i jest ok, ale za parę lat - dramat
Nadmiar "fresków" nie czyni piękniejszym
Znowu piękne ciało oszpecone bazgrołami!

Na szczęście tych zachwyconych jest zdecydowanie więcej. Fani nie szczędzą Mai pozytywnych komentarzy

Więcej o:
Komentarze (91)
Maja Hyży bez stanika pozuje na Instagramie. Wszyscy patrzą tylko na tatuaże: "Teraz to może i jest ok, ale za parę lat..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 83 razy 49

  Maja Hyży, znana z przelewów dla Plotka żeby o niej pisał i z tego, że jest byłą żoną drugoligowego grajka do kotleta. A poza tym jest po prostu obleśna z tymi malunkami, wygląda jak niedomyta.

 • Gość: uuu

  Oceniono 48 razy 40

  A jaką ona jest gwiazdą?

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 58 razy 28

  Tatuaże są naprawdę obleśne

 • Gość: a

  Oceniono 48 razy 28

  Ani ona piękna ani mądra ani seksowna.
  Znajdźcie kogoś ciekawszego

 • Anna Rucinska

  Oceniono 28 razy 24

  Znana z nazwiska,z tatuaży, piosenkarka?nie znam żadnej jej piosenki na ale gwiazda tak się o niej pisze i chyba jej oto chodzi

 • Gość: amp

  Oceniono 32 razy 22

  Moda minie, dziargi zostana

 • mjg06

  Oceniono 27 razy 21

  Kto jest ta chyż?

 • Gość: klawisz

  Oceniono 42 razy 20

  Zalatuje subkulturą więzienną...

 • vontomke

  Oceniono 27 razy 19

  Niesamowite, byłoby jeszcze niesamowiciej jakbyście napisali że nie ma majtek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX