Britney Spears wyszła na jednodniową przepustkę po ponad 3 miesiącach w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears ponad 3 miesiące temu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Teraz wyszła na jednodniową przepustkę, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia wokalistki po wyjściu z kliniki.

Britney Spears 12 lat temu przeszła poważne załamanie nerwowe. Cały świat śledził jej tragedię i widział słynne zdjęcia ogolonej głowy. W 2008 roku sąd orzekł, że gwiazda nie może samodzielnie decydować o sobie, dlatego ją ubezwłasnowolnił. Od tej pory ojciec 37-letniej wokalistki sprawuje nad nią kuratelę. Nasz tekst na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Choć na przestrzeni ostatnich lat Britney w wielkim stylu wróciła na scenę, koncertowała i otrzymywała intratne kontrakty reklamowe, teraz, niestety, znowu ma problemy.

Pierwsze zdjęcia Britney po 3,5 miesiąca w szpitalu psychiatrycznym

Pierwsze doniesienia głosiły, że Britney na początku kwietnia dobrowolnie zgłosiła do szpitala psychiatrycznego, ponieważ źle znosi chorobę ojca. Jednak okazuje się, że Spears trafiła tam już w połowie stycznia na wniosek ojca.

Jak informuje fanpage na Facebooku "Britney Spears Polska", gwiazda z okazji świąt wielkanocnych otrzymała od lekarzy jednodniową przepustkę, aby mogła spędzić czas ze swoim partnerem. Paparazzi przyłapali ich pod hotelem Montage. Na fotografiach królowa popu wydaje się być bardzo przestraszona.

Trzymamy za nią kciuki, aby szybko wróciła do zdrowia.

JP

Więcej o:
Komentarze (54)
Pierwsze zdjęcia Britney Spears po ponad 3 miesiącach w szpitalu psychiatrycznym. Wyszła na jednodniową przepustkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Oskar88

  Oceniono 14 razy 14

  Szkoda mi dziewczyny, naprawdę szkoda. Sukces, kasa, dziennikarskie hieny czychające na kawałek widocznych majtek czy potknięcie na schodak (okrzyknięty od razu nadużywanie alkoholu) to musi być straszne. Ja oszalałbym szybciej.

 • Gość: k

  Oceniono 26 razy 8

  dla mnie zawsze będzie księżniczką popu. wszystkie beyonce i shakiry wzorowały się na britney. to był fenomen na skalę światową.

 • elenem

  Oceniono 7 razy 7

  Mam nadzieję że się pozbiera, byłoby szkoda.

 • Gość: P.

  Oceniono 8 razy 4

  Niestety, nikt nie wie skąd się bierze choroba afektywna dwubiegunowa (na którą ona podobno cierpi). Dlatego to, co wypisujecie w kometarzach, jest przedmiotem waszych wierzeń, a nie wiedzy.

 • Gość: ja

  Oceniono 8 razy 4

  wygląda całkiem ok. ma normalne spojrzenie a nie takie mętne jak po pierwszym pobycie. powodzenia

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 3 razy 3

  No i po co to piszecie przecież Rozenek się da zamknąć w psychiatryku żeby tylko nie pisać

 • Gość: op

  Oceniono 3 razy 1

  pewnie tatus chce ja ratowac przed malzenstwem z kolejnym tancerzem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX