Rafał Jonkisz wreszcie skomentował rozstanie z Marceliną Zawadzką. Choć ze sobą zerwali, nie oznacza to końca ich bliskiej relacji

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz spotykali się przez kilka miesięcy. Choć ich rozstanie było jakiś czas szeroko komentowane w mediach, model dopiero teraz postanowił zabrać głos.

Marcelinę Zawadzką i Rafała Jonkisza dzieliło 8 lat, jednak ta różnica wieku nie stanowiła dla nich problemu. Choć byli nazywani najgorętszą parą polskiego, ich związek nie przetrwał próby czasu. Plotkowano, że pochłonęły ich zobowiązania zawodowe i oddalili się od siebie. Okazuje się, że prezenterka i model przyjaźnią się i nie czują do siebie żalu.

Niecały miesiąc temu Marcelina Zawadzka potwierdziła, że jej związek przeszedł do historii. W rozmowie z portalem Pomponik.pl Marcelina potwierdziła, że nie spotyka się już z Rafałem Jonkiszem.

Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu - powiedziała.


Nie zdradziła co prawda przyczyn ich rozstania, ale zapewniała, że mają dobre stosunki:

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - tłumaczyła.

Do rozstania odniósł się wreszcie Jonkisz. W rozmowie z "Party" potwierdził, że przyjaźni się z Marceliną i regularnie się z nią spotyka. Przyznał też, że zawsze może liczyć na jej wsparcie.

Wiem, że zawsze mogę liczyć na dobre słowo od Marceliny, tak samo jak ona może liczyć na moja pomoc. Zawsze będziemy się wspierać, bo nie chcemy, aby nasza znajomość się zakończyła, jest zbyt wartościowa.

AD

Więcej o:
Komentarze (9)
Rafał Jonkisz wreszcie skomentował rozstanie z Marceliną Zawadzką. Choć zerwali, nie oznacza to końca ich bliskiej relacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • atibalo

  0

  Ludzie są tak głupi że to dział ... premier Morawiecki .

 • Gość: jan

  0

  no to jaki był powód ?

 • jego_eminencja

  0

  Jonkisz tryska za zawolanie, wiec Marcelina nie moze narzekac na jego kaskadowe wytryski , raczej poszlo o to ze ona by chciala go miec przez 24 godziny a on po bzykaniu ucieka do kolegów grac w gry komputerowe

 • Gość: ktos

  0

  Robert Gwiazdowski z #FairPlay obiecuje przywrócenie wiarygodnego systemu emerytalnego w ciągu 25 lat... hmmm...

 • Gość: brajanek

  0

  Emerytura obywatelska powinna być w polsce już od dawna. Robert Gwiazdowski gwarantuje nam

 • Gość: shy

  0

  Sądy są od rozstrzygania sporów a nie od administracji. Gwiazdowski dobrze mówi!

 • Gość: amor

  0

  Panimarcelinojestasladnomkobietomlubiepaniommamochotepaniwsadzicpanislimakadotylkaispusciciotyluzalacformewgumceamoramor

 • Gość: Kicia de Lodź

  0

  Nie wiem czy on taki szeroki w d... ie czy te gimbusowskie spodnie psują sylwetkę?

 • ula53

  Oceniono 3 razy -3

  Jacy oboje piekni,a byc razem nie dalo sie !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX