Chłopak Górniak broni Bieniuka. Piłkarze przyjaźnią się od dzieciństwa! "Sytuacja może być bardziej wynikiem zaaranżowanej pułapki na jego osobę"

Tomasz Mazurkiewicz, który od lat zna się z Jarosławem Bieniukiem, nie wierzy w zarzuty postawione byłemu piłkarzowi.

Jarosław Bieniuk został podejrzany o popełnienie poważnego przestępstwa seksualnego. Pełnomocnicy domniemanej ofiary mówili o brutalnym gwałcie w jednym z sopockich hoteli. Były piłkarz usłyszał jednak zarzuty związane jedynie z narkotykami. Jednocześnie objęto go dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Warto wspomnieć, że jest to wstępne postępowanie, a sprawa jest w toku.

Tomasz Mazurkiewicz wspiera Jarosława Bieniuka

Za Bieniukiem murem stanęli jego bliscy i znajomi, m.in Natalia Siwiec, Radosław Majdan czy Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława. Teraz jego wieloletni kolega Tomasz Mazurkiewicz (oraz obecny partner Edyty Górniak), również postanowił skomentować sprawę. W rozmowie z "Faktem" powiedział:

Z Jarkiem znamy się od dziecka. Znają go także od najmłodszych lat moi rodzice. Chodziliśmy razem do podstawówki i do liceum w Sopocie. Graliśmy razem w juniorach w Ogniwie Sopot, a także w reprezentacji Polski.

Mazurkiewicz zapewnia, że Bieniuk nigdy nie zachowywał się agresywnie. Co więcej, jego zdaniem Jarosław mógł paść ofiarą zaaranżowanej pułapki.

Myślę, że znam go dość dobrze. Przez te wszystkie lata nigdy nie zaobserwowałem w nim agresji. Wydaje mi się, że ta sytuacja, o której czytamy, może być bardziej wynikiem zaaranżowanej pułapki na jego osobę z powodu np. zemsty, niż być w istocie prawdziwa... Może został odurzony narkotykami? – dodał w "Fakcie".

JP

Więcej o:
Komentarze (37)
Chłopak Górniak broni Bieniuka. Piłkarze przyjaźnią się od dzieciństwa! "Sytuacja może być bardziej wynikiem zaaranżowanej pułapki na jego osobę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: B.

  Oceniono 15 razy 15

  Czy to prawda, ze prokuratorem w Trojmiescie jest matka adwokata „Zatoki Świń”?
  Jeśli tak, to już nic mnie zdziwi, jesli chodzi o to rozpanoszenie mafii na Wybrzeżu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Trójmiasto to niezłe bagno. To tu sprawa Iwony Wieczorek nie została rozstrzygnięta, a dzieci śp. prezydenta Adamowicza uczyły się i mieszkały w Stanach. To daje do myślenia.

 • Gość: ech

  Oceniono 25 razy 9

  Szkoda chłopa że został wrobiony w coś takiego i absolutnie nie wierzę w oskarżenia.To nie jest typ gwałciciela.Panna powinna za to odpowiedzieć a być może ona jest przez kogoś szantażowana żeby wyciągnąć kase od Bieniuka.

 • Gość: Yhj

  Oceniono 11 razy 7

  Każdy Wielkomijeski facet który zna smaki w życia wie ze są panie podwyższonego ryzyka i można zostać wrobionym w gwałt lub inne przestępstwo albo chociażby zostać okradzionym i pobity lub szantaż ciąża . Dlatego pewne wyfiokowane gwiazdeczki co robią selfie srajfonem czesciej niz oddychaja ico nawet myją okna w szpilkach i ponczochach lepiej omijac szerokim lukiem. Facet raczej został wrobiony. Problem w tym że sądzie liczą się dowody a nie fakty. Adwokat radził kiedyś żeby nagrywać odgłosy sexu niby utrwalanie karalne ale z gwałtu z pomowienia mozna nie wykaraskac

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 9 razy 3

  Nie wierzę w winę Bieniuka.

 • Gość: A******A

  Oceniono 4 razy 2

  Wszystkiego najlepszego, zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich forumowiczów. Czas na Święta !
  Alleluja !!

 • Gość: K

  Oceniono 1 raz 1

  No tak, bardzo ważna opinia jakiegoś utrzymanka, który nawet nie był obecny przy zdarzeniu

 • Gość: abc123

  Oceniono 1 raz 1

  Chłopak Górniak, Dubieniecki, Siwiec. Nie ma co, same autorytety go bronią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX