Ekspert od mowy ciała ostro o pierwszej parze USA: Udają pod publiczkę. Te zdjęcia mają być dowodem na kryzys w małżeństwie

Donald Trump znów na świeczniku. Tym razem media komentują jego rzekomo nieszczere czułości względem Melanii.

White House Easter Egg Roll to coroczne wielkanocne wydarzenie organizowane przez Biały Dom dla dzieci. Największą atrakcją imprezy jest wielkie poszukiwanie ukrytych pisanek. Zabawie przewodzili Donald Trump wraz z żoną i to właśnie oni skupili na sobie całą uwagę mediów. Tym razem pod lupę została wzięta mowa ich ciał. Ta wskazuje na to, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

Kryzys u Trumpów

Początkowo prezydent USA wydawał się być szczęśliwy i zrelaksowany. Uśmiechał się szeroko do gości i gestykulował żywo w ich kierunku. Kiedy jednak schodził po schodach razem z Melanią, wszyscy zwrócili uwagę na pierwszą damę, która wydawała się być nieco przygaszona. W tym samym czasie Trump złapał ją za rękę.

Ciało wysyła czasem sprzeczne komunikaty. Możesz nie być szczęśliwy, ale wiesz, że protokół wymaga od prezydenckiej pary, aby okazywała sobie publicznie czułości. Najwygodniej jest więc trzymać się za dłonie - wyjaśnia Blanca Cobb, ekspertka od mowy ciała.

Chwilę później prezydent posłał swojej wybrance wyraźnie nieszczery uśmiech. Co więcej, para przez cały czas trzymała się na dystans. Nawet kiedy stali bardzo blisko siebie, ich stopy były skierowane w przeciwnych kierunkach, a to oznacza, że dana osoba nie chce być w danym miejscu.

Zdaniem ekspertki od mowy ciała, zachowanie Donalda i Melanii Trump może wskazywać na to, że udają szczęśliwe małżeństwo. 

Udają pod publiczkę, bo nie chcą, żeby inni zaczęli się czegoś domyślać - podsumowała.

Cóż, za późno...

Więcej o:
Komentarze (68)
Donald Trump nie dogaduje się z pierwszą damą? Głos zabrał ekspert od mowy ciała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nanorobot

  Oceniono 38 razy 24

  Tak samo udają, jak "ekspertka" udaje że jest ekspertką od ''mowy ciała'. To są pierdoły tej samej klasy co jasnowidztwo i inne radiestezje ...

 • dwa_grosze

  Oceniono 29 razy 21

  Za to od Clintonów miłość i sympatia aż oślepiała a wszystkie wzajemne uśmiechy były wyrazem szczerości Tam niczego nie było pod publilczkę :) Już dziękujemy tym anonimowym ekspertom...

 • Gość: P.

  Oceniono 30 razy 20

  Każdy związek prędzej czy później dopada jakiś kryzys. Sztuka polega nie na tym, żeby ze się rozstać, ale na tym, żeby ten kryzys przetrwać, przepracować, i dalej funkcjonować jako rodzina. Nic, wbrew pozorom, nie daje większej satysfakcji (nie mylić z euforią).

 • justas32

  Oceniono 22 razy 18

  Większość par udaje ...

 • Gość: Ola

  Oceniono 19 razy 15

  Donald dał Melanii taką kasę, że może dla niego udawać wszystko pod publiczkę i tak będzie przy nim siedziała. Niech się expert od mowy ciała goni.

 • gokle

  Oceniono 16 razy 14

  No to co, ze udaja? Obamowie udawali, Bushowie udawali, Clintonowie udawali itd. Dudowie u nas tez udaja i wszystko jest OK. Nie nasz problem. W USA liczy sie dobrobyt a nie czy Romeo i Julia ciagle palaja do siebie miloscia.

 • gadolinn

  Oceniono 17 razy 9

  eksperci od widzenia tego, czego nie ma

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Jaki Plotek, taki ekspert... I takie też sensacje.

 • Gość: Normals

  Oceniono 9 razy 7

  Oni się zachowują tak samo jak większość polskich celebrytów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX