Pełnomocnik oskarżycielki Bieniuka przedstawił stanowisko swojej klientki. Kobieta nie zgadza się z oświadczeniem byłego piłkarza. Ma powód

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że jest niewinny. Pełnomocnik kobiety, która oskarża byłego piłkarza o gwałt, przedstawił stanowisko swojej klientki.

Jarosław Bieniuk przerwał milczenie i za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oświadczenie, w którym poinformował, że: "Oskarżenia są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji".

Pełnomocnik oskarżycielki skomentował stanowisko Bieniuka

Adwokat kobiety oskarżającej Jarosława, odpowiedział na oświadczenie sportowca. Oskar Skibicki poinformował w wiadomości dla WP Kobieta, że jego klientka nie zgadza się ze słowami Bieniuka. Domniemana ofiara uważa, że jego stanowisko to tylko strategia na odpieranie ataków.

Nasza klientka nie godzi się z twierdzeniem Pana Jarosława. Uważa, że jego wypowiedzi są tylko strategią obrony. Póki co prokuratura nie umorzyła postępowania w zakresie zarzucanych przez klientkę czynów, tylko ograniczyła się do postawienia zarzutów co do ich części, a jednocześnie zastosowała środki zapobiegawcze wobec Pana Jarosława – informuje Skibicki dla WP Kobieta.

Co więcej, pełnomocnik podkreśla, że postępowanie cały czas jest w toku, dlatego Bieniuk nie został oczyszczony z zarzutów.

Oznacza to, że cały czas trwa zbieranie materiału dowodowego. Jako pełnomocnicy będziemy zapoznawać się z aktami sprawy oraz zebranym materiałem. Dokonamy stosownej analizy, będziemy rozmawiać z klientką o obecnej sytuacji i rozważymy podjęcie odpowiednich działań procesowych – dodaje adwokat.

JP

Więcej o:
Komentarze (72)
Pełnomocnik oskarżycielki Bieniuka przedstawił stanowisko swojej klientki. Kobieta nie zgadza się z oświadczeniem byłego piłkarza. Ma powód
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ona

  Oceniono 64 razy 48

  Nie zamierzam się wypowiadać na temat "sprawy" bo nikt oprócz nich nie wie jak było, ale po tym co podają media na temat życia tej dziewczyny oraz jego życia, to zaskoczona jestem że ten "święty" chłopak obracał się w takim środowisku. Jakoś z mediów wyobrażałam go sobie jako normalnego mężczyznę, który ma jakąś swoją działalność i wychowuje trójke dzieci.

 • Gość: Pager

  Oceniono 55 razy 37

  Sylwunia zbiera na torebke Birkin? Ciekawe kto tej prostytutce doradzil by oskubac tego pajaca Bieniuka? Krystian ktoremu dawala dup.y czy pan T. Herszt bandy, werbujacej nastolatki? A moze Natalenka S.ze Tupecikiem Mario kurduplem? Jak to jest pani S.Sz.

 • Gość: Iwo.

  Oceniono 57 razy 37

  Szuka kasy, ale raczej nie znajdzie w tym przypadku. Biedna prosty....a. Całe Trójmiasto ją zna, nic nie ugra tylko się jeszcze bardziej pogrąży.

 • Gość: Gość

  Oceniono 46 razy 36

  Jaruchna ty baranie, ale cie szajka Siwiec i Raduszewskiego udupila buhahaha trzeba myslec! Masz 3 dzieci glupku i takie towarzystwo? Ahahaha

 • Gość: wa

  Oceniono 56 razy 36

  Takiej lafiryndy łatwej szukał jako macochę dla swoich dzieci. Może i jej nie zgwałcił, ale, że szuka atrakcji i przygód u takich kobiet to o nim świadczy.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 32 razy 28

  Co do Bieniuka to sprawdza się takie powiedzenie:twoi znajomi i przyjaciele mówią o tobie.
  Oni wcale nie muszą się jednak o niczym wypowiadać.
  Siwiec, Majdan, Dubieniecki...

 • Gość: Sylwia wiszniowska

  Oceniono 38 razy 24

  Jestem położną z 30 letnim stażem pracy
  Panie mecenasie swoim oświadczeniem przed mediami skompromitował pan nie tylko siebie ale swoją kancelarię
  W swojej pracy widział wiele kobiet zgwałconych brutalnie ale żadna z nich nie wracała taxi do domu i nie zgłaszała tego faktu po paru godzinach.takie osoby wymagały natymiastowej pomocy lekarskiej ratującej im życie i naprawdę żadna z nas chce nie zajmowała się usuwaniem z internetu swoich zdjęć jak to zrobiła rzekoma vofiara gwałtu
  Zanim coś pan takiego oznajmi proszę zasięgnąć informacji od specjalisty zamiast pleść bzdury.
  W swojej 30 letniej pracy widziałam wiele kobiet które z same dokonywały samookaleczeń chcąc się zemścić lub zwrócić na siebie uwagę
  Pan jako adwokat więcej jej swoimi tłumaczeniami zaszkodził niż pomógł
  Co do pana bieniuka powinien odpowiedzieć tylko za to że na życie i utratę zdrowia naraził własne dzieci i tak już zostały skrzywdzone przez stratę matki
  Z takimi ludźmi nie utrzymuje się kontaktów mogły przez pana stracić życie

 • Gość: anna

  Oceniono 41 razy 21

  Wogole jej nie wierze....facet ja brutalnie gwalci i to jeszcze zabawkami....pewnie je przyniosl w kieszeni....fatalnie sie czula i krwawila a pojechala do domu...dopiero pozniej pojechala na obdukcje zamiast dzwonic po karetke od razu...wpolczuje rodzinie pana Bieniuka, sprawa smierdzi na kilometr a dziunia wybrala obrzydliwy sposob na zrobienie sobie reklamy :(

 • Gość: Lala Mido

  Oceniono 18 razy 16

  Jego błędem było zadawanie się z tym szemranym towarzystwem z Zatoki Sztuki i całego 3miasta. Wyprzeć się tych znajomości teraz nie może. Bo nawet ta panna pojawiła się na Jego insta w 2015 r.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX