Małgorzata Rozenek ubolewa nad pożarem Notre Dame. W tym samym poście reklamuje ubrania. "Najważniejsze to nowe portki pokazać". Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan, podobnie jak inni, też jest poruszona pożarem katedry Notre Dame, która w znacznym stopniu została zniszczona. Jej ostatni post nie spodobał się jednak większości internautów.

Pożar paryskiej katedry Notre Dame wstrząsnął całym światem. Swój smutek nad niewątpliwą stratą wyraziło już całe grono polskich celebrytów. Do ich grona dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan. Post "Perfekcyjnej"  znalazł się jednak w ogniu krytyki, a to dlatego, że do wyrazów żalu gwiazda dołączyła zdjęcia w modnej stylizacji. Nie zapomniała też o oznaczeniu marek, które ufundowały jej kreację.

Małgorzata Rozenek o pożarze katedry Notre Dame w Paryżu

Instagram Małgorzaty Rozenek cały czas rośnie w siłę. Jej konto obserwuje już blisko milion osób. Celebrytka lubi chwalić się w sieci zdjęciami w odważnych stylizacjach. Chętnie odpowiada też na komentarze swoich obserwatorów. Tym razem większość z nich była jednak negatywna.

Internauci słusznie zauważyli, że ubolewanie nad pożarem katedry Notre-Dame i reklamowanie ubrań w tym samym poście jest delikatnym nietaktem. W komentarzach zawrzało.

Zdjęcie ma się nijak do opisu... Hmmm, katedra płonie, ale najważniejsze to nowe portki pokazać - napisała jedna z obserwatorek Rozenek.

Te słowa nie umknęły uwadze "Perfekcyjnej". Gwiazda bardzo szybko pokusiła się o odpowiedź.

Kochana, nie przeżywaj tak bardzo moich portek, bo ani one nowe, ani zaplanowane na dzisiaj. Po prostu założone. Myślę jednak, że jeżeli już powołujesz się na tak tragiczne wydarzenie, warto by było w swoich komentarzach nieść trochę więcej refleksji - skomentowała.

Na tym jednak nie poprzestała. W kolejnych komentarzach dodała, że "brak zdjęcia w tle, nie umniejsza jej emocjom". Poprosiła też swoje obserwatorki o niewychowywanie jej.

Internauci nijak odnieśli się jednak do tej prośby. Kolejna osoba pod zdjęciem zwróciła Małgorzacie Rozenek uwagę na to, że użyła ona słowa "kulturalne" w niewłaściwym kontekście. Tym razem nie dała się już sprowokować do dyskusji. Odpowiedziała jedynie linkiem do Wikipedii, udowadniając tym samym, że miała rację.

Obserwujecie "Perfekcyjną" na Instagramie?

Więcej o:
Komentarze (128)
Małgorzata Rozenek ubolewa nad pożarem katedry Notre Dame. W tym samym poście reklamuje ubrania. "Najważniejsze to nowe portki pokazać". Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xz

  Oceniono 54 razy 54

  jakie by nie były...przy pisaniu o jakiejkolwiek tragedii doklejanie swojej fotki pt,,ach jakże jestem seksowna '' jest po prostu żałosne i denne Małgosiu...ale co Ty wiesz o refleksji prawda?

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 50

  tak ,zalozone i oznaczone,zalosna,po co sie kobieto glupio tlumaczysz?pomys zanim cos glupiego zrobisz,chociaz myslenie nigdy nie bylo twoja mocna strona,ot taka glupia Goska

 • Gość: salcia

  Oceniono 37 razy 37

  ja to się czasem dziwię - czytając lub słuchając wypowiedzi Goni - że ona nie dość, że maturę zdała, to jeszcze studia skończyła :/// ojjj, chyba rodziców duuuużo Gonia i jej studia kosztowały !!!!

 • Gość: Halka

  Oceniono 32 razy 32

  Do porzygu! I jak zwykle riposta gotowa. Ale cóż? Jak sie ma tytuł Doktora, bez tytułu Magistra...i nowe stare portki....to i katedrę można opłakiwac lansując się przy okazji...Jej nie wolno?

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 26

  Rozenkowa , pustostan umysłowy, 51 letnia baba ,a rozumu brak !! :)))))

 • Gość: Zenek

  Oceniono 21 razy 21

  Zauważyłem mniej komentarzy o tej babinie, czyli internauci mają jej dosyć, bardzo dobrze nie będzie stare pudło na nas ZARABIAĆ, sztuczna pinda!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX