Córka Natalii Siwiec to mała modelka. Wielkanocna stylizacja Mii rozłożyła nas na łopatki. "Jaka ona jest śliczna"

Natalia Siwiec spędziła święta Wielkanocne w rodzinnym gronie. Jej partner Mariusz pochwalił się zdjęciami Mii. Dziewczynka wygląda obłędnie w modnej stylizacji.

Natalia Siwiec jest modelką i gwiazdą Instagrama. Jednak rośnie jej mała-wielka konkurencja. Półtoraroczna Mia odziedziczyła urodę po mamie i idzie w jej ślady. Nie tylko potrafi już świetnie pozwać przed obiektywem aparatu, ale i jest bardzo fotogeniczna. Zdjęciami dziewczynki w pięknej kreacji pochwalił się jej tata Mariusz Raduszewski.

Córka Natalii Siwiec w uroczej stylizacji

Nic dziwnego, że Mia jako córka jednej z najmodniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, również wyrasta na małą modnisię. Dziewczynka w czasie świąt Wielkanocnych miała na sobie obłędną stylizację. Natalia Siwiec ubrała pociechę w oversize'owy, cieplutki sweterek w kolorze beżowym i szarą, tiulową spódnicę w gwiazdki. Do tego czarne buty za kostkę z ozdobnymi klamrami, a na czubku głowy urocza kitka z kokardą.

Internauci zachwycają się modnym lookiem małej Mii:

Boziu, jaka ona jest śliczna!
Mia jest śliczna i niesamowicie słodka.
Wystylizowana przez stylową mamę.

Nam również bardzo się podoba!

JP

Więcej o:
Komentarze (72)
Córka Natalii Siwiec to mała modelka. Wielkanocna stylizacja Mii rozłożyła nas na łopatki. "Jaka ona jest śliczna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: takieżycie

  Oceniono 35 razy 27

  Instrumentalne traktowanie dziecka w ramach promocji, tej pani.

 • Gość: Lalka

  Oceniono 31 razy 25

  Natka jak tam wasz Rodzinny interes z mężusiem czyli agencja

 • Gość: Jarosław

  Oceniono 27 razy 23

  Różne są formy przemocy wobec dziecka, takie wystawianie nieświadomej niczego dziewczynki ,żeby kretyni mogli się zachwycać (co jest biznesem) także.Oczywiście nikomu nie dzieje się , krzywda..pozornie

 • alpepe

  Oceniono 21 razy 15

  Naprawdę kogoś interesuje dziecko prostytutki?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Otwieram komputer rano i co widzę? Obowiązkowo pierwszy plan zajmuje Siwiec i coraz większe *wary* bo już słowo usta czy wargi nie jest adekwatne. Obok ustrojone *od czapy* dziecko i jenteligentne komentarze tzw.dziennikarki- rośnie nam diwa. Boziu widzisz słyszysz i nie grzmisz!

 • Gość: astrofizyk

  Oceniono 24 razy 14

  Jaka mać, taka (będzie niebawem) nać.

 • goha66

  Oceniono 18 razy 12

  Statystycznie w co czwartym wózku lub na rękach rodziców widziałam podczas wielkoniedzielnego spaceru takie małe, wystrojone ślicznotki...i to przy zdecydowanie mniejszych możliwościach finansowych rodziców niż ma pani Siwiec z partnerem. Nie przesadzajcie w ochach o achach, no chyba, że pani Siwiec płaci za tę reklamę i wymaga

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX