Choć miał być Izrael, to skończyło się w Jordanii. Doda i Emil dotarli do hotelu. Rocznicę ślubu świętują w nietypowy sposób

Doda z okazji 1. rocznicy ślubu zabrała męża do Izraela. Niestety, okazało się, że hotel zarezerwowała w Jordanii. Ostatecznie Dorocie i Emilowi udało się dostać do miejsca docelowego.

14 kwietnia ubiegłego roku Dorota Rabczewska i Emil Stępień stanęli na ślubnym kobiercu. Cóż to była za wiadomość. Wówczas chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Powód? Doda do samego końca zapewniała nas, że Emil jest jedynie jej przyjacielem. A tu taka niespodzianka. No cóż, od tamtego dnia minął już rok. Z tej okazji Rabczewska postanowiła zabrać swojego męża do Izraela. Podróż miała być spełnieniem marzeń Emila, ale niestety, po wylądowaniu okazało się, że hotel, który piosenkarka opłaciła, znajduje się już w innym kraju, w Jordanii

Doda i Emil świętują rocznicę ślubu w Jordanii

Dorota i Emil utknęli więc na lotnisku. Ale na szczęście po kilku godzinach udało im się przedostać do wymarzonego hotelu w Jordanii. Następnego dnia postanowili rozpocząć świętowanie. Oczywiście zrobili to w oryginalny sposób i zamiast kolacji przy świecach postanowili zażyć kąpieli błotnych.  

Komentarze fanów? Bezcenne. 

Shrek i Fiona.
Najlepsze zdjęcie na rocznicę
W takim wydaniu jeszcze Was nie widziałam. Udanego wypoczynku - czytamy.

Wcześniej Rabczewska pokazała także niepublikowane do tej pory zdjęcia z ubiegłorocznej uroczystości zaślubin. 

No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak również życzyć Emilowi i Dorocie wszystkiego, co tylko najlepsze z okazji ich 1. rocznicy ślubu. 

DH

Więcej o:
Komentarze (29)
Choć miał być Izrael, to skończyło się w Jordanii. Doda i Emil dotarli do hotelu. Rocznicę ślubu świętują w nietypowy sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: We

  Oceniono 30 razy 26

  Miała nigdzie nie jechać, bo niby jej ojciec miał raka, ale cudem ozdrowiał w tydzień. W międzyczasie wylał się smród z sprawą, w której Rabczewska i ten goryl są oskarżeni, więc znowu wykupiła artykuły o sobie, żeby odwrócić uwagę. Teraz będzie pitu-pitu o wakacjach i jeszcze więcej artykułów o pobożności Emila i jej nawróceniu, bo 22 maja jest kolejny proces. Chora baba, powinna w końcu skończyć w pace, zanim kogoś zabije. Najpierw były błahe pobicia, które zawsze jej były jej darowane ze względu na znikomą szkodliwość społeczną, to się rozbestwiła i teraz już posuwa się do nasyłania gangusów i wyłudzania pieniędzy. Jak jej się tym razem upiecze, to co będzie następne? Ta kobieta od dawna zadaje się z gangsterami, swego czasu odwiedzała w więzieniu niejakiego Sebastiana, z którym potem się prowadzała, więc to rowmdowisko to dla niej nie nowość.

 • supermarjan

  Oceniono 19 razy 17

  za wiki o tym panu: /rycerz ortalionu okryty chwilowo garniakiem/
  W 2017 został zatrzymany przez policję pod zarzutem nękania Emila Haidara, byłego partnera Doroty Rabczewskiej. Podczas przeszukania w jego domu znaleziono trzy gramy kokainy. 7 września 2017 postawiono mu zarzuty, Stępień wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy zł[6][7]. W kwietniu 2018 usłyszał trzy zarzuty, dotyczące „nakłaniania (...) do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, wywierania przy użyciu groźby bezprawnej wpływu na Emila H. jako świadka i oskarżyciela w postępowaniach, których stroną była Dorota R.”, posiadania trzech gramów kokainy oraz „nakładaniania trzech osób do tworzenia fałszywych dowodów popełnienia przez Emila H. przestępstwa polegającego na posiadaniu środków odurzających, w celu skierowania przeciwko Emilowi H. postępowania karnego”. Przyznał się tylko do posiadania środków odurzających[8].

 • Gość: cebula

  Oceniono 16 razy 16

  Co to za cyrk i czyje są te małpy?:)

 • justas32

  Oceniono 15 razy 15

  Świętują z wibratorem czy bez ?

 • Gość: J

  Oceniono 14 razy 12

  To oni mogą opuszczać kraj przy tylu oskarżeniach?

 • Gość: vvvv

  Oceniono 12 razy 10

  ci ludzie oskarżeni sa o wyłudzenie pieniędzy na nie istniejący film ,,,, bezczelnie za te pieniądze balują ,,,a wy to promujecie

 • Gość: Dodo

  Oceniono 9 razy 7

  Emil wygląda jak goryl, a Dodzia wygląda trochę jak trans , oj będą z tego piękne dzieci , o wyjątkowo oryginalnej urodzie .

 • yuraathor

  Oceniono 9 razy 7

  co to znaczy "zabrała męża" ?
  zabiera sie walizkę a z mężem się jedzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX