Kate i William przyłapani przez paparazzich. Zabrali dzieci na zawody konne. Mały George to prawdziwy rozrabiaka

Księżna Kate i książę William wybrali się dziećmi na wieś. Zostali przyłapani przez paparazzich. Książę George rośnie jak na drożdżach.

Księżna Kate i książę William zrobili sobie wolne od królewskich obowiązków. Razem z zaprzyjaźnionym małżeństwem i swoimi dziećmi wybrali się na trening przed zawodami konnymi. Paparazzi udało się uchwycić beztroskie chwile. Nieczęsto widujemy książęcą parę w tak naturalnych sytuacjach.

Księże Jerzy i księżniczka Charlotte zmienili się nie do poznania

Kate i William od lat przyjaźnią się z Mikiem i Zarą Tindall. W piątek znajomi spotkali się na próbach konnych w Burnham w Norfolk. Warto dodać, że obydwie pary mają dzieci w bardzo podobnym wieku. Nic dziwnego, że wolny czas poświęciły na zabawę z nimi.

Na zdjęciach widzimy, jak Kate nosi księżniczkę Charlotte na barana. Trzeba przyznać, że dziewczynka nie była chyba zbytnio zadowolona z tego faktu.

Znacznie lepiej bawił się książę George, którego wziął na ramię Mike Tindall. Syn książęcej pary wymachiwał zabawkowym mieczem i traktował znajomego rodziców jak konia, na którym przemierza ogromne tereny posiadłości. Patrząc na zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno był małym chłopczykiem.

Również książę William miał ręce, a raczej ramiona, pełne roboty. Nosił na nich swoją chrześnicę - Mię, córkę Tindallów. Podczas rodzinnego wypadu zabrakło księcia Louisa, który najprawdopodobniej został w domu ze swoją opiekunką.

Trzeba przyznać, że w takich sytuacjach księżna Kate i książę William zyskują w oczach tych, którzy zarzucają im zbyt sztywny styl życia.

AD

Więcej o:
Komentarze (51)
Kate i William przyłapani przez paparazzich. Zabrali dzieci na zawody konne. Mały George to prawdziwy rozrabiaka
Zaloguj się
 • Gość: Noelle

  Oceniono 42 razy 36

  A teraz czas na naukę dla redakcji. Zara to córka księżniczki Anny, więc to nie tylko "zaprzyjaźnione para", ale przede wszystkim członkowie rodziny. Choć oczywiście jedno drugiego nie wyklucza, to jednak tutaj to brzmi, jakby ktoś w ogóle o tym nie wiedział.

 • Gość: cc

  Oceniono 22 razy 18

  Oni się nie "przyjaźnią od lat" z Zarą Tindall. Zara to kuzynka Williama.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 32 razy 18

  Charlotte jest bardzo podobna do babci Elżbiety Królowej Anglii

 • lia.13

  Oceniono 38 razy 16

  Kate pięknie wygląda właśnie w takich naturalnych sytuacjach, tzn. sportowy strój, delikatny makijaż.

 • Gość: nice

  Oceniono 31 razy 13

  zupełnie normalni ludzie

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 12

  Fajna, szczęśliwa rodzinka na tych zdjęciach. Pewnie to, że fotki zostały zrobione w czasie kiedy wszyscy rozpisują się o zdradzie Williama to zupełny przypadek :)

 • Gość: madka

  Oceniono 24 razy 10

  ile lat ma ta dziewczynka? kiedyś tak niosłam moją 5-letnią córkę, potknęłam się i wywaliłam, i to na betonowym chodniku :( już miałam wizję roztrzaskanej czaszki dziecka, ale nic jej się nie stało na szczęście, tylko ja miałam masakrycznie obtarte kolana i dłonie,
  kiedy dziecko jest większe i cięższe, o wiele trudniej jest utrzymać równowagę

 • Gość: Jki

  Oceniono 29 razy 7

  Przecież oni są właśnie bardzo normalni, zero celebryckich nawyków. Najfajniejsi rojalsi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX