Michał Wiśniewski traci cierpliwość do Dominiki Tajner. "Zagroził jej, że opowie ze szczegółami, jaki jest powód rozwodu"

Kiedy Michał Wiśniewski nie komentuje rozwodu z Dominiką Tajner, ona nie stroni od udzielania komentarzy. Podobno piosenkarza drażni zachowanie byłej żony.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się na oczach całej Polski. O rozstaniu dowiedzieliśmy się z Facebooka. Córka Apoloniusza Tajnera opublikowała post, w którym oświadczyła, że jej ukochany złożył papiery rozwodowe. Później poszło już z górki. W mediach zaczęły się pojawiać kolejne informacje na ich temat. Wiadomo, że mają problemy z długami. Michał założył konto na Tinderze, a Dominika usuwa tatuaż z jego imieniem.

Michał Wiśniewski ma dość pomówień

Choć wokalista stroni od komentowania sprawy, to nie znaczy, że temat jest mu obojętny. "Na Żywo" podaje, że Wiśniewski ma już dość pomówień. Podobno zdecydował się złożyć pozew rozwodowy, ponieważ miał do tego bardzo poważne powody. Jednak na razie nie chce o nich mówić publicznie. Zdecyduje się na to dopiero wtedy, gdy jego eks nie przestanie udzielać wywiadów na jego temat.

Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - podaje "Na żywo".

To może oznaczać, że w ich małżeństwie wydarzyło się coś, czego Michał nie może wybaczyć Dominice.

JP

Więcej o:
Komentarze (103)
Michał Wiśniewski traci cierpliwość do Dominiki Tajner? "Zagroził jej, że opowie ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pimpex

  Oceniono 102 razy 100

  Okazało się, że nie była dziewica

 • Gość: oleoleś

  Oceniono 65 razy 57

  Nie może wybaczyć jej tego samego, czego poprzednim żonom, z którymi się rozwodził. Dopóki on jest gwiazdą, jest wszystko ok, jak żona zechce sama się wybić - rozwód. Z każdą poprzednią było tak samo.

 • Gość: Semita

  Oceniono 47 razy 43

  “Michał założył konto na Tinderze, a Dominika usuwa tatuaż z jego imieniem.”

  Uuu idzie na noże. Pan Czerwonowłosy gołodupiec powinien teraz w zemście odbić młoda żonę Panu Apoloniuszowi.

 • ferryk

  Oceniono 44 razy 32

  Panie Michale a co będzie gdy pańska partnerka zacznie opowiadać jaki Pan był kozak w sypialni i rura Panu zaraz opadnie?

 • nikki124

  Oceniono 18 razy 16

  Rozwód tej pary jet kombinowany celem wyprowadzenia pieniędzy przed dłużnikami. Typowo podręcznikowe postępowanie i zachowanie. Pseudo gwiazda z pseudo problemami.

 • pedro.666

  Oceniono 24 razy 14

  Podała mu za rzadką jajecznicę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX