Nie żyje 16-letnia aktorka Mya-Lecia Naylor. Miała być jedną z gwiazd "Wiedźmina"

7 kwietnia zmarła 16-letnia aktorka, Mya-Lecia Naylor. O jej śmierci poinformowała brytyjska agencja aktorska. Jak na razie nie podano przyczyny.

Brytyjskie media donoszą, że niecałe dwa tygodnie temu, w niedzielę 7 kwietnia, zmarła 16-letnia Mya-Lecia Naylor. Nastolatka przed śmiercią zagrała w ostatniej swojej produkcji. Będzie można ją zobaczyć w serialu Netflixa, przedstawiający sagę o Wiedźminie - aktorka zagrała tam młodą Triss Merigold. Jego emisja planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

Mya-Lecia Naylor nie żyje

Wiadomość o śmierci 16-latki pojawiła się na stronie agencji, która ją reprezentowała. Zrobili to jednak kilkanaście dni później. 17 kwietnia oznajmili z żalem na Twitterze, że odeszła "wielce utalentowana" aktorka. Nie zdradzili jednak przyczyny śmierci. 

Z największym smutkiem musimy poinformować, że w niedzielę 7 kwietnia zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była wielce utalentowaną częścią A&J. Będziemy tęsknić. Naszą miłość i myśli dzielimy z całą jej rodziną i przyjaciółmi - napisała agencja aktorska.

Aktorkę pożegnała także stacja BBC, z którą związana była nastolatka.W oświadczeniu opisali ją jako część ich rodziny, za którą wszyscy będą tęsknić.

Będziemy za nią ogromnie tęsknić - napisali na swojej stronie.

Z profilu dziewczyny na Instagramie zniknęły wszystkie opublikowane treści. Taką decyzję podjął jej management w trosce o uszanowanie pamięci o niej.

Mya-Lecia NaylorMya-Lecia Naylor Screen z Instagram.com/ myaleciaig

Mya-Lecia Naylor to brytyjska aktorka jamajskiego pochodzenia. Najbardziej znana była m.in. z dziecięcych produkcji "Millie Inbetween" i "Almost Never" oraz z komedii "The Inbetweeners". Zagrała w filmie "Atlas chmur".

AW

Więcej o:
Komentarze (25)
Nie żyje 16-letnia aktorka Mya-Lecia Naylor. Miała być jedną z gwiazd "Wiedźmina"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ***

  Oceniono 20 razy 16

  Gdzie naszym gwiazdom to tej ślicznoty. Szkoda dziecka....

 • Gość: Andre

  Oceniono 9 razy 9

  Śliczna dziewczyna. Jeszcze całe życie było przed nią. Wielka szkoda, że tak wcześnie odeszła[*]...

 • doomsday

  Oceniono 6 razy 4

  Jest taki włoski zespół, znany w Polsce "Ricchi e Poveri". Franco Gatti z tego zespołu niedawno stracił 23 letniego syna Alessio, który pierwszy raz w życiu zażył heroinę i popił alkoholem. Zasnął i już się nie obudził. Franco w programach telewizyjnych wraz z żoną twierdzą, że są z tym synem cały czas w bezpośrednim kontakcie, Alessio ma np. pisać do nich listy.

 • 1p.3.15

  Oceniono 15 razy 3

  16 latka, tak ni stąd ni zowąd, wzięła i umarła? Jakieś przyczyny? Czy wstyd podać?

 • Gość: Podp

  Oceniono 2 razy -2

  Tatuś zabił. Albo brat. Lub wujek. Nie chciała do garów.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 6 razy -4

  czarny ćpacz

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 21 razy -7

  Faktycznie szkoda ładnego dziecka lecz najpierw musiałaby skończyć szkołę aktorską mieć jakiś dorobek na scenach teatralnych i filmowych aby nazwać ją aktorką.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy -8

  16 lat i już aktorka ----strach pomysleć co by z niej było w wieku lat 40 ---więc dobrze że nie żyje .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX