Były mąż gwiazdy TVN zarzuca jej, że żyła za jego pieniądze. Po rozstaniu stwierdził, że "był dla niej bankomatem"

Liliana Pryma po roku małżeństwa rozstała się ze swoim mężem. Karol Oleksy twierdzi, że utrzymywał projektantkę. Napisał piosenkę, w której twierdzi, iż był dla niej "bankomatem".

Liliana Pryma swoją przygodę w show-biznesie zaczęła od uczestnictwa w pierwszej edycji programu "Project Runway". Doszła do finału, w którym zajęła drugie miejsce. Jej projekty i świeże spojrzenie na modę bardzo spodobały się Joannie Przetakiewicz, dyrektor kreatywnej domu mody "La Mania". To u jej boku Liliana stała się rozpoznawalna. Dlatego kiedy pod koniec 2017 roku Pryma wyszła za mąż, rozpisywały się o tym media.

Były mąż Liliany Prymy oczernia ją w piosence

Jak się okazuje, małżeństwo z Karolem Oleksym nie potrwało zbyt długo. Po roku rozstali się w atmosferze skandalu. Były mąż Liliany twierdzi, że projektantka założyła swoją markę modową jeszcze za czasów ich związku i to on pokrywał koszty przedsięwzięcia. Mężczyzna w rozmowie z "Super Expressem" powiedział:

To prawda, nie jesteśmy już razem. Wszystko, co mam do powiedzenia pod adresem Liliany, bez trudu można usłyszeć w moich piosenkach.

Karol jest raperem, który nagrywa pod pseudonimem Charlie. W jego utworach można znaleźć wiele wersów nawiązujących do pewnej kobiety, która go wykorzystała. Choć w żadnym tekście nie pada imię jego byłej żony, to sam zaznaczył, że w tych piosenkach zawarte są słowa, które ma do przekazania Lilianie. W kawałku pod tytułem "Lecę" padają mocne oskarżenia:

Ciągle lata se na gapę, za byłego męża papier. Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem - można usłyszeć w piosence.

Ciekawe, czy Liliana zdecyduje się odnieść do tych stwierdzeń Charliego?

 

JP

Więcej o:
Komentarze (64)
Były mąż gwiazdy TVN zarzuca jej, że żyła za jego pieniądze. Po rozstaniu stwierdził: Byłem dla niej bankomatem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.szklanka

  Oceniono 147 razy 147

  Bardzo lubię ten dział. To jak zaglądanie do równoległego Wszechświata, z którego nic nie rozumiem.

 • Gość: czarliMaSieZaTuPaka

  Oceniono 52 razy 48

  Chlopak sklada niezle wersy, takie jak ja w klasie pierwszej. Jesli z tego da sie zyc, musze sie przebranzowic. :D

 • Gość: As

  Oceniono 38 razy 36

  Najlepsze ze ten głąb przepisał na nią firmę po ślubie. A ta szybko go kopnela w zad. Trzeba być idiota żeby w dzisiejszych czasach brać ślub bez intercyzy.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 43 razy 29

  Chciałeś być bankomatem szpanować kobito to byłeś bankomat i nie płacz nie jesteś pierwszy tylko że oni piosenek nie śpiewają ha ha ha

 • Gość: morela

  Oceniono 25 razy 21

  Wielkie mi halo; dawał, a teraz mu żal.

 • barakuda62

  Oceniono 21 razy 19

  "Karol jest raperem"- cóż... gdyby umiał śpiewać to raperem by nie był

 • Gość: Maria

  Oceniono 25 razy 17

  Jerzy P. tez byl bankomatem dla Joanny P. Wszyscy znajomi tej pary o tym wiedzieli. Tyle ze on siedzi cicho, bo ceni sobie spokoj.jJakby podliczyc ile wyplacil jej w alimentach na 3 synow, to wyszlaby pesja 10 nauczycieli przez cale ich zycie.

 • Gość: marlon i brandy

  Oceniono 18 razy 16

  za przeproszeniem, taki "towar" można znaleźć na pierwszej lepszej wystawce, jeżeli już pozostajemy w konwencji merkantylizmu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX