Janusz Panasewicz pokazał swoich synów. Bliźniacy są podobni do taty? Przy okazji pochwalił się, że mają wielkie serce

Janusz Panasewicz wraz z synami odwiedzili schronisko w Korabiewicach. Tam z inicjatywy chłopców powstał drewniany dom dla psów. Muzyk pochwalił się całą akcją na Facebooku.

Janusz Panasewicz u jego partnerka Ewa Smolarczyk mają dwóch synów bliźniaków, 12-letnich Brunona i Juliusza. Chłopcy zdobyli się na hojny gest i postanowili zebrać pieniądze na szczytny cel. Zorganizowali przyjęcie dla przyjaciół i znajomych ze swojej szkoły podstawowej w Starej Miłośnie. Jednak zamiast przyjmować prezenty, chcieli zgromadzić fundusze, które zostały przekazane na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Korabiewicach.

Janusz Panasewicz pochwalił się synami

Muzyk pojechał wraz z Juliuszem i Brunonem do przytułku, gdzie powstał drewniany domek dla psów. To właśnie z inicjatywy dwóch 12-latków, zwierzaki mają nowe schronienie. Dumny tata pochwalił się tym wydarzeniem na Facebooku i nagrał filmik z chłopcami.

Ci panowie, czyli moi synowie myślę, że postąpili znakomicie, ponieważ zamiast przyjmowania prezentów zorganizowali imprezę swoim kolegom, przyjaciołom z klasy i szkoły 173 w Starej Miłosnej. Zebrali troszkę pieniędzy i właśnie taki domek dla psów jest tutaj w schronisku, co bardzo cieszy. Myślę, że wszystkim polecam taki sposób zabawy z jakąś korzyścią. Warto pomagać i oni są tego przykładem.

My również jesteśmy dumni z synów Janusza Panasewicza.

JP

Więcej o:
Komentarze (10)
Janusz Panasewicz pokazał swoich synów. Bliźniacy są podobni do taty? Przy okazji pochwalił się, że mają wielkie serce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  Wspaniali chłopcy!!! Panie Januszu, może Pan być z nich bardzo dumny.

 • Gość: Monika

  Oceniono 9 razy 7

  Panie Januszu gratuluje wspanialych synow godnych do nasladowania.

 • Gość: Babaryba

  Oceniono 1 raz 1

  Super chłopaki!

 • Gość: Ada

  0

  Nie ma z czego się cieszyć, tatuś urodą nie grzeszy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX