Artykuł "Faktu" o "leniwcu" oburzył Woźniak-Starak. "Nie rozśmieszyło mnie to". Zdradziła też, jak na ten materiał zareagowali jej szefowie

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem przyznała, że nie spodobał się jej ostatni artykuł na jej temat, który ukazał się na łamach "Faktu". Zapowiedziała, że wysłała już dziennikarzowi pismo przedprocesowe.

Kilka dni temu w dzienniku "Fakt" ukazał się materiał o Agnieszce Woźniak-Starak, w którym napisano, że ta miała "dostać od szefostwa burę za lenistwo". W artykule osoba z otoczenia dziennikarki zarzuca jej, że zbyt mało wie o tym, co się dzieje w programie "Big Brother", który prowadzi. 

Osoba z produkcji "Big Brothera" siedziała z nią wcześniej przez cały dzień w garderobie i tłumaczyła zawiłe relacje pomiędzy uczestnikami. Nie było innego wyjścia. Aga w ogóle tego nie ogarniała, a na próbach ciągle się myliła. Zresztą podczas wejść na żywo też zaliczyła wpadki – donosił informator gazety.

Jaka była pierwsza reakcja prowadzącej show na tak nieprzychylne jej słowa?

Agnieszka Woźniak-Starak o okładce z leniwcem

Zapytaliśmy o to Agnieszkę Woźniak-Starak na ostatniej konferencji programu "Big Brother".

Nie rozśmieszyło mnie to. To jest tak szkodliwe dla mnie i nieprawdziwe, że nie chce mi się z tego śmiać. Staram się zawsze zachowywać spory dystans do tego, co się dzieje, ale jeśli ktoś w tak drastyczny sposób narusza moje dobre imię, pisze nieprawdę, a ta nieprawda była w każdym zdaniu, to trzeba działać - mówiła w rozmowie z Plotkiem Agnieszka Woźniak-Starak. 

W rozmowie z naszym portalem dziennikarka podkreśliła, że nie została wezwana na dywanik, o czym rozpisywał się tabloid. 

Nie dostałam żadnej reprymendy. A w ogóle najśmieszniejsze jest to, że ten czwarty odcinek poszedł nam od początku do końca bezproblemowo. Wyszliśmy tacy ze studia zadowoleni. Mówiłam: "Jezu! Nareszcie". Że już się nam to tak przegryzło. Że już wiemy, co i jak. Że go coraz lepiej rozumiemy i czujemy. A parę dni później przeczytałam taki artykuł - mówiła prowadząca program "Big Brother".

Zapytaliśmy ją także o to, jak na artykuł zareagowali jej szefowie.

Moi szefowie w takiej sytuacji dzwonią do mnie i mówią: "Agnieszka, nie przejmuj się". Ale to dlatego, że moi szefowie dokładnie wiedzą, jak się ze mną pracuje - dodała. 

Dziennikarka wysłała już do dziennikarza pismo z kancelarii. A relacji z szefami... pozostaje tylko pozazdrościć, prawda? :)

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z życia show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (65)
Artykuł "Faktu" o "leniwcu" oburzył Woźniak-Starak. "Nie rozśmieszyło mnie to". Zdradziła też, jak na ten materiał zareagowali jej szefowie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 86 razy 80

  Aga wyluzuj, nabijałaś się w Na językach z innych celebrytek i oburzałaś ,ze nie mają dystansu do siebie to teraz pokaż swój dystans do siebie

 • Gość: k

  Oceniono 30 razy 30

  Uderz w stół...!
  Ktos kto się tak napina z powodu tak żałosnego programu, widac nie czuje się pewnie.
  Mnie to n ie dziwi, bo Szulimowej występy gdziekolwiek, są tak samo słabe jak Rusinki i pozostałych samozwańczych "gwiazdeczek".

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 27

  Szulim mogła się naśmiewać z innych celebrytów, z ich zdrowia, sytuacji rodzinnej, ciąży itd w programie TVN-u, a jak ktoś się obużał to Pani Szulim tym bardziej go atakowała. Ale do doniesień na temat własnej osoby, nie ma tyle dystansu, ile kiedyś oczekiwała od innych! To się nazywa hipokryzja! Żenująca prowadząca i żenująca stacja!

 • Gość: brader

  Oceniono 26 razy 22

  agnieszko masz 5 minut na spakowanie swoich nazwisk z biurka wielki miszczak nominował cie do opuszczenia tvn

 • Gość: korekta

  Oceniono 26 razy 22

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak nie ogarniała tego, co w programie BB? To akurat nie jest powód do wstydu, że nie rozumie się prymitywnej rozrywki. Ale współudział już jest...

 • big_chlebowski

  Oceniono 21 razy 21

  To raczej leniwiec powinien wysłać dziennikarzowi pismo przedprocesowe. Tak go upokorzyć!!!

 • Adam Asdegam

  Oceniono 25 razy 19

  Brzydulka, chyba nie za bardzo wie co mówi. Program prowadzi amatorsko, błąd goni wielbłąd, a przecież wystarczyło pooglądać program sprzed kilkunastu lat i odrobić lekcję...

 • Gość: Karma wraca zołzo

  Oceniono 20 razy 18

  „na językach” podkładałeś swoim własnym kolegom z branży znacznie gorsze świetnie! pod pretekstem żartu pokazałaś fake newsa jakoby Kasia Zielińska paliła w zaawansowanej ciąży i byłaś zniesmaczona jej brakiem dystansu do siebie. Przyprawienie Bogu ducha winnemu leniwców twojej napompowanej gęby to przy tym mały pikuś a ty się burzysz? Mentalność Kaliego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX