Małgorzata Rozenek skomentowała aferę wokół Jarosława Bieniuka. "Pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci"

Małgorzata Rozenek zaapelowała, aby zbyt pochopnie nie oceniać Jarosława Bieniuka. Przypomniała, że kilka lat temu on i jego dzieci przeżyli wielką tragedię, dlatego należy im się spokój i szacunek.

Małgorzata Rozenek od lat jest jednym z czołowych nazwisk polskiego show-biznesu. Zarówno jej poczynania zawodowe, jak i życie prywatne są szeroko komentowane w mediach. "Perfekcyjna" wielokrotnie odczuła na własnej skórze, co oznacza bycie w centrum uwagi. Szczególnie, gdy wszyscy rozpisywali się o jej konfliktach z Kingą Rusin czy Renatą Kaczoruk.

Małgorzata Rozenek wstawiła się za Jarosławem Bieniukiem

Żona Radka Majdana w wywiadzie dla portalu Jastrzabpost wypowiedziała się na temat afery wokół Jarosława Bieniuka. Gwiazda rozumie, że media informując o kolejnych faktach w jego sprawie, wykonują swoją pracę. Jednak według niej dziennikarze powinni mieć też na uwadze, aby nie powielać niesprawdzonych wieści.

Ja naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, jaką media mają ogromną siłę rażenia i jak ważna jest odpowiedzialność mediów za to, co się mówi, czy co się pisze, przekazuje dalej. Ja rozumiem dziennikarską potrzebę pogoni za newsem. To jest praca, jak każdego z nas i każdy ma potrzebę wykonywać swoją prace najlepiej jak się da. Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy zaczynają być powtarzane informacje nie dające szansy obrony drugiej strony - stwierdziła.

Rozenek podkreśla, że ocenianie Bieniuka nie tylko uderza w niego, ale przede wszystkim w jego dzieci i najbliższych.

Ważne jest to, żebyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują teraz dodatkowych, tak trudnych sytuacji - powiedziała Małgorzata Rozenek dla portalu Jastrzabpost.

Trudno się z nią nie zgodzić.

JP

Więcej o:
Komentarze (107)
Małgorzata Rozenek skomentowała aferę wokół Jarosława Bieniuka. "Pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 60 razy 50

  To przede wszystkim ojciec powinien się troszczyć, by nie dostarczać takich wrażeń dzieciom. Jak Pani się nie szlaja z szemranym towarzystwem, to Pani dzieci nie czytają o Pani takich rewelacji...

 • Gość: Iza

  Oceniono 54 razy 42

  Nic go nie usprawiedliwia facet ma córkę w wieku tych dziewczyn które zostały skrzywdzone przez jego przyjaciół z Zatoki świń.Utrzymywal kontakty z Krystkiem który gwalcil małolaty i sprzedawał dalej.Malo?
  A zgwalcona małolata która rzuciła się pod pociąg?Zaszczuta przez właśnie Bieniuka towarzystwo.Rozenkowa ty lepiej kobieto milcz widać ze nie interesujesz sie dziećmi

 • Gość: Krysko

  Oceniono 59 razy 41

  Tez za nim stalam, niemniej jednak fakt, ze od lat zadaje sie z pedofilami I gangsterami, suterenami I qrwami pro daje do myslenia. Co prawda Rozenkowa z moralnoscia tez ma na bakier: wystukala przyjaciolce meza I prawie rozwalila rodzine, wiec niech trzyma twarz w pojemniku na smieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 44 razy 40

  My mamy pamiętać o jego dzieciach?

 • Gość: Lenka

  Oceniono 40 razy 34

  Rozenek- zamknij otwór gębowy. Facet zadaje się z szumowinami i tego nie ukrywał. To, że mu partnerka zmarła czyni go świętym i nietykalnym? Jak biegał po klubach i zadawał się z półświatkiem to jakoś o trójce dzieci nie myślał.

 • smokwawerski

  Oceniono 34 razy 32

  Będziemy też pamiętać o pani dzieciach i zakrywać pani niewymawialne części ciała czarnym paskiem.

 • Gość: Tak Tak

  Oceniono 33 razy 31

  My mamy pamiętać? My mamy trójkę dzieci które trzeba chronić ? On miał pamiętać i On miał je chronić!

 • Gość: -a

  Oceniono 38 razy 30

  Pani Małgosiu,
  niech pani lepiej zlew umyje, a nie bierze się za poważne sprawy. Nie przesądzając winy lub niewinności pana B. nie widzę specjalnie związku między faktem, że jest on ojcem i aferą. która teraz trwa. A jeśli - to na jego niekorzyść, bo powinien mieć wdrukowne w łeb, że każda afera odbije się na dzieciach. I potem mogą cierpieć na pomroczność jasną, na przykład.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 27

  Ten pan,to sam powinien pamiętać, że jest ojcem trójki dzieci .Nie jest osobą niedorozwinietą i nikt go nie zaciągnął na siłę do klubu nocnego.Pani Rozenkowo, czy pani mąż chodzi po takich klubach,że pani tak to rozumie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX