Bradley Welsh nie żyje. Zagrał w "Trainspotting 2", został zastrzelony w Edynburgu

Bradley Welsh miał 42 lata. Został znaleziony w Edynburgu z ranami postrzałowymi. Brytyjczyk znany był m.in. z filmu "Trainspotting 2".

Bradley Welsh nie żyje. Został znaleziony w Edynburgu w środę 17 kwietnia przez przypadkowych przechodniów. Miał rany po postrzale i zmarł, zanim na miejsce przyjechała karetka i policja.

Bradley Welsh nie żyje

Bradley Welsh zmarł w wyniku śmiertelnych obrażeń. Policja traktuje jego śmierć jako "podejrzaną", w sprawie toczy się teraz postępowanie, które ma na celu ustalić, kto go postrzelił

Bradley Welsh nie był profesjonalnym aktorem. Jego występ w filmie był dziełem przypadku. Welsh pracował jako bokser, był - jak sam o sobie mówił - chuliganem. Pomniejszą rolę w "Trainspotting 2" zawdzięczał przyjaźni z Irvinem Welshem, autorem "Trainspotting".

W "Trainspotting 2" zagrał u boku Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Jonny'ego Lee Millera i Roberta Carlyle'a. Wcielił się w pana Doyle'a, właściciela saun.

W ostatnich latach bardzo angażował się w działania charytatywne na rzecz młodzieży. Został zastrzelony nieopodal swojego mieszkania w Edynburgu.

Więcej o:
Komentarze (8)
Bradley Welsh nie żyje. Zagrał w "Trainspotting 2", został zastrzelony w Edynburgu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 5 razy 5

  Rany postrzałowe, chyba nikt z osób których charytatywnie wspierał by tego nie zrobił, zbyt duża ilość pieniędzy zebrana na cele charytatywne może być źle odbierana przez kolesiów z mafii z którymi zapewne się nie dzielił lub nie płacił za ochronę

 • Gość: sds

  Oceniono 1 raz 1

  jak się okazało życie to nie film

 • Gość: ateistaodurodzenia

  Oceniono 8 razy 0

  Działalność "charytatywna" na Zachodzie w praktyce oznacza zazwyczaj pranie brudnej kasy.
  Trochę inaczej jest w Polsce. Tu sporo fundacji jest powołanych przez zagraniczne ośrodki chcące mieć wpływ na polską politykę. Dużo jest też zwykłego cwaniactwa, które pod płaszczykiem działalności charytatywnej po prostu kradnie (np. Śpiewak-Singer) albo wyłudza państwowe dotacje, z których doskonale sobie żyje (pewien znany synek pułkownika MO, ale jest takich wieeeelu, na mniejszą i większą skalę).
  A fundacje faktycznie prowadzące działalność charytatywną? Może niektóre z tych, które pomagają bezdomnym zwierzakom.

 • Gość: xx

  0

  Bardzo angażował się w działania charytatywne na rzecz młodzieży.
  Chyba za bardzo.

 • Gość: Anty PiS

  Oceniono 1 raz -1

  Macie swój PiS!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX