"Big Brother". Justyna nie usłyszała życzeń od chłopaka. Mężczyzna podważył wiarygodność programu, a TVN odpowiada na jego zarzuty

"Big Brother". Justyna Żak załamała się, gdy nie dostała życzeń na święta od swojego ukochanego. Paweł zasugerował, że to celowe działanie produkcji. Mamy odpowiedź TVN-u.

Dla Justyny Żak, uczestniczki "Big Brothera", Wielkanoc była bardzo smutna. Podczas gdy wszyscy domownicy otrzymali wideo wiadomości od swoich najbliższych i rodziny, ona zobaczyła filmik od przyjaciółki i dostała jedynie wydrukowaną kartkę z życzeniami od taty. Justyna nie kryła rozczarowania, że nie mogła zobaczyć lub usłyszeć swojego chłopaka Pawła.

"Big Brother": Dlaczego Justyna nie otrzymała życzeń od chłopaka?

Widzowie zaczęli spekulować o ich rozstaniu, a w stronę mężczyzny padło wiele nieprzyjemnych słów. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Spostrzegawczy internauci zwrócili jednak uwagę na to, że od pewnego czasu Paweł przestał pojawiać się w odcinkach na żywo, a do tej pory był czynnym komentatorem wydarzeń z domu Wielkiego Brata. Niektórzy twierdzą, że producenci zrezygnowali z zapraszania partnera Justyny, gdyż nie bał się krytykować show. Paweł w rozmowie z "Faktem" opowiedział swoją wersję wydarzeń:

Moją oficjalną odpowiedzią jest obrazek, który dziś umieściłem w InstaStory. To, co ludzie oglądają w głównych odcinkach, jest tylko zlepkiem małych prawd, które zlepione w całość mogą stworzyć nieprawdę lub półprawdę. A o tym, co tam się dzieje i co i jak jest pokazywane, decydują anonimowi ludzie z produkcji. 11 dni temu opublikowałem na Instagramie zdjęcie z pytaniem: Gdzie mój prezent dla Juszes? Wtedy też wstawiłem zdjęcie na InstaStory z tym prezentem. Był to fotoalbum z dedykacją. Czy Justyna otrzymała ode mnie jakiś fotoalbum z dedykacją? Nie.

Big BrotherBig Brother screen Instagram.com/pa_na_to

TVN komentuje sprawę chłopaka Justyny w "Big Brotherze"

TVN w rozmowie z Plotkiem postanowił zabrać głos w sprawie. Biuro prasowe programu podkreśla, że produkcja "Big Brothera" zaprosiła Pawła do nagrania wideo z życzeniami dla swojej dziewczyny, ale ten odrzucił je. 

Paweł otrzymał od produkcji zaproszenie do nagrania filmiku z życzeniami dla swojej dziewczyny, ale odmówił - czytamy w komunikacie, który dostaliśmy od produkcji show.

Stacja wyjaśniła także sprawę z fotoalbumem, o którym opowiadał mężczyzna. Jak się okazuje, o sporządzenie takiej niespodzianki produkcja poprosiła wszystkich bliskich uczestników, by móc ich nimi nagradzać w poszczególnych zadaniach.

Wszystkie rodziny zostały poproszone o przygotowanie prezentów dla swoich bliskich, ale tylko osoba z najlepszymi ocenami w zadaniu tygodniowym "szkoła" (w tym wypadku Radek, który oddał swoją nagrodę Bartkowi) dostali prezent - dodaje PR programu.

JP, MM

Więcej o:
Komentarze (31)
"Big Brother". Justyna nie usłyszała życzeń od chłopaka. Mężczyzna podważył wiarygodność programu, a TVN odpowiada na jego zarzuty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Milka

  Oceniono 22 razy 14

  No jestem taka zdziwiona , że ho ho. Wiadomo, że ten program to jedna wielka ściema i nie pozdrawiam dbili , którzy to oglądają i dają się nabrać na ten program. A tych, którzy jeszcze wysyłają smsy na to odsyłam do specjalisty.

 • antyvn

  Oceniono 16 razy 10

  Czy ktoś to ogląda? Pytam poważnie, bo nie znam nikogo ze swojego bardzo szerokiego kręgu znajomych, kto jeszcze to ogląda. Odgrzewany kotlet mało komu smakuje.

 • Gość: Derek

  Oceniono 10 razy 8

  Czy on ma peruke? Jak Połomski

 • Gość: Hala

  Oceniono 7 razy 7

  Ileż można o tym pisać. Jeden tytuł sugerował tragedię Justyny - no ludzie jaka tragedia - dziunia nie dostała wiadomości od swojego chloptasia.

  .

 • Gość: Tena

  Oceniono 7 razy 5

  Justysia lansuje się w BB a przy okazji lansuje się jej chłopak a co .. Druga sprawa - gdzie ona znalazła takiego dziwolaga niczym z horroru

 • Gość: Smerfinka

  Oceniono 10 razy 4

  Widziałam kawałek BB Jeśli by była to banda 18-22 latków to jeszcze ale tam są wszyscy lub większość około 25+ a widziałam fragment jak NA POWAŻNIE debatowali kto z nich wsadził włosy ze szczotki w plamę chyba po soku to samo się komentuje. NIE, DZIĘKUJĘ za taką "dawkę" rozrywki a raczej debilizmu Kto to bierze na poważnie?! Program dla dzieci.

 • Gość: Ted

  Oceniono 5 razy 3

  Chwila dla debila

 • jerzy30

  Oceniono 9 razy 3

  jak mozna uczestniczych w takim gownie. jak mozna takie gowno ogladac. jak mozna takie gowno komentowac. Zbrali paru debili i debilek i sie podniecaja. swiat zchamial i zdziczal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX