Meghan Markle i książę Harry po narodzinach dziecka przeprowadzą się do Afryki? Pałac Buckingham wydał oświadczenie

Meghan Markle i książę Harry lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jednak choć mają piękną posiadłość Frogmore, wcale nie jest powiedziane, że zostaną tam na zawsze. Wręcz przeciwnie - mówi się, że Sussexów czeka przeprowadzka do Afryki.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka lada moment. Razem z córką (zgodnie z przewidywaniami bukmacherów i przeciekami z książęcych baby shower) książęca para będzie mieszkać w posiadłości Frogmore, świeżo po remoncie, dostosowanej do potrzeb młodych rodziców. Okazuje się jednak, że całkiem na poważnie rozważana jest opcja przeprowadzki do... Afryki.

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzą się do Afryki?

Meghan Markle i książę Harry w Afryce? Plotki są na tyle poważne, że oświadczenie wydał Pałac Buckingham. Czytamy w nim, że sprawa jest otwarta i nie zapadły jeszcze żadne konkretne decyzje. A skoro Pałac Buckingham nie zaprzecza wprost, to oznacza, że jest tu ziarno prawdy na tyle poważne, że chyba rzeczywiście można śmiało zacząć mówić o przeprowadzce książęcej pary do Afryki.

Wszystkie plany na przyszłość księcia i księżnej są na tym etapie spekulacją. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte na temat ich przyszłej roli - powiedział rzecznik Pałacu Buckingham w rozmowie z CNN.

Sir David Manning - były brytyjski ambasador w USA, doradca księcia Harry'ego do spraw międzynarodowych - zaproponował Harry'emu i Meghan przeprowadzkę do Afryki w ramach budowania pozycji międzynarodowej Królestwa Wielkiej Brytanii. W oświadczeniu Pałacu Buckingham dodano jednak, że ostateczne decyzje w tej sprawie zapadną dnie wcześniej niż w 2020 roku.

Dlaczego w ogóle Afryka? Książę Harry ma z tym kontynentem bardzo ścisłe związki, Afrykę nazywa wręcz "swoim drugim domem". W przeszłości pracował tam jako wolontariusz, jest również prezydentem (a jego żona wiceprezydentem) fundacji królowej Elżbiety II Commonwealth Trust, działającej na rzecz szerzenia edukacji i wspierania ochrony środowiska - zwłaszcza w byłych brytyjskich koloniach. A tych w Afryce nie brakuje. Nie wiadomo jeszcze, w którym kraju mieliby osiedlić się książę Harry i Meghan Markle.

Książę Harry i Meghan Markle - przeprowadzka do Afryki z powodu konfliktu z księciem Williamem?

Mówi się, że przeprowadzka książęcej pary i ich dziecka do Afryki spowodowana jest narastającym konfliktem z księciem Williamem. Prawda jednak jest zapewne taka, że książę William i księżna Kate mają zupełnie inną rolę w rodzinie królewskiej niż książę Harry i Meghan Markle. Książę Harry nie jest postrzegany jako zagrożenie dla Williama, ale jako jego sojusznik - jeśli będzie potrzebny w Afryce, żeby budować pozycję rodziny królewskiej właśnie tam, to Harry pojedzie w to miejsce razem z rodziną.

Między nimi a Harrym i Meghan zawsze będzie mur - William i Kate przygotowują się do przejęcia władzy, Harry i Meghan są w zupełnie innej sytuacji - mówią źródła serwisu People.com.

Na razie książę Harry i Meghan Markle mają jednak inne sprawy na głowie. Lada moment narodzi się ich dziecko!

Więcej o:
Komentarze (76)
Meghan Markle i książę Harry po narodzinach dziecka przeprowadzą się do Afryki? Pałac Buckingham wydał oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jj

  Oceniono 16 razy 12

  ,,Wszystkie plany na przyszłość księcia i księżnej są na tym etapie spekulacją. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte na temat ich przyszłej roli" - powiedział rzecznik Pałacu Buckingham.
  Innymi słowy - kolejny wymysł pismaków.

 • Gość: 555

  Oceniono 19 razy 9

  A ja słyszałem od sprzątaczki że wprowadzą się na biegun północny bo ma on zostać przyłączony do Anglii.

 • Gość: k

  Oceniono 10 razy 8

  Rzygać sie chce, od tego rasistowskiego i ksenofobicznego gó...a wydalanego przez rozlazłe, polskie kuchty, ktore cale dnie spędzają na anonimowym dowalaniu tym, którym nigdy nie dorównają.

 • Gość: k

  Oceniono 10 razy 8

  "William i Kate przygotowują się do przejęcia władzy."
  Po pierwsze, do przejęcia władzy, to - jak juz - może sie szykowac jedynie William.
  Po drugie, jeśli ktoś sie do tego szykuje, to przede wszystkim następca tronu, czyli ksiaze Karol, który - biorąc pod uwagę długowieczność tej rodziny - może porządzić kolejne dzieści lat.
  Tak że, nie dzielcie skóry na niedźwiedziu.

 • Gość: Omg

  Oceniono 10 razy 8

  @Gosc: gosc
  Ty jesteś chora na głowę . Od kiedy to trzymanie się z byłymi dziewczynami jest ok ? On ma żonę kobieto i w zasadzie już rodzinę wiec tu jest jego miejsce a nu u boku byłych dziewczyn. Skoncz juz ten cyrk.

 • Gość: Ee

  Oceniono 8 razy 4

  Niech sobie żyją gdzie chcą nawet na końcu świata i guwno komu do tego

 • Gość: Kolo

  Oceniono 10 razy 4

  Jacy ci ludzie są jebnieci, co ich obchodzi dzieciak pary książęcej, dekle poporostu

 • Gość: Izydor

  Oceniono 30 razy 2

  Anglicy Megan nie lubią. Harry jest wyśmiewiany, bo pozwala wejść żonce sobie na głowę, więc może w Afryce zaistnieją!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX