Britney Spears jest trzymana w szpitalu psychiatrycznym siłą? "Przestała brać leki i zmusił ją ojciec". Ale drugie dno tej historii jest bardziej dramatyczne

Britney Spears w pierwszych dniach kwietnia ponownie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Choć mówiło się, że zgłosiła się tam dobrowolnie, najnowsze doniesienia temu przeczą. Gwiazda na leczeniu przebywa już ponoć od stycznia i jest to efekt jej buntu przeciwko ojcu, który 11 lat temu ją ubezwłasnowolnił.

Britney Spears od dwóch tygodni przebywa na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym, gdzie według pierwszych doniesień zgłosiła się z własnej woli. Wokalistka podobno źle znosiła chorobę ojca - to dla niego miała też odwołać swoją rezydenturę w Las Vegas. W instagramowym wpisie prosiła fanów o wyrozumiałość.

Parę miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i omal nie umarł. Bardzo wszyscy się cieszymy, że wyszedł z tego żywy, ale nadal ma przed sobą długą drogę - tłumaczyła.

Britney ma z ojcem specyficzną relację, bo to on od 11 lat sprawuje nad nią kuratelę. W 2008 roku sąd uznał, że wokalistka nie jest w stanie decydować o sobie i ją ubezwłasnowolnił. Do dziś nie cofnął tej decyzji. Choć Britney zaczęła normalnie funkcjonować, nagrywać płyty i zarabiać miliony na koncertach, nadal musiała prosić ojca o "kieszonkowe". Pojawiały się doniesienia, że walczyła o zniesienie kurateli, ale bezskutecznie. Na początku tego roku miała się w końcu zbuntować.

Britney Spears z ojcemBritney Spears z ojcem EAST NEWS

Britney Spears ma dosyć kurateli

Minęło już 12 lat od słynnego ogolenia głowy przez "księżniczkę popu". Jej załamanie nerwowe relacjonowały media na całym świecie. Choć od tamtego czasu Britney się pozbierała, to - zdaniem sądu - nie na tyle, żeby znów móc o sobie decydować. Fanowska strona z podcastami britneysgram.com dotarła do osoby, która odbywała praktyki w kancelarii, która prowadziła sprawę Britney. Jej informacje stoją w sprzeczności z tym, co kilka tygodni temu donosiły media. Wokalistka miała na początku roku odmówić dalszego przyjmowania leków, co nie zyskało aprobaty jej ojca. Zagroził, że jeśli wokalistka nie będzie kontynuowała leczenia, on cofnie zgodę na jej rezydenturę w Las Vegas. Tak też zrobił. 

To, co się dzieje, jest - delikatnie mówiąc - niepokojące. Britney odbywała próby do swojej nowej rezydentury w Las Vegas, kiedy jej ojciec zorientował się, że nie przyjmuje leków (...). Lekarz przepisał jej nowe, ale tych też nie brała. Jamie powiedział, że jeśli nie zacznie ich przyjmować, trasa się nie odbędzie. 

Britney SpearsBritney Spears EAST NEWS

Na początku stycznia koncerty faktycznie zostały odwołane. Wokalistka tłumaczyła decyzję chorobą ojca, a w rzeczywistości miała już wtedy zostać wysłana do szpitala psychiatrycznego. Nie na własne życzenie. 

To nie była absolutnie jej decyzja - podkreśla informator serwisu.

#FreeBritney

Po publikacji tych niepokojących doniesień, Twitter zalała fala hashtagów #FreeBritney. Fani są przekonani, że ich idolka przebywa w szpitalu wbrew swojej woli. Mało tego, twierdzą, że Jamie Spears ma toksyczny wpływ na córkę, robiąc wszystko, by sąd nie przywrócił jej pełni praw. Britney nie tylko nie może podejmować kluczowych decyzji dotyczących swojej kariery czy zarządzać finansami, ale też nie ma praw do opieki na swoimi synami. 

Kuratela miała się zakończyć po trasie Circus Tour w 2009 roku. Pomysł był taki: jedź w trasę, pokaż, że sobie radzisz, a przywrócimy Ci prawa. 

Tak się jednak nie stało, co miało załamać Britney. 

Informacje nie są potwierdzone przez oficjalne źródła, ale prawdą jest, że od stycznia nie pojawiły się żadne zdjęcia wokalistki, jakby zapadła się pod ziemię. Zawiesiła też swoją aktywność na Instagramie, który wcześniej aktualizowała często i regularnie. Jedyny post od stycznia pojawił się po doniesieniach o tym, że zgłosiła się do szpitala

Zakochaj się w dbaniu o siebie, swój umysł, ciało i ducha.

Żadna z osób zainteresowanych nie odniosła się do sprawy, co budzi dodatkowy niepokój. Dlaczego 38-letnia kobieta, która wychowuje synów, normalnie pracuje i zarabia miliony przez 12 lat nie mogła podjąć nawet jednej decyzji, której nie zaakceptowałby jej ojciec? 

Britney SpearsBritney Spears Screen z Instagram.com/Britney Spears

WJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Britney Spears jest trzymana w szpitalu psychiatrycznym siłą? "Przestała brać leki i zmusił ją ojciec". Ale drugie dno tej historii jest bardziej dramatyczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Angelika

  Oceniono 15 razy 9

  Myślę że właśnie dlatego że była ubezwłasnowolnienie powinna się leczyć,a ojciec który nie doprowadził córki do samodzielności powinien płacić na nią alimenty!

 • pogra55

  Oceniono 9 razy 7

  To ubezwłasnowolnienie dorosłej ,samodzielnej ,ciężko pracującej i zarabiającej miliony kobiety sprawia wrażenie spisku ustosunkowanego ,chciwego tatusia i przekupionych prawników.Trzymają ją w szachu,zmuszając do brania ciężkich i nieobojętnych dla zdrowia leków , szantażem ,że odbiorą jej pieniądze ,dzieci i wolność .To w czystej postaci horror ,a jej życie przerodziło się w koszmarny sen ,z którego nie może się obudzić.Zniewolono ją ,inni decydują o wszystkich aspektach jej życia.Nie ma wyboru ,musi robić co jej każą .Musi być grzeczna ,bo jak nie to elektrowstrząsy ,psychotropy albo może i lobotomia.Przerażające.

 • Janek Mazur

  Oceniono 8 razy 6

  Ojciec dla kasy to robi. Można rzec h....j nie ojciec

 • justas32

  Oceniono 13 razy 5

  Wiele osób chorych psychicznie uważa że skoro biorą leki to znaczy że są chorzy psychicznie - i jak przestaną je brać to znaczy że już chorzy nie będą ...

 • Gość: choroba

  Oceniono 2 razy 2

  Tak choroba potrafi zniszczyc czlowieka. Slyszalam od mlodej dziewczyny"wolalabym nie miec reki,a miec zdrowa glowe.

 • Gość: Ghhg

  Oceniono 1 raz 1

  Skończy jak Michael :(

 • Gość: Eda

  Oceniono 1 raz 1

  Jebac takiego ojca,nie rób jeden za corki pieniądze sie utrzymywał tyle lat oby ta klątwa szybko zeszła z niej a ojca ch... strzelił na miejscu

 • Gość: Kamila

  Oceniono 1 raz 1

  Mimo wszystko i tak ją uwielbiam ! Każdy miał gorszy moment w swoim życiu. Bardzo dużo ludzi przyjmuje leki przeciwdepresyjne tylko się tego wstydzi. Jej na pewno jest ciężej przez to, że jest znaną osobą i paparazzi tylko szukają okazji żeby pokazać jej słabe strony.. Trzymam za nią kciuki !

 • Gość: Aga

  0

  A ja uważam, że to robi dla jej dobra.. Ona nie potrafi zapanować nad swoim życiem, którego o mało nie straciła 11 lat temu. I gdyby nie ojciec wtedy to by jej już nie było!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX