Esmeralda Godlewska broni Jarosława Bieniuka. "Poznałam go parę lat temu". Twierdzi, że zna także kobietę, która go oskarża i nie szczędzi jej przykrych słów

Esmeralda Godlewska postanowiła stanąć w obronie Jarosława Bieniuka. Przypomnijmy, że jedna z mieszkanek Sopotu oskarżyła byłego piłkarza o gwałt.

Od zeszłego tygodnia polski show-biznes żyje sprawą Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany w Sopocie po tym, jak zgłosił się na komisariat policji. Przesłuchano go, ponieważ domniemana ofiara zarzuciła mu brutalny gwałt. Zawiadomienie złożyła dwudziestokilkuletnia kobieta, która półtora tygodnia temu spotkała się z nim w jednym z sopockich hoteli.

Pełnomocnicy kobiety mówili wprost o brutalnym gwałcie. Ostatecznie były piłkarz usłyszał jedynie zarzuty związane z narkotykami. Po wyjściu na wolność wydał oświadczenie, w którym tłumaczył się z całej sprawy.

ZOBACZ TEŻ: Nowe fakty w sprawie Jarosława Bieniuka. Na nagraniu z monitoringu odprowadza kobietę do taksówki. Później został oskarżony o gwałt

Znajomi wspierają Jarosława Bieniuka

Odkąd życiowy partner Anny Przybylskiej został zatrzymany, mógł liczyć na wsparcie swoich przyjaciół. Bronili go m.in. Natalia Siwiec i Radosław Majdan, a także Martyna Gliwińska, jego była partnerka.

ZOBACZ TEŻ: Była partnerka Bieniuka pierwszy raz komentuje zatrzymanie. "W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały"

Teraz do tego grona dołączyła także Esmeralda Godlewska. Celebrytka przyznała, że poznała Bieniuka kilka lat temu.

Esmeralda Godlewska broni Jarosława Bieniuka

Poznałam Jarosława Bieniuka pare lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzna, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie... miał chwile załamania - nikt z nas nie jest super bohaterem - zaczęła na Instagramie Godlewska.

Jarosław Bieniuk w oficjalnym oświadczeniu po opuszczeniu aresztu sugerował, że zarzuty, które postawiła mu dwudziestokilkuletnia kobieta są jedynie próbą wyłudzenia pieniędzy. Godlewska zdaje się potwiedzać tę tezę. Przy okazji nie szczędzi kobiecie oskarżającej przykrych słów. 

Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą "ofiarę" oraz jej współpracowników, aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta. To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem...  -  pisała Godlewska.
W tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci...  dodała.

Przypomnijmy, że w minioną środę mężczyzna został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. zł. Ostatecznie były piłkarz usłyszał jedynie zarzuty związane z narkotykami. Jednocześnie został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Warto dodać, że jest to wstępne postępowanie, a sprawa jest w toku.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (98)
Esmeralda Godlewska broni Jarosława Bieniuka. "Poznałam go parę lat temu". Twierdzi, że zna także kobietę, która go oskarża i nie szczędzi jej przykrych słów
Zaloguj się
 • Gość: 111

  Oceniono 65 razy 65

  same autorytety moralne bronią Bieniuka-doborowe towarzystwo nie ma co,Godlewska,Siwiec,Dubieniecki,kolej na Linkiewicz itd

 • Gość: wera

  Oceniono 54 razy 50

  i do tego śmietnika jeszcze godlewska, super Bieniuk !

 • Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 47

  Może lepiej będzie jak pan Bieniuk poprosi swoich "znajomych" o ciszę.

 • Gość: kobieta 4

  Oceniono 45 razy 45

  No to znajomi cie pogrążają bieniuk, jeszcze godlewska cie pocieszała wiadomo jak. Nie stać cię na normalną kobietę, twój wizerunek porządnego faceta legł w gruzach.

 • Gość: Lili

  Oceniono 46 razy 40

  Godlewska broni Bieniuka... no nie. Ania się w grobie przewraca a dzieci chyba z domu nie wychodzą:/

 • Gość: Olo

  Oceniono 44 razy 38

  Siwiec,Esmeralda,Majdan...takie osobowości bronią Bieniuka...Bez komentarza.

 • Gość: xyz

  Oceniono 32 razy 32

  No to wbiła koleżanka tzw. gwóźdź do trumny,ciocia jak ta lala dmuchana.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 28

  No jak ma takie koleżanki jak Siwiec i Godlewska to już wiadomo o co kaman.Biedna była Ania i teraz dzieciaki.Co za typ.

 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 26

  Problem jest w tym ze Jarek zadaje sie z osobami z marginesu spolecznego a nawet mafii i popsul sobie opinie ktorej juz nigdy nie odbuduje. Mam wiele watpliwosci co do gwaltu bo uwazam ze to byla prowakacja i kobieta na zlecenie kogos chciala go zniszczyc ale tez nie tlumaczy go ze zadaje sie z takim towarzystwem bo musial sie liczyc ze wszystkim. Uwazam ze Jarek stracil juz twarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX