Domniemana ofiara Jarosława Bieniuka miała żądać od piłkarza 400 tys. zł. Teraz kobieta po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie

"Gazeta Wyborcza" dotarła do informacji, z których wynika, że Jarosław Bieniuk otrzymał propozycję zapłaty 400 tysięcy złotych za złagodzenie oskarżeń pod jego adresem. Domniemana ofiara po raz pierwszy odniosła się do sprawy.

We wtorek w "Gazecie Wyborczej pojawił się tekst, z którego wynika, że domniemana ofiara Jarosława Bieniuka chciała od niego pieniędzy w zamian za złagodzenie oskarżeń. 29-latka niespodziewanie odniosła się do sprawy i zaprzeczyła medialnym doniesieniom.

Domniemana ofiara Jarosława Bieniuka zabrała głos

Chodzi dokładnie o 400 tysięcy złotych. Propozycja miała paść podczas nieformalnego spotkania pełnomocników Bieniuka i oskarżycielki. Za taką kwotę kobieta miała wycofać zarzut brutalnego gwałtu, nie rezygnując jednak z oskarżenia o gwałt. Jednak według dziennikarzy "Wyborczej" były piłkarz odrzucił propozycję.

Pełnomocnicy "Cassandry" mieli złożyć propozycję: w zamian za 400 tys. zł ukierunkują sprawę na łagodniejsze zarzuty: zgwałcenie, ale bez szczególnego okrucieństwa. Propozycja ta została odrzucona - czytamy w gazecie.

Co ciekawe, w ubiegłym tygodniu pełnomocnicy 29-latki zrezygnowali ze współpracy ze swoją klientką. Po publikacji "Wyborczej" kobieta niespodziewanie odniosła się do sprawy i zaprzeczyła wszystkiemu.

Absolutnie nie zlecałam swoim pełnomocnikom, by żądali jakichkolwiek pieniędzy. Do takiego zdarzenia nie doszło – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Poważne problemy Jarosława Bieniuka

Przypomnijmy, były piłkarz został zatrzymany w ubiegłym tygodniu w Sopocie po tym, jak zgłosił się na komisariat policji. Przesłuchano go, ponieważ domniemana ofiara zarzuciła mu gwałt, do którego miało dojść w jednym z sopockich hoteli. Ostatecznie Jarosław Bieniuk usłyszał zarzuty związane z udostępnianiem narkotyków. Były piłkarz został też zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. Jednocześnie został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Warto dodać, że jest to wstępne postępowanie, a sprawa jest w toku.

AD

Więcej o:
Komentarze (143)
Domniemana ofiara Bieniuka miała żądać od piłkarza 400 tys. zł. Teraz kobieta po raz pierwszy zabrała głos
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aga

  Oceniono 213 razy 125

  Zgwałcił czy nie, już sam fakt ćpania i prowadzania sie z prostytutkami złe o nim świadczy.Ma córkę a zadaje się z ludźmi oskarżonymi o wielokrotne gwałty na nastolatkach.Wspolczuje mamie Ani i jej dzieciom

 • Gość: una

  Oceniono 107 razy 67

  Kiedy czytałam te rzewne jego wywiady, w których opowiadał jak sobie świetnie radzi z ogarnianiem rodziny (dzieci) po śmierci Anki, a po chwili pieprzył jak potłuczony ,że ma cały sztab ludzi do obsługi czyli rodziców i mamę Ani to już wtedy myślałam o nim jak o bawidamku. Facet pokazywał na insta jakie ma zajebiste życie. Ma czas na imprezy, brylowanie w towarzystwie, a dzieciakami rodzice z teściową się zajmują. Córeczka sprawiająca problemy ( odziedziczyła ciągoty do zabawy po tatusiu) Nastolatka (13 lat) wrzucająca hurtem fotki z minami co najmniej z podtekstem erotycznym. Pozująca ... lubujaca się w obserwacji patoinfluoserek ... To może budzić obawy i nasuwać pytanie czy ten facet nadaje się na ojca. Teraz prawda o tym człowieku wypływa jak oliwa...

 • Gość: ktoś

  Oceniono 72 razy 54

  jakiś czas temu głośno było o tym jak jego nastoletnia córka odpowiada komuś na portalu społecznościowym chyba...,,ch..j ci.. w d...ę.'' tak mi się wtedy nasunęło..że chyba nie jest to taka całkiem święta i przeróżowa rodzina jak próbują ją przedstawić media...i teraz ten mega tata idzie do hotelu z jakąś znaną z perwersji prostytutką...jakieś prochy do tego.. ale to słabe...i prysł mit cudnego taty z cudnymi dziećmi...a raczej jakiejś pomocy tam trzeba...

 • Gość: Radek

  Oceniono 63 razy 49

  Ona mówi, że nie zlecała, a nie, że taka propozycja nie padła. To po pierwsze. Po drugie, panie Bieniuk, wyszło panu bokiem. Tak się kończy, jak się, kryminalistami człowiek zadaje i ćpa.

 • Gość: joro

  Oceniono 33 razy 23

  a mógł mieć anonimową, koło trasy, bezproblemowo nawet za 40 zł ,

 • Gość: Sandra

  Oceniono 42 razy 22

  Dlaczego ta kobieta jeszcze nie siedzi trudniła się stręczycielstwem .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX