Syn Zenona Martyniuka pochwalił się uroczym zdjęciem córeczki. Daniel M. jeszcze nigdy nie pokazał tak wiele

Daniel M. pochwalił się zdjęciem swojej malutkiej córeczki. Zrobił to pierwszy raz od jej narodzin. Widać, że Laura jest całym jego światem.

Daniel M. jeszcze niedawno był bohaterem rodzinnego skandalu. Syn Zenona Martyniuka porzucił ciężarną żonę i nie szczędził ostrych słów pod adresem swoich teściów. Ostatecznie wyraził skruchę i pojednał się z Eweliną i jej rodziną. Zrobił to ze względu na chrzest córki. Jednak wiele wskazuje na to, że Daniel stał się wzorowym ojcem. Może o tym świadczyć zdjęcie, które wrzucił właśnie na Instagrama.


W niedzielę Wielkanocą w kościele św. Michała Apostoła w Russocicach odbył się chrzest małej Laury. Na miejscu zjawili się zarówno rodzice Daniela M., jak i Eweliny. A relacją z uroczystości syn Zenka pochwalił się na Instagramie. Ewelina postawiła na iście wiosenną sukienkę pełną kwiecistych wzorów. Daniel wybrał elegancki, klasyczny garnitur, do którego dobrał okulary przeciwsłoneczne. I dobrze, bo tego dnia dopisywała pogoda.

Okazuje się, że syn Zenka wreszcie poważnie zaczął traktować ojcostwo. Na swój instagramowy profil wrzucił właśnie urocze zdjęcie córeczki. Sądząc po opisach, Laura jest oczkiem w jego głowie.

AD

Więcej o:
Komentarze (23)
Syn Zenona Martyniuka pokazał urocze zdjęcie córeczki. Daniel M. jeszcze nigdy nie odsłonił tak wiele
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Zawisza Brązowy

  Oceniono 9 razy 9

  Dlaczego tego lumpa pokazują na każdym zdjęciu z przepaską na oczach przecież nie jest poszukiwany??

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Mam pyt.dlaczego ten pan nie siedzi czyżby tatuś zapłacił bo czegoś nie rozumiem jednych się wsadza za kratki a innych co?

 • Gość: Wega

  Oceniono 9 razy 7

  Ten idiota powinien mieć ograniczone prawa rodzicielskie.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 4 razy 4

  Co to za informacje, 1000000 na wesele 800000 na chrzest, powinien muzynek kupić jakieś stanowisko w spółce Skarbu Państwa i wtedy mógłbym szpanować!!

 • Gość: LoloGitolo

  Oceniono 6 razy 4

  Specjalista od częstochowskich rymów i muzyki prostackiej, idol suwerena ma deko tępawego synalka, który brzydzi się pracą, a uwielba łatwe dziewczyny i życie za cudze pieniądze. Nierozgarnięta latorośl ma córkę. I tej ostatniej poświęcono miejsce na stronie głównej jednego z bardziej poczytnych portali w Polsce. ***wa **ć! A ja się dziwię, że jeszcze w tym roku pisiory będą rządzić samodzielnie!

 • Gość: Kkkk

  Oceniono 3 razy 3

  To wszystko co się działo z Danielem i jego mslzonkom to pic na wodę. Wesele kosztowało kupę kasy a trzeba jakoś żyć za coś teraz. Nagle zgoda dziwne!

 • Miru Web

  Oceniono 5 razy 3

  Skończcie już,błagam informować nas co zrobił lub czego nie zrobił,jakiś facet.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  ten swir i cpun to powinien pokazywać tylko w psychiatryku .

 • Gość: Oswald

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda dziewczyny ze uwierzyła w cudowne przemienienie Daniela M.. Kwestia czasu.. Aż ojciec znowu da kasę.. Do pracy by się wziol..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX