Elżbieta II regularnie krytykuje stylizacje księżnej Kate. Zwraca uwagę na najmniejsze detale. Meghan nie ma najgorzej

Księżna Kate jest stale poddawana ocenom. Okazuje się, że regularną recenzentką jej garderoby jest Elżbieta II.

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Zawsze jest bezbłędnie ubrana i postępuje zgodnie z dworskim protokołem. Mogłoby się wydawać, że jest oczkiem w głowie Elżbiety II. Okazuje się jednak, że królowa regularnie zwraca jej uwagę na nieodpowiedni ubiór.

Elżbieta II krytykuje Księżną Kate

W porównaniu z Meghan Markle Kate ubiera się o wiele skromniej. Rzadko pozwala sobie na ekstrawagancję. Ma świadomość, że jako żona następcy tronu musi iść na pewne ustępstwa. Jednak to nie zadowala w pełni Elżbiety II. Dziennikarka Ashley Pearson twierdzi, że królowa często daje reprymendę księżnej Cambridge.

Królowa regularnie wysyła jej notki, jeśli nie spodoba jej się wykończenie jakiegoś ubrania, cały strój czy nawet kolor rajstop - powiedziała dziennikarka w jednym z programów.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy mówi się o upomnieniach królowej względem Kate. Po ślubie z  księciem Williamem zdarzało się jej słyszeć od monarchini, że jest zbyt leniwa i nie angażuje się w pełni w swoje obowiązki.

AD

Więcej o:
Komentarze (39)
Elżbieta II regularnie krytykuje stylizacje księżnej Kate. Zwraca uwagę na najmniejsze detale. Meghan nie ma najgorzej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wilkor

  Oceniono 15 razy 15

  Myślałam, że głowa państwa tkwiącego w kryzysie politycznym ma ważniejsze rzeczy na głowie ... Ale w sumie co ja się tam znam

 • Gość: taka prawda

  Oceniono 15 razy 13

  Kate ma słaby gust, raz wygląda lepiej raz gorzej, ale ktoś taki jak Aleksandra Długołęcka na pewno nie może wiedzieć czy królowa daje jej rady czy reprymendy. Jeśli w ogole tak jest, to tego nie wie nikt, a juz na pewno nie infantylne "redaktorki" plotka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Meghan pracowała więc za dwóch, aby nie wyjść na leniwą, aż angielskie społeczeństwo odwdzięczyło się jej dając przydomek Me-Gain. Ludziom nie dogodzisz.

 • Gość: Slayer

  Oceniono 11 razy 11

  Skąd redaktorzy Plotka wiedzą kto tam kogo strofuje za ubiór?

 • Gość: Anna

  Oceniono 13 razy 7

  Fakt, Megan ubiera się lepiej. Ale nie królowej to oceniać. Przyglądał kocioł....

 • Gość: Una

  Oceniono 2 razy 2

  Czy wy wogóle czytacie co piszecie! Raz tak raz siak. Najpierw piszecie, że to dotyczy Megan a teraz Kate.

 • Gość: Marianna

  Oceniono 12 razy 2

  Kate na zdjęciu nr 7 wygląda jak dla mnie dziwnie. Te buty zepsuły wszystko. I te jej krótkie sukienki... Ah Meghan to ma gust

 • ikselk

  Oceniono 16 razy 2

  I bardzo dobrze robi, że poucza Kate. Przecież Kate będzie królową - więc niby kto ma ją uczyć, co wypada? Notki o stroju itp. od krolowej do przyszłej królowej czy innych członków dworu nie są przeznaczone do publicznej wiadomości i są typowym sposobem przekazywania opinii, zgodnym z protokołem oraz dyskrecją. Stanowią element edukacji przyszłej królowej, może ona korzystać z nich też w przyszłości jak ze ściągi czy raczej fiszki. Ale ciemny tłum nie musi tego wiedzieć - dla niego to ho ho jaka sensacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX