Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. 19-latkowi grozi kara śmierci

YNW Melly, młody amerykański raper został oskarżony o moderstwo swoich dwóch kolegów. 19-latkowi grozi teraz kara śmierci.

Jamell Demons ukrywający się pod pseudonimem YNW Melly został oskarżony o zamordowanie z zimną krwią dwójki swoich kolegów.

YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo

W akcie oskarżenia czytamy, że YNW Melly działał w sposób spokojny, wyrachowany i z premedytacją, w celach zysku. Miał zastrzelić dwie osoby a potem upozorować napaść z wykorzystaniem samochodu. Oskarżenie będzie domagało się kary śmierci dla rapera, do czego może przychylić się gubernator stanu Floryda.

Do morderstwa doszło w październiku zeszłego roku. Ofiarami zostało dwóch młodych mężczyzn, kolegów rapera. Dzień po ich śmierci YNW Melly - jeszcze bez zarzutów i bez podejrzeń - wrzucał na Instagram posty ze zmarłymi kolegami, pisząc, że jego bracia zostali mu zabrani z powodu zazdrości.

YNW Melly nie działał jednak sam. Razem z nim na miejscu zbrodni obecny był jeszcze jeden jego kolega - Cortlen Henry (pod pseudonimem YNW Bortlen). Wspólnie zastrzelili Anthony'ego Williamsa i Christophera Thomasa Jr. w Vero Beach, ostrzelali swój własny samochód, załadowali zwłoki do niego i podwieźli do szpitala. Twierdzili, że zostali ostrzelani, a koledzy zostali ofiarami.

Dodajmy, że singiel YNW Melly'ego, który otrzymał status platynowej płyty, nosił tytuł "Murder on my mind" ("Planuję morderstwo"). Raper napisał go jednak jeszcze przed 2018 rokiem.

Więcej o:
Komentarze (12)
Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. 19-latkowi grozi kara śmierci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gościu

  Oceniono 12 razy 4

  Raper sraper, murzyńska patologia i morderca.

 • mjs05

  Oceniono 9 razy 3

  Jeśli potwierdzi się, że zamordował, to powinien dostać orzeczoną karę utylizacji.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 2

  Przepraszam, że to napiszę ale zarówno on jak i jego koledzy wyglądają na upośledzonych i to w znacznym stopniu.

 • Gość: anonim

  0

  to sie chyba nowej nutki nie doczekam

 • Gość: ...

  Oceniono 3 razy -1

  Pewnie go uniewinnią, bo inaczej rasizm :D

 • Gość: Tryk

  Oceniono 8 razy -2

  Strasznie to wszystko smutne i w ogóle, ale jak oczekuję w końcu niusa o Julce Wieniawie. Jako człowiek uzależniony od niusów o Julii Wieniawie, walczę tylko o swoje prawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX