Agnieszka Chylińska krytykuje "Wprost". Wykorzystano jej wizerunek w tekście o nawróceniu. Mamy odpowiedź tygodnika [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska pojawiła się na okładce świątecznego wydania "Wprostu". Tematem przewodnim numeru jest nawrócenie. Piosenkarka nie wyraziła na to zgody. Mamy komentarz tygodnika.

Agnieszka Chylińska w sąsiedztwie innych gwiazd znalazła się na okładce wielkanocnego wydania tygodnika "Wprost". Tytuł sugerował, że wokalistka opowie m.in. o pojednaniu z Bogiem. Jednak w opinii jej menadżerki, wprowadza on czytelników w błąd.

Agnieszka Chylińska oburzona zachowaniem tygodnika "Wprost"

Piosenkarka przeszła ostatnio nie tylko ogromną metamorfozę wizerunkową. Dzięki Szymonowi Hołowni nawróciła się również na wiarę chrześcijańską. Agnieszka Chylińska do tej pory wypowiadała się na ten temat dość lakonicznie. W jednym z wywiadów wokalistka zasugerowała jedynie, że zaczęła wierzyć w Boga.

We "Wproście" miała być jednym z kilku bohaterów, którzy zdecydowali się opowiedzieć o swojej wierze. Okazuje się, że artystka nie wyraziła na to zgody. Mimo to jej twarz trafiła na okładkę. Do sprawy odniosła się menadżerka Chylińskiej.

Pismo "Wprost" otrzymało ode mnie odmowę rozmowy z Agnieszką Chylińską (która nie zwykła udzielać setek wywiadów na temat wiary). Mimo to, użyto jej do propagandy własnego artykułu i wywiadu (którego moja Artystka im nie udzieliła) i wykorzystano Jej wizerunek na okładce. Wbrew naszej woli - czytamy w oświadczeniu Joanny Ziędalskiej.

Poprosiliśmy o komentarz Marcina Dzierżanowskiego, zastępcę redaktora naczelnego tygodnika "Wprost". W rozmowie z Plotkiem przyznał, że próba wywołania afery jest dla niego niezrozumiała.

Nie sugerujemy, że Agnieszka Chylińska udzieliła nam wywiadu - przeciwnie - cytujemy jej wypowiedź z wywiadu dla innego pisma z wyraźnym podaniem źródła. Natomiast zdjęcia na okładce są ilustracją tekstu "Nawróceni" opowiadającego o artystach, dla których wiara jest ważną częścią życia. Agnieszka Chylińska wielokrotnie mówiła o swoim nawróceniu, dlatego umieszczenie jej twarzy na okładce było całkowicie uzasadnione - powiedział Dzierżanowski w rozmowie z Plotkiem.

Dziennikarz dodał też, że okładki tygodników opinii nie są konsultowane z osobami, które się na nich pojawiają. Dzierżanowski powiedział wprost, że menadżerka Agnieszki Chylińskiej wykazała się brakiem profesjonalizmu i znajomości mediów.

Nasza dziennikarka zwracała się z prośbą o rozmowę z Chylińską, jednak menadżerka wokalistki powiedziała, że przeprowadzenie takiego wywiadu jest niemożliwe. Natomiast jest rzeczą oczywistą, że nie uzgadnialiśmy z nikim treści naszej okładki. Tygodniki opinii, w przeciwieństwie do tzw. pism kolorowych czy plotkarskich, nigdy nie pytają o zgodę polityków, artystów ani innych osób publicznych o zgodę na pojawienie się na okładce. Całe zamieszanie, które próbuje wywołać menadżerka Chylińskiej, wynika więc z całkowitego niezrozumienia przez nią specyfiki prasy opiniotwórczej i - niestety - źle świadczy o jej profesjonalizmie.

Myślicie, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg?

Arek Durka

Więcej o:
Komentarze (26)
Agnieszka Chylińska krytykuje tygodnik "Wprost". Wykorzystano jej wizerunek w tekście o nawróceniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: co nie

  Oceniono 35 razy 33

  Po tych nawróconych widać że alkohol i narkotyki szkodzą.

 • justas32

  Oceniono 35 razy 29

  Szkoda że nie napiszą artykułu o celebrytach którzy porzucili już wiarę. Mógłby się nazywać - "Nie będę głupi, już nigdy w życiu nie dam się nabrać" ...

 • natenczas_wojski

  Oceniono 24 razy 22

  "Wprost" czytałem nałogowo w latach 80-tych. Było drukowane na papierze który dziś by zwano toaletowym. Ale treści były wspaniałe, mądre, wyważone. I tak ze 20 lat. Ostatni artykuł przeczytałem gdy po jakiejś "dobrej zmianie" przeczytałem panią Rigamonti. Teraz to chyba szmatławiec.

 • justas32

  Oceniono 23 razy 19

  Jak Frytkowska - najpierw ją ktoś posuwa i dzięki temu staje się sławna, a jak się zestarzeje i nikt jej już nie chce - to nagłe nawrócenie ...

 • Gość: herr Flick

  Oceniono 17 razy 15

  I już teraz wiadomo dlaczego oni wszyscy tacy popier..,leni.
  Bo to zwykle bywa że, wiara czyni czuba

 • maaac

  Oceniono 14 razy 12

  To tygodnik wyklęty. Jemu to się po prostu należy.

 • Gość: rozdygotany

  Oceniono 6 razy 6

  jak tak dalej pójdzie ,to niedługo nawet arcybiskupy sie ponawracają.Normalnie jaja...

 • kupogon

  Oceniono 8 razy 6

  Karwa... A mi się wydawało, że nawróciła się już ponad 10 lat temu, dzięki pewnemu zakonnikowi, jej spowiednikowi...
  No cóż... Życie jest pełne niespodzianek.

 • fred_die

  Oceniono 7 razy 5

  Od bycia religijnym inteligencji nie przybywa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX