Do sieci wyciekło nagranie z przesłuchania Amber Heard. "Chwycił mnie za głowę i szarpał za włosy". Uwaga! Drastyczne szczegóły

Trzy lata temu Amber Heard oskarżyła Johny'ego Deppa o przemoc. Para w końcu się rozwiodła, ale medialne przepychanki nie mają końca. Właśnie ujawniono wstrząsający film z przesłuchania Amber.

Małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa trwało trzy lata. Krótko, ale z pewnością oboje zapamiętają ten związek na lata. Wszystko za sprawą niekończącej się batalii. Przypomnijmy, że Amber wielokrotnie oskarżała Johnny'ego Deppa o znęcanie się nad nią. W końcu doszło do rozwodu, ale Depp chce oczyścić się z wszelkich zarzutów i żąda od byłej żony 50 milionów dolarów za zniesławienie. Pikanterii do całej sprawy dodaje fakt, że właśnie teraz światło dzienne ujrzało nagranie z przesłuchania Amber Heard z 2016 roku, na którym zapłakana aktorka wyznała, jak mąż miał znęcać się nad nią. 

Ujawniono nagranie z przesłuchania Amber Heard

Amber na filmie wygląda na roztrzęsioną. Gestykulując, próbuje jak najlepiej zobrazować dramat, jaki przeżywa. W trakcie składania zeznań po jednej z awantur twierdziła, że umówiła się z Johnnym w domu, aby porozmawiać na temat ich związku. Podczas spotkania była zaniepokojona agresywnym zachowaniem aktora więc zadzwoniła do swojej znajomej. Ta miała usłyszeć awanturę. 

Pamiętam tylko, że wykrzykiwał przekleństwa do mojej przyjaciółki i mówił jej, że może mnie teraz mieć, a potem rzucił mi telefonem w twarz tak mocno, jak tylko mógł. Powiedziałam: Uderzyłeś mnie. Kochanie, uderzyłeś mnie w oko - słyszymy na nagraniu.
Zaczęłam płakać, a on podszedł do mnie, chwycił za głowę i szarpał za włosy - dodała Amber w trakcie składania zeznań. 

Amber wyznała także, że Johnny krótko po ślubie dużo pił i brał narkotyki, przez co stawał się coraz bardziej agresywny. 

Kiedy nadużywał środków odurzających, martwiłam się o nas oboje. (…) Stawał się wówczas zupełnie inną osobą. Był brutalny. Nazywaliśmy tę wersję Johnny’ego „potworem”. Pamiętam, że bałam się, że Johnny może nie wiedzieć, kiedy przestać i może mnie zabić.

Czy to przypadek, że film z przesłuchań wyciekł właśnie teraz? Jak wiadomo, cała ta sprawa od początku budzi sporo kontrowersji także dlatego, że jest w niej sporo niewiadomych. Jedni wierzą Amber, drudzy Johnny'emu. Po której ze stron Wy jesteście? 

DH

Więcej o:
Komentarze (65)
Do sieci wyciekło nagranie z przesłuchania Amber Heard. "Chwycił mnie za głowę i szarpał za włosy". Uwaga! Drastyczne szczegóły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jprdl

  Oceniono 62 razy 50

  Szkoda, że nie krzyczała "zabiłeś mnie, ja już nie żyję" - wtedy byłby sądzony za morderstwo.

 • Gość: gos

  Oceniono 51 razy 37

  Przecież Deep ją nagrał jak się nad nim pastwiła.

 • Gość: Roza

  Oceniono 46 razy 34

  Nie wierzcie jej... ona sama była aresztowana za przemoc domową.

 • Gość: gość

  Oceniono 42 razy 32

  Nie jestem specjalistą, ale IMHO jej twarz i mowa ciała mówią: "Kłamię".

 • Gość: Kaz

  Oceniono 27 razy 23

  Jepp ma swoją Isabel. Niech się cieszy, że nie nagrała go jak siedzi golutki na klopie.

 • Ana Robak

  Oceniono 31 razy 21

  Po żadnej, bez materiału dowodowego.

 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 20

  uderzyles mnie kochanie,rozpie...les mi leb kochanie,jak mogles?co to ma byc?

 • Gość: Gg

  Oceniono 21 razy 15

  Przypomniało mi się nagranie, jak przepraszali Australię za przemycenie własnego psa i nie poddanie go kwarantannie - ten sam poziom aktorstwa, wtedy wszyscy mieli polew...

 • wsciekly_komentator

  Oceniono 18 razy 14

  Skoro jest rozrrzesiiona to na 100% mówi prawdę:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX