Kobieta, która oskarżyła Jarosława Bieniuka, została bez obrońców. Niespodziewany zwrot w sprawie

Kobieta, która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt, nie będzie dłużej reprezentowana przez swoich pełnomocników.

Oskarżycielka Jarosława Bieniuka do tej pory była reprezentowana przez kancelarię Cogents w Sopocie. Chciała pozostać anonimowa, dlatego pełnomocnicy kontaktowali się w jej imieniu z mediami. Jeszcze wczoraj mecenas Oskar Skibicki komentował oświadczenie byłego piłkarza. Prawnik poinformował również, że rozważa się podjęcie odpowiednich działań procesowych w sprawie jego klientki. Jednak teraz okazuje się, że nastąpił niespodziewany zwrot. Kobieta straciła swoich adwokatów.

Oskarżyła go o gwałt, teraz została bez pełnomocników

Jak udało się ustalić portalowi Fakt24.pl, ofiara domniemanego gwałtu nie będzie już reprezentowana przez dotychczasowych pełnomocników. Ustalenia dziennikarzy potwierdził mecenas Mateusz Dończyk z kancelarii Cogent, który poinformował, że tylko do 23 kwietnia będą służyć kobiecie pomocą prawną.

W przesłanym Faktowi oświadczeniu mec. Dończyk podkreślił, że zapowiedziane zakończenie współpracy nie ma żadnego bezpośredniego związku z okolicznościami sprawy i reprezentowaną klientką. Dodał też, że pełnomocnictwa zostały wypowiedziane w czwartek już po tym, jak przesłano nam wcześniejsze oświadczenie - podaje Fakt.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po wyjściu z aresztu. "Oskarżenia są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych"

JP

Więcej o:
Komentarze (105)
Oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt, a teraz straci swoich pełnomocników. Niespodziewany zwrot w sprawie. Podano wyjaśnienie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Maciek

  Oceniono 115 razy 107

  Szemrana kancelaria adwokacka w Sopocie / o czy pisano w poprzednich reportażach / , zorientowała się że ta sprawa nie przyniesie im sławy. A potencjalnych klienci tylko utwierdzą się w przekonaniu iż owa kancelaria tak naprawdę specjalizuje się wyłącznie w ochronie sutenerów i prostytutek.

 • Gość: gość

  Oceniono 79 razy 69

  "Kobieta, która oskarżyła Jarosława Bieniuka, została bez obrońców" - ciekawe od kiedy to osoba oskarżająca ma obrońców ( i po co jej obrońcy). Jeśli by straciła oskarżycieli posiłkowych to bym jeszcze zrozumiał

 • Gość: ollo

  Oceniono 61 razy 57

  w tej kancelarii to podobno same adwokaty od szemranych interesów są, znaczy dziwki, alkohol i amfa. Mają tylko takie sprawy.

 • Gość: pol

  Oceniono 56 razy 48

  Jeśli Bieniuk dostaje zarzuty dilowania po zgłoszeniu przez prostytutkę "brutalnego gwałtu" w który nikt nie wierzy to znaczy że cała sprawa jest kompletnie beznadziejna i ten Turczyński przestał płacić kancelarii... Będzie jeszcze z tego smród dla tych obwiesi a może i dla umoczonej prokuratury.

 • smokwawerski

  Oceniono 84 razy 44

  Tylko względem dorosłego faceta i panienek się wypowiem: tak, to jest bardzo normalne, że samotny ojciec trójki dzieci lata po burdelach. Powinno być tyle w temacie. Ale dorzucę, że po traumie, którą przeżył i przez presję życia pod lupą mediów, jest to tym bardziej zrozumiałe. Natomiast jakby dzieciom fundował zastępcze mamusie jedna po drugiej, można by było krzyczeć, jak on to może robić swoim dzieciom.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 42 razy 40

  Najpierw Skibicki z perwersyjną radością oczerniał Bieniuka i opowiadał o DOWODACH potwierdzających winę, a jak wydało się, że to zmowa panienki i jej adwokatów spieprzył do mamusi. Moim zdaniem adwokat Skibicki sam teraz potrzebuje adwokata, bo może beknąć za udział w oczernianiu niewinnej osoby.

 • ziomekp.1

  Oceniono 38 razy 38

  1. "Ofiara" Bieniuka czyli pani Sylwia Szczepańska ma oficjalny profil gdzie reklamuje swoje wdzięki jako hostessa czy modelka.
  2. Pod owym profilem wysyp wpisów -- a to, że Bieniuk ostro imprezuje, ćpa, posuwa co mu się podłoży i lubi perwersje typu podduszanie czy seks analny.
  3. Jest i multum wpisów tyczących pani Sylwii -- a to, że jeżdziła w wiadomych celach do Dubaju, a to, że jest własnością "gangsterka" z "Zatoki Sztuki" który trudnił się naganianiem panienek do burdeli, a to, że tajemnicą poliszynela było komu daje i za ile i tym podobne.
  4. ODEZWA DO CHŁOPÓW -- ZACZEM WŁOŻYSZ ZASTANÓW SIĘ W KOGO WKŁADASZ!!!!!!

 • Gość: Nick

  Oceniono 43 razy 37

  Wiele wskazuje że Bieniuk jest niewinny ale nie da się ukryć że wizerunkowo sporo stracił. Imprezy z "panienkami" chluby nie przynoszą.

 • Gość: Ter

  Oceniono 60 razy 36

  Piłkarze uwielbiają prostytutki bo to proste chlopy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX