"Dance, Dance, Dance". Wiemy, kto wygrał program. W finale nie zabrakło wzruszeń i owacji na stojąco. "To było poruszające"

Za nami finał "Dance, Dance, Dance". Głosami widzów program wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Pierwsza edycja "Dance, Dance, Dance" dobiegła końca. Taneczny format TVP wzbudził duże zainteresowanie widzów i równie dużo kontrowersji. W programie wzięło udział sześć par: Siostry Kazadi, czyli Patricia i Victoria, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz Kasia Dziurska i Kamil Gankowski. W kontekście programu najwięcej pisało się o konflikcie Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej.

"Dance, Dance, Dance": Kto wygrał?

W poprzednich odcinkach show to jurorzy (w składzie Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska, Robert Kupisz) przyznawali punkty uczestnikom i decydowali o tym, kto odpada. Jednak w odcinku finałowym widzowie podjęli ostateczną decyzję.

W wyniku głosowania esemesowego wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Zwycięzcy zdobyli 100 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przekazane Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". 

Dance, Dance, DanceDance, Dance, Dance screen 'Dance, Dance, Dance'

Mamuś, tato, kocham Was! Chciałabym podziękować uczestnikom, z którymi stworzyliśmy taką wspaniałą więź - powiedziała wzruszona Wiktoria Gąsiewska.
Jeszcze najważniejsze. Jury, dzięki któremu tak naprawdę staliśmy się tak naprawdę lepszą wersją nas i staliśmy się osobami, które na pewno, bardziej w siebie wierzą. Zauważyłem to u Wiktorii, która bardzo się zmieniła i otworzyła - mówił poruszony Adam Zdrójkowski.

Najlepszy występ w programie

W finale "Dance, Dance, Dance" emocje sięgnęły zenitu. Duety miały do zatańczenia po dwie choreografie, a dodatkowo każdy musiał zatańczyć solówki. Jednak najlepszy taniec w całej edycji programu nie należał do wygranej pary. To siostry Kazadi i ich układ do piosenki Adele "Rolling In The Deep" poruszył zarówno widzów jak i jurorów. Victoria i Patricia otrzymały owacje na stojąco. Ewa Chodakowska powiedziała:

Co za wzruszający moment. To było najpiękniejsze wykonanie w tym programie. Wasze emocje, wasza pasja, profesjonalizm. To było tak intensywne, a między wami jest przepiękna równowaga. Gratuluję.
Od pierwszego momentu, jak stanęłyście na tych krzesłach, ja nadal mam dreszcze. To było poruszające - dodała Ida Nowakowska.

ZOBACZ TEŻ: "Dance, Dance, Dance". Nowakowska po raz pierwszy odnosi się do hejtu. Tłumaczy, dlaczego tak surowo oceniła Emila [TYLKO U NAS]

Gratulujemy wygranej parze.

JP

Więcej o:
Komentarze (47)
"Dance, Dance, Dance". Wiemy, kto wygrał program. W finale nie zabrakło wzruszeń i owacji na stojąco. "To było poruszające"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wwa

  Oceniono 19 razy 17

  a nie komentujecie tych wyników "na żywo"? xD kiedy to uczestnicy programu od kilku dni wrzucają na instagramie zdjecia że są w USA, Grecji, Czechach...

 • Gość: kurczak

  Oceniono 17 razy 15

  Dokładnie, niby na żywo, a wrzutki na insta w trakcie trwania finału wprost z USA od Kazadi czy Marceliny. Nie ładnie tak kłamać...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 14

  Ale ustawka...od pierwszego odcinka bylo wiadomo, ze wygraja Gasiewska i Zdrójkowski, bo sa zwiazani z TVP i maja duzo fallowersów na instagramie. Szkoda, ze nie ma tak, jak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, kiedy to jury wybiera zwycięzcę, bo znają się lepiej na tym, kto powinien wygrac, a nie wygrywa ten, kto ma wiecej nastoletnich fanek...Dance dance dance okazal sie zalosnym programem, faworyzujacym gwiazdy TVP

 • Gość: ABC

  Oceniono 36 razy 14

  Adam zaliczył poważne wpadki w obu finałowych układach w parach. Siostry Kazadi były dzisiaj lepsze o klasę i powinny wygrać. Zadecydowały sympatie widzów, a nie umiejętności taneczne. Szkoda.

 • Gość: Ela

  Oceniono 16 razy 12

  Nabijanie kabzy... Jeśli to było nagrywane dużo wcześniej to finał był bardzo smutny bo wyreżyserowany i nagrywany podwójnie. Przykre trochę. Już chociaż te gwiazdeczki mogły się powstrzymać z publikowaniem gdzie są i co robią bo przez to finał wydaje się teraz mało autentyczny... już nie mówiąc o wyreżyserowanych zachowaniach pod daną wersję.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 11

  Slaby program, od poczatku bylo wiadome, ze wygra ktos z TVP. Wygrala slaba para

 • Gość: Nie Tvp

  Oceniono 13 razy 9

  100000 przekazali Fundacji a ile skasowali na SMS-ach (3,7zł) ? .

 • Gość: Rita

  Oceniono 13 razy 9

  I Wy dalej wierzycie w te programy które są ustawione z góry , jak byście ślepi jacyś byli no aż się wierzyć nie chce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX