Elżbieta II świętuje swoje 93. urodziny. Wraz z królewską rodziną wybrała się na nabożeństwo, ale zabrakło ważnej osoby

Elżbieta II skończyła w niedzielę 93 lata. Wraz z rodziną królewską wybrała się na wielkanocne nabożeństwo do kościoła. Nie towarzyszyła im Meghan Markle.

Królowa Elżbieta II skończyła w niedzielę 93 lata. Jest obecnie drugą najstarszą głową państwa na świecie. Z racji tego, że święto monarchini zbiegło się z Wielkanocą, rodzina królewska wybrała się wspólnie na nabożeństwo do kaplicy św. Jerzego w Londynie. U boku jej wysokości znaleźli się m.in. książę William, księżna Kate, księżna Beatrycze, książę Harry. Wśród royalsów zabrakło Meghan Markle, która, tak jak zapowiadała, do czasu porodu nie chce pojawiać się na oficjalnych wydarzeniach.

ZOBACZ TEŻ: Dziś mieliśmy się dowiedzieć, że Meghan Markle urodziła. Ale najnowsze doniesienia na temat jej mamy temu przeczą

Królowa Elżbieta świętuje urodziny z rodziną

Królowa w dniu swojego święta zdecydowała się założyć do kościoła błękitny długi płaszcz i idealnie pasujący do niego kapelusz. Pod nakryciem wierzchnim Elżbieta II miała na sobie fuksjową sukienkę. Uwagę fotoreporterów zwróciła również stylizacja księżnej Kate. Żona księcia Williama miała na sobie płaszcz od Alexandra McQueena, w którym pierwszy raz pojawiła się w 2014 roku. Do niego miała, oczywiście, idealnie dobraną kolorystycznie sukienkę.

Życzenia dla królowej na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry mają wspólne konto na Instagramie. Z okazji urodzin królowej opublikowano galerię zdjęć Elżbiety II, które ukazują, jak zmieniała się na przestrzeni lat. Oprócz tego pojawiły się specjalne życzenia:

Wszystkiego najlepszego Wasza Wysokość, Proszę Pani, Babciu. Życzymy Ci najpiękniejszego dnia! Harry i Meghan - czytamy.

Zaś na Instagramie Williama i Kate znalazły się bardziej oficjalne życzenia:

Życzymy bardzo szczęśliwych 93 urodzin Jej Wysokości Królowej.

My również dołączamy się do życzeń.

JP

Więcej o:
Komentarze (38)
Elżbieta II świętuje swoje 93 urodziny. Wraz z królewską rodziną wybrała się na nabożeństwo, ale zabrakło ważnej osoby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: strajk naucz

  Oceniono 16 razy 8

  /Katecheci cywilni, czyli nie-księża , nie strajkowali – zdradzić wam dlaczego? Bo mają super pracę. Prawie każdy z nich pracuje w 2 szkołach, mają malutkie klasy, bo młodziez się wypisuje, w klasach niższych puszczają filmy i piosenki, w liceach i technikach i branżowych puszczają młodzież samopas, nie robią klasówek. I to ONI mają takie PIT-y po 6700 brutto. Bo z 2 szkół. Rozumiem, ze ksiądz katecheta nie strajkuje, bo on głosi wiarę bez przerwy.

 • drakaina

  Oceniono 8 razy 6

  "madam" nie znaczy "Proszę Pani", w przypadku królowej to raczej samo "pani"

 • Gość: oleoleś

  Oceniono 4 razy 4

  Beatrycze jest księżniczką, a nie księżną. Ciekawe czy wy kiedyś zrozumiecie różnicę.

 • mallana

  Oceniono 6 razy 4

  Moja mama też skończyła 93 lata i jest w świetnej formie fizycznej i psychicznej.

 • Gość: w

  Oceniono 4 razy 2

  też nie byłem na urodzinach Her Majesty bo miałem świątecznego grilla u przyjaciół w Croydon. Ale chyba nie jest to problem

 • Zawisza Brązowy

  Oceniono 3 razy 1

  Naprawdę świetnie wygląda królowa jak na swoje lata tylko pogratulować No cóż ale przez całe życie nic ale to nic nie robiła poza uśmiechami pozowaniem do zdjęć

 • Gość: Gos

  Oceniono 9 razy 1

  Kate wykorzystała jej nieobecność i wystąpiła w nakryciu głowy a'la Meghan;)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX