Rozenek i Radosław Majdan chodzili na randki z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim. Teraz Małgorzata komentuje rozstanie pary

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Party.pl skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Jak teraz wyglądają jej relacje?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że są blisko z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim. Nawet w Kole Plotka wyznali, że są oni parą, z którą chętnie chodzą na podwójne randki. Nie przeszkadzała im znaczna różnica wieku. Przypomnijmy, że Rozenek skończy w tym roku 41 lat, a Wieniawa 21. Podobnie jest pomiędzy Majdanem i Królikowskim, którzy mają 47 i 30 lat.

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Wieniawy i Królikowskiego

Jak teraz wyglądają ich relacje? Zdradziła to Małgorzata Rozenek. W rozmowie z Party.pl przyznała, że stara się nie komentować życia innych, a jej przyjaciele na pewno nie chcieliby, żeby ktoś mówił głośno o ich sytuacji.

Staram się nie wypowiadać na temat związków innych ludzi, ich życia. Kibicuję i Julce, i Antkowi. Na pewno są szczęśliwi w tej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Nie potrzebują na pewno kolejnej osoby, która będzie się wypowiadać na temat ich życia - mówiła.

Pomimo tego, że wolała zachować dla siebie opinię na temat ich rozstania, zapewniła, że dalej się spotykają, zarówno z Antkiem, jak i z Julką.

I z Julką, i z Antkiem dalej się spotykamy. Już takie sytuacje miały miejsce - dodała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na X Balu Charytatywnym Gwiazdy DobroczynnościMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan na X Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności Kapif

Jak widać ich rozstanie, do którego doszło w grudniu zeszłego roku, nie wpłynęło na ich kontakty z Majdanami. Ciekawe, czy spotkali się już z nowymi partnerami aktorów? Wieniawa już od jakiegoś czasu spotyka się z Baronem, a Królikowski co prawda nie pokazuje się z nikim oficjalnie, ale plotkuje się, że już kogoś poznał. Jak widać przyjaźń w show-biznesie jest możliwa.

AW

Więcej o:
Komentarze (26)
Rozenek i Radosław Majdan chodzili na randki z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim. Teraz Małgorzata komentuje rozstanie pary
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fr

  Oceniono 15 razy 13

  bosze, iść na randkę z kumplami wieku twoich starych- bezcenne; iść na randkę z kumplami w wieku twoich dzieci- bezcenne bis

 • Gość: ABC

  Oceniono 11 razy 9

  Poprawka -Małgorzata Rozenek w tym roku skończy 50 lat, a nie 41. Ona urodziła się w 1969 roku.

 • Gość: Badger

  Oceniono 9 razy 7

  Moglaby by sie w ogole zamknac nikogo jen zdanie nie obchodzi

 • byann

  Oceniono 5 razy 5

  Swingersi? Nie jestem zaskoczony. W tym folwarku każdy z każdym to normalka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Hahaha Hahaha Hahaha, Rozenkowa na randki ,stara perfekcyjna ze starym Radziem z żółtodziobami, a co oni dziadkowie robili???? Pilnowali młodych, jako swaci, czy jako kto ??? Bo na pewno nie jako koleżanka z kolegą ,ubaw po pachy !!

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 3

  a czy pani nie moze znalezc kolezanek w swoim wieku,tylko 20 lat mlodsze?od tego lat pani nie ubedzie

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 7 razy 3

  ciotka klotka

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 1

  Chodzili jako przyzwoitki czy tworzyli 4-kat?

 • Gość: Wera

  0

  Swędzi ją srom a ten bramkarz już dawno nie rucha. Doda już dawno mówiła że miękka faja i bezpłodny z jednym jajem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX