Alicja Bachleda-Curu¶ spotyka się z Sebastianem Kulczykiem? Dowodem ma być jej zdjęcie z Alp

Czyżby Alicja Bachleda-Curu¶ w końcu odnalazła miło¶ć swojego życia? "Dobry Tydzień" donosi, że gwiazda spotyka się z Sebastianem Kulczykiem.

Alicja Bachleda-Curu¶ do tej pory nie miała szczę¶cia w miło¶ci. Odk±d rozstała się z Marcinem Gortatem, nie cichn± plotki na temat jej kolejnych romansów. Niestety, choć aktorka ma na koncie kilka zwi±zków, nie trwały one długo, a gwiazda nadal samotnie wychowuje swojego synka, Tadeusza. Teraz jednak okazuje się, że Alicja ma na oku nowego mężczyznę. A jak donosi "Dobry Tydzień, jest nim Sebastian Kulczyk, jeden z najbogatszych Polaków. 

Alicja Bachleda-Curu¶ spotyka się z Sebastianem Kulczykiem? 

Według tygodnika, Alicja i Sebastian maj± się ku sobie, a ich drogi krzyżuj± się już od lat. Jak czytamy, 16 lat temu umawiali się na romantyczne spacery w Międzyzdrojach. PóĽniej widywali się także w Nowym Jorku oraz w Warszawie. Gdy natomiast rozpadło się małżeństwo Sebastiana, Alicja wspierała go w tym trudnym okresie. Ale to nie koniec rozważań. "Dobry Tydzień" donosi, że zdjęcie, którym pochwaliła się w połowie grudnia Alicja na swoim Instagramie, zostało zrobione w pobliżu luksusowej willi Kulczyków w Alpach. Czyżby spędzili tam czas razem? Być może tak wła¶nie było. 

Co więcej, tygodnik sugeruje nawet, że tegoroczne ¶więta Wielkanocy Sebastian ma spędzić wła¶nie w towarzystwie Alicji. A jak będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. My¶licie, że rzeczywi¶cie maj± się ku sobie? 

W przeszło¶ci Bachledę-Curu¶ i Kulczyka ł±czyły bardzo serdeczne relacje. Gdy w 2003 roku spotkali się na festiwalu w Międzyzdrojach, milioner nie odstępował młodej aktorki na krok. Niegdy¶ w rozmowie z "Gal±" wyznała:

Lubimy się, bo ł±czy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyj±tkowa.

Alicja Bachleda-Curu¶, Sebastian Kulczyk w 2003 r.Alicja Bachleda-Curu¶, Sebastian Kulczyk w 2003 r. Fotek/REPORTER / EAST NEWS

DH

Więcej o:
Komentarze (77)
Alicja Bachleda-Curu¶ spotyka się z Sebastianem Kulczykiem? Dowodem ma być jej zdjęcie z Alp
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • artzat74

  Oceniono 31 razy 17

  A tam , od razu odnalazla milosc . Wystarczy , ze odnalazla platynowa karte . Bo to Weronisia wersja lux .

 • Gość: fly

  Oceniono 37 razy 17

  Zauważyli¶cie, że ona się bierze tylko za mega sianoskich facetów ?!

 • Gość: Lachudra

  Oceniono 24 razy 16

  spokojnie...spokojnie...jezeli zdjecia z Alp maja byc dowodem za romans z Kulczykiem, to ja tez mam kilka zdjec z Alp....kurde mamy romans!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Kocikociłapci

  Oceniono 18 razy 14

  Oj, Wy durnie! Pół Zakopanego do Curusiów należy, a Wy cięgiem "szuka kasy"... Kulczyka nie przebije, ale ani Gortat ani Farrel nie maja więcej. Kto wie, to wie.

 • cracken001

  Oceniono 18 razy 10

  ten Kulczyk musi miec niezle zryty berecik,skoro az tak przechodzony materac dopuszcza do siebie

 • Gość: NIEDZIELNIK WIECZORNY

  Oceniono 12 razy 8

  Bachleda-Córu¶ razem z Mart± Kaczyńsk± założyły Klub Dziewic z Odzysku.

 • Gość: Alibaba

  Oceniono 17 razy 7

  Góralka dobrze się ustawiła w życiu-kiepska aktoreczka bazuje raczej na majetnych”przyjaciołach”Syn ma obywatelstwo,ona może siedzieć w US

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX