"Dance, Dance, Dance". Nowakowska po raz pierwszy odnosi się do hejtu. Tłumaczy, dlaczego tak surowo oceniła Emila [TYLKO U NAS]

"Dance, Dance, Dance". W ostatnim odcinku z programem pożegnali się Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Widzowie nie kryli swojego oburzenia i skrytykowali Idę Nowakowską, która ich zdaniem zbyt surowo oceniła uczestnika. Zapytaliśmy ją o całą sytuację. Zobaczcie, co odpowiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Idę Nowakowską po ostatnim odcinku show "Dance, Dance, Dance" wręcz zalała fala hejtu. Oburzeni widzowie skrytykowali ją za to, że wypowiedziała się dość krytycznie na temat Emiliana Gankowskiego, który jej zdaniem "nie tańczył wcale" - w przeciwieństwie do swojej partnerki, Kasi Dziurskiej, która prezentowała najwyższy poziom. Na profilu na Instagramie jurorki pojawiły się opinie, że jej ocena "była totalnie niesprawiedliwa i krzywdząca", a ona okazała się "być nieobiektywna". Przeczytacie o tym TUTAJ. Zapytaliśmy ją o to i w rozmowie z Plotkiem odniosła się do tych zarzutów.

Zobacz też: "Dance, dance, dance". Poznaliśmy finalistów. Nowakowska winą za wypadek Dziurskiej obarczyła jej partnera. "Między wami jest przepaść"

"Dance, Dance, Dance". Ida Nowakowska odnosi się do hejtu

Zaczęła od tego, że docenia pracę, jaką Emil włożył w treningi. Pochwaliła go za sumienność, jednak na tak ważnym etapie programu, jakim był półfinał, nie mogła skupić się wyłączanie na jego zaangażowaniu.

Emil, jak każdy z naszych uczestników, był pracowity i sumienny, każdemu z nich należą się wielkie brawa za zaangażowanie, jakie włożyli w naukę choreografii i pracę nad sobą. Za to daję każdemu "idowe" 10 punktów - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Musiała ocenić jego taniec, a jako zawodowa tancerka, nie mogła udawać, że nie widzi jego błędów.

Jednak w półfinale programu nie mogłam skupiać się wyłącznie na drodze, jaką przeszedł którykolwiek z uczestników, brałam pod uwagę także efekt wysiłków na sali treningowej. "Dance, Dance, Dance" to program, w którym główną rolę odgrywa taniec. Jako zawodowa tancerka nie mogłam nie powiedzieć o błędach, które widziałam - tłumaczyła.

'Dance dance dance'. Kasia Dziurska ponownie zatańczy układ, w którym spadła na twarz'Dance dance dance'. Kasia Dziurska ponownie zatańczy układ, w którym spadła na twarz www.instagram.com/kasia_dziurska/

Zapewnia jednak, że nie miała na celu nikogo urazić, a jej czasami krytyczne uwagi były po to, żeby zwrócić uczestnikom uwagę na ich niedociągnięcia. Podkreśla również, że Emil i Kasia odeszli nie tylko ze względu na jej oceny, lecz zdecydowali o tym wspólnie z pozostałymi jurorami, czyli z Ewą Chodakowską i Robertem Kupiszem.

Od samego początku daję uczestnikom wskazówki, a moja konstruktywna krytyka ma za zadanie podnosić ich umiejętności. Chciałabym też podkreślić, że decyzje o tym, kogo zobaczymy w finale, podjęliśmy razem jako jurorzy. Wszyscy tak samo doceniamy starania uczestników i nasze wspólne oceny złożyły się na ostateczny wynik - podkreśliła w rozmowie z nami. 

Na koniec zwróciła się do widzów, którzy nie zgadzają się z odejściem Kasi i Emila:

Rozumiem, że wiele osób jest rozgoryczonych odejściem z programu Kasi i Emila. Jednak zamiast skupiać się na negatywach warto zauważyć, jak wiele pięknych chwil zapewnili widzom w programie. Uważam, że w finale znalazły się odpowiednie osoby i kibicuję im tak samo mocno, jak kibicowałam każdej osobie tańczącej na tej scenie. Przed ostatnią parą odpadły też 3 inne pary, wysiłek każdej z nich bardzo doceniam i osobiście każdego z nich darzę wielką sympatią - dodała na koniec.

Przypomnijmy, że w finale zobaczymy dwie pary: Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego oraz Patricię i Victorię Kazadi. Każda z nich zatańczy wspólnie dwie choreografie, a dodatkowo każdy z uczestników zaprezentuje swoje umiejętności w solówce. Kto wygra? Okaże się to już w najbliższą niedzielę (21 kwietnia) o godzinie 20:55. Komu kibicujecie?

Anna Wójtowicz

Więcej o:
Komentarze (32)
"Dance, Dance, Dance". Ida Nowakowska po raz pierwszy odnosi się do hejtu, jaki spadł na nią po ostatnim odcinku [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xxx

  Oceniono 35 razy 23

  tu nie chodzi o to, że odpadli tylko o to w jaki sposób zwracałaś się do Emila. Niepotrzebne było kilka słów podcinających mu skrzydła. Nie była to konstruktywna krytyka. Trochę pokory i refleksji nad sobą by się przydało.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 26 razy 12

  Ida jest świetną jurorką, jeśli chcecie cukru i lukru, to posłuchajcie sobie Chodakowskiej, Ida jest tam po to, aby jako FACHOWIEC oceniać efekt widoczny na scenie. Emil tańczyć nie potrafi, sorry. I tak potraktowała go łagodnie.

 • Gość: luna19

  Oceniono 24 razy 8

  Ludzie, wy po prostu nie chcecie przyznać, że taniec nie jest mocną stroną Emila. Ida, która jest profesjonalną tancerką, zawsze będzie widzieć więcej błędów od innych, a jej rolą jest te błędy wytykać. Może faktycznie wyraziła swoją opinię trochę zbyt mocno, ale jak w ogóle można pisać, że ona jest wredna i fałszywa? Dla mnie coś okropnego. Mówicie, że nie oceniła go obiektywnie, a sami tego nie potraficie. Wylewacie na nią kubeł pomyj, bo odpadli Kasia i Emil? Nie dociera do was, że to nie wina Idy, tylko tego, że są w programie lepsi od nich? Zastanówcie się, zanim coś napiszecie.

 • Gość: Basia

  Oceniono 15 razy 7

  Ida słusznie zauważyła - Emil chodził a nie tańczył. Kasia była - według mnie - najlepsza. Brawo.

 • Gość: An.

  Oceniono 4 razy 4

  uważam, że jak na swoje osiągnięcia artystyczne to za mała wiedza żeby zostać jurorką i tak ostro krytykować uczestników, którzy stawiają w tańcu pierwsze kroki, nie mają żadnych podstaw baletu

 • Gość: mat

  Oceniono 14 razy 4

  Jej reakcja a raczej brak naturalnej reakcji po upadku Kasi jest niepokojący - i nie świadczy o jakimś profesjonalizmie a o braku spontanicznej empatii; tak bardzo chce się zaprezentować w telewizji, że zatraciła ludzkie odruchy?

 • Gość: Jatek

  Oceniono 3 razy 3

  Z całą odpowiedzialnością chce powiedzieć ze program opuścić powinna Wiktoria jej taniec ostatni był słaby sztywna bez żadnego wdzięku
  Jurorzy postępują wg sympatii od zawsze Bardzo szkoda Kasi i Emila pomIMO upadku byli SUPER

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kasiu i Emilu brawo! To wy jesteście prawdziwymi zwycięzcami! Dostarczyliście widzom wiele wzruszeń i emocji jako zwykli amatorzy. A profesjonalistka Ida musi się jeszcze wiele zwłaszcza pokory. Nie dąży się po trupach do celu - wylansowania się.

 • Gość: brzydula

  Oceniono 5 razy 3

  Nadal niczego nie rozumie. Sposób w jaki zwracałaś się na wizji do Emila był wysoce nie na miejscu. Takie słowa stwierdzenia niestety gdyby nawet Emil stał tylko na scenie i nie ruszył się ani na krok nie powinny mieć miejsca. Kobieto gdzie masz uczucia, gdzie takt, gdzie przyzwoitość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX