Natalia Siwiec broni Jarosława B. Wytłumaczyła, dlaczego nie wierzy w zarzuty kobiety. Ma nadzieję, że niedługo wróci do dzieci

Jarosław B. został zatrzymany. Dwudziestokilkuletnia kobieta oskarżyła go o brutalny gwałt. Teraz głos w sprawie zabrała Natalia Siwiec, która przyjaźni się z byłym piłkarzem. Jej zdaniem jest on niewinny.

Wiadomość o zatrzymaniu Jarosława B. wstrząsnęła polskim show-biznesem. Przypomnijmy, że były piłkarz i wdowiec po znanej aktorce został zatrzymany w Sopocie po tym, jak zgłosił się na komisariat policji. Przesłuchano go, ponieważ domniemana ofiara zarzuciła mu brutalny gwałt. Zawiadomienie złożyła dwudziestokilkuletnia kobieta, która w nocy z piątku na sobotę spotkała się z nim w jednym z sopockich hoteli.

Natalia Siwiec broni Jarosława B.

Sprawa ta jest w mediach szeroko komentowana. Jako pierwsza głos zabrała Natalia Siwiec, która prywatnie jest przyjaciółką sportowca. W rozmowie w "Faktem" wyznała, że nie wierzy w zarzuty, które postawiła mu dwudziestokilkuletnia kobieta.

ZOBACZ TEŻ: Nowe fakty w sprawie Jarosława B. Kobieta była znajomą piłkarza. Jej adwokat sugeruje, że została odurzona pigułką gwałtu

Teraz postanowiła poruszyć tę sprawę także na swoim Instagramie.

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. To jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek, którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji - zaczęła w poście Siwiec. 
Nie staję murem za bliskim człowiekiem bo tak należy - NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to, co mówią, jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY? - napisała.

Siwiec zablokowała możliwość komentowania wpisu. Post polubiło natomiast już kilkadziesiąt tysięcy osób.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (81)
Natalia Siwiec broni Jarosława B. Wytłumaczyła, dlaczego nie wierzy w zarzuty kobiety. Ma nadzieję, że niedługo wróci do dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kaviar100

  Oceniono 30 razy 18

  Tak to jest jak się idzie z dziewczyną do hotelu by pograć w brydża. P. S. przecież jest to normalnie chodzić z przyjacielem do hotelu. Ogólnie to wszyscy chodzimy po hotelah. Taki w Polsce jest zwyczaj.

 • Gość: alba

  Oceniono 28 razy 16

  kumplował się z z półświatkiem 3miasta,Krystek, Marcin, Sylwia i dziesiątki innych . prostytutki, sutenerzy, narkotyki. to wyczytalam dziś z gazet.Wstyd Jarek !

 • Gość: DonAlfredo z Gdyni

  Oceniono 29 razy 15

  Tym razem myśle ,że ta sprawa to zemsta sutenerów trójmiejskich, pan J.B. musiał im chyba podpaść ,albo wyczaili, że mogą wyłudzić duże pieniądze

 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 14

  Sama Ania mówiła w wywiadach "traktował kobiety przedmiotowo", "więcej było o jego skandalach seksulanych" niż piłce. Nie linczujmy kobiety, nawet o wątpliwej reputacji. Jeśli taką jest, to co taki święty Bieniuk robił z nią w hotelu...

 • doomsday

  Oceniono 20 razy 12

  Bieniukowi jest potrzebny dobry detektyw, który prześwietli tą kobietę. Trójmiasto, to najbardziej mafijne miasto, miasto dobrze zorganizowanej przestępczości. W Stanie Wojennym siedziałem w więzieniu na Kurkowej kilka miesięcy, wiec mam pewne wyobrażenie.
  Już wtedy nie było wiadomo, kto rządzi w mieście, mafia, bandyci czy PZPR lub wojsko. Na moje oko rządzili wszyscy razem do spółki. To była korporacja zorganizowanej przestępczości.
  Bardzo możliwe, że cała sprawa jest dobrze zaaranżowana, żeby Bieniuka okraść.
  Jeżeli jednak zgwałcił naprawdę, to niech siedzi...

 • mietekkowalski

  Oceniono 13 razy 9

  "Po co poszła do hotelu", "on nie musi gwałcić, żeby mieć kobietę", "nie wierzę", "on taki nie jest", "po co ona tam była", "wieczorem siedzi się w domu, a nie łazi po hotelach"... kultura gwałtu. Nie piszę, że ona ma rację, czy on, ale piszę o tych komentarzach. Są po prostu obrzydliwe! Właściwie jak kobiety teraz czytają te komentarze i doszłoby do tego, że jakiś celebryta je zgwałci, to zamiast nadać sprawie odpowiedni bieg, nic z tym nie zrobią, bo będą się bały ostracyzmu społecznego. ŻENADA! P.S. Jeszcze raz zaznaczę - nie wiem jaka jest prawda, ale wydaje mi się, że Pani Siwiec nie wie, Pan Boniek także, a już tym bardziej "kaviar100" czy jakiś "doomsday" z tego forum.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 7

  Jedyny walor tej sytuacji dla Jarosława B. jest taki, że przebił popularnością córkę i na wylot.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 9 razy 5

  Sugerują pigułka gwałtu to jest nieprawda Jarosław b owszem wiąże kobitki sznurem od żelazka lubi te ostre tematy ale pigułki gwałtu??- nie !!- prawda Natalii??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX