Marcin Dubieniecki broni Bieniuka i atakuje kobietę, która oskarżyła go o gwałt. "Cały Sopot huczy, że ta pani słynie z różnych zabaw"

Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność. Jednak jego zatrzymaniem żyje cała Polska. Sprawę skomentował Marcin Dubieniecki.

W niewinność Jarosława Bieniuka wierzy wielu jego przyjaciół. Jeszcze na etapie pobytu w areszcie bronili go m.in. Natalia Siwiec i Radosław Majdan i jego była partnerka, Martyna Gliwińska. Żadna z tych osób nie wierzyła w to, że były piłkarz mógł dopuścić się brutalnego gwałtu. Tego samego zdania jest Marcin Dubieniecki. Były mąż Marty Kaczyńskiej opublikował na Twitterze mocny wpis.

Marcin Dubieniecki broni Jarosława Bieniuka

Marcin Dubieniecki napisał na Twitterze, że zna Jarosława Bieniuka osobiście. Jego zdaniem dwudziestokilkulatka, która oskarżyła byłego piłkarza o gwałt, chciała wyłudzić od niego pieniądze i zyskać popularność.

Znam osobiście Jarka. Nie wierzę w takie zdarzenie. Wszyscy rozsądni ludzie dziś wiedzą, jak jest skonstruowany świat konsumpcji i parcia instagramowych dziewczyn na szkło - napisał Dubieniecki.

Zdaniem byłego męża Marty Kaczyńskiej ktoś z otoczenia kobiety namawiał ją do szantażowania Jarosława Bieniuka. Dubieniecki zaapelował też do prokuratury.

Cały Sopot huczy, że ta Pani mocno słynęła z różnych tego typu zabaw, które odbywały się za obopólną akceptacją, ale podobno w otoczeniu jej jest ktoś, kto mocno ciśnie na wątek szantażu pod tytułem  "zapłacisz a będziesz mieć spokój." Może warto to zbadać prokuraturo.

W środę wieczorem mężczyzna został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. zł. Jarosław Bieniuk podejrzany był o popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Pełnomocnicy domniemanej ofiary mówili wprost o brutalnym gwałcie w jednym z sopockich hoteli. Ostatecznie były piłkarz usłyszał zarzuty związane z narkotykami. Jednocześnie został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Warto dodać, że jest to wstępne postępowanie, a sprawa jest w toku.

AD

Więcej o:
Komentarze (153)
Marcin Dubieniecki broni Bieniuka i atakuje kobietę, która oskarżyła go o gwałt. "Cały Sopot huczy, że ta pani słynie z różnych zabaw"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zomzom

  Oceniono 124 razy 88

  Bieniuka broni Dubieniecki oraz Siwiec z mężem... zapewnienia osób o tak nieposzlakowanej opinii bardzo dużo znaczą.

 • Gość: Lula

  Oceniono 124 razy 82

  Hahahaha- wzór cnót wszelakich się odezwał! Prawnik słynący z afer i kryminalista! Hahahahaha

 • dodosdontquack

  Oceniono 96 razy 64

  Slowo Dubienieckiego raczej Bieniukowi nie pomoze. A ten, gdyby byl porzadnym czlowiekiem, to nie obracalby sie w rzekomo zlym towarzystwie.

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 75 razy 59

  ten Bieniuk ma bardzo dziwniych znajomych:

  Siwiec,
  Dubieniecki...

  ?

 • elenem

  Oceniono 66 razy 54

  Dubieniecki :)) to ten "prawy i sprawiedliwy" który zakosił miliony z PEFRON.
  Bardzo "wiarygodny" koleś broni kolesia.
  A skąd niby Dubieniecki tak dobrze zna tą panią? może tez lubi takie "zabawy" jak Bieniuk?

 • Gość: chichot

  Oceniono 51 razy 39

  obrońcy tacy że go tylko pogrążają

 • griswold79

  Oceniono 36 razy 36

  Bieniuk niech dzwoni po znajomych, by przestali sie odzywac na jego temat. Brakuje jeszcze listu od Trynkiewicza.

 • Gość: Gabałajka

  Oceniono 63 razy 35

  Zgwałcił, nie zgwałcił - on wie to najlepiej, a śledztwo wykaże prawdę, miejmy nadzieję. Kwestią pozostaje, co ten pan robił w tamtym miejscu i tamtym towarzystwie? Bo na spotkanie kółka różańcowego czy klubu samotnego ojca to nie wyglądało. Dla jasności: nikt nie broni temu panu rozrywek, ale ... kto mieczem wojuje, ten od pochwy ginie, jak to mówią.

 • Gość: sdf

  Oceniono 33 razy 27

  Widzę że panowie od lewa i prawa wyjątkowo dobrze znają rzeczona pannę. jak się ktoś zadaje z cwanymi ..... to pretensje nalezy miec głównie do siebie. Z przyczyn natury procesowej nie wypada pisać jak to wszystko wyglądało, ale zainteresowny nie bedzie miał łatwo aby się z tego wyplątać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX