Książę William miał zdradzić Kate z jej przyjaciółką. Pałac królewski wydał oświadczenie. Robi się nieprzyjemnie

Książę William podobno miał romans z przyjaciółką Kate. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne tabloidy. Sprawa jest na tyle poważna, że włączyli się do niej królewscy prawnicy.

Księżna Kate i książę William przez osiem lat małżeństwa uchodzili za idealną parę. Jednak ostatnio na ich wizerunku pojawiła się poważna rysa. Wszystko przez plotki o rzekomym romansie WIlliama z bliską koleżanką Kate, Rose Hanbury. Zagraniczne media raz co raz powołują się na rzekomych informatorów i świadków, którzy potwierdzają zdradę syna księżnej Diany. Głos w sprawie zabrali wreszcie prawnicy rodziny królewskiej.

Książę William zdradził księżną Kate?

Całe zamieszanie zaczęło się od informacji na temat Księżnej Cambridge, która zakazała Williamowi zapraszania Rose na wszelkie liczące się imprezy i wydarzenia w Londynie. Brytyjskie tabloidy szybko podłapały temat i postawiły tezę, że syn księcia Karola wdał się w romans z przyjaciółką swojej żony.

Poszło o romans. Nie czytałem tych artykułów, ale chodzi o romans. Wszyscy o tym wiedzą, nawet my, Żydzi – poinformował znany brytyjski dziennikarz pochodzenia izraelskiego, Giles Coren.

Trudno było przejść obojętnie obok tych sensacyjnych doniesień. Brytyjski dziennik "Daily Mail" pisał wprost, że są to plotki, które mają wyłącznie przysłonić problem Brexitu. Jednak niedawno tabloid "In Touch Weekly" przeprowadził dokładną analizę sytuacji. W materiale pojawiły się rzekome wypowiedzi osób z otoczenia pary, które ze szczegółami opisały zamieszanie.

Po tej publikacji stanowczo zareagował Pałac Kensington. Pełnomocnicy rodziny królewskiej wystosowali oficjalne pismo do redakcji, w którym napisali, że artykuł jest pogwałceniem praw i uderza w dobre imię Williama.

Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - czytamy w oświadczeniu.

Wiele wskazuje na to, że książę William i księżna Kate skierują sprawę do sądu. Przypomnijmy, kilka lat temu francuski magazyn "Closer" przegrał proces za opublikowanie roznegliżowanych zdjęć pary z wakacji.

AD

Więcej o:
Komentarze (74)
Książę William miał zdradzić Kate z jej przyjaciółką. Pałac królewski wydał oświadczenie. Posypią się pozwy
Zaloguj się
 • corkabahometa

  Oceniono 33 razy 25

  to w sumie u nich ...rodzinne

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 24 razy 16

  Dajcie spokój. Nawet jeśli William zdradził, to rodzina królewska zrobi wszystko. Aby zatuszować ten fakt. A ponieważ mają kupę kasy i są wpływowi, wcale nie będzie to takie trudne.

 • halucynacjenakolacje

  Oceniono 11 razy 11

  Członek rodziny królewskiej nigdy nie zdradza. Co najwyżej sprawdza wierność poddanych.

 • Gość: kk

  Oceniono 26 razy 8

  Dajcie spokój. Oczywiście że Willi romansuje na prawo i lewo, a prawnicy po nim sprzątają, żeby dalej mógł grac rolę przykładnego męża i następcy tronu. Jednak i tak mu to slabo wychodzi, bo większego chłodu jak między nim a Kate, to nie ma tam między żadnymi małzonkami. William żonę kompletnie olewa, nawet na oficjalnych spotkaniach. Więcej czasu poświęca swojemu szalikowi, niż jej.
  William zabawiał się z dupencjami od zawsze i robi to dalej, jak tylko na chwilę wyrwie się z domu, a jak kompromitujące zdjęcia pojawiają sie w mediach, to ingeruje nawet sama królowa, i foty w cudowny sposób znikają. Takich sytuacji było kilka, ostatnia, jak pojechał na narty, w tym czasie kate siedziala w domu z dziećmi.
  Widać uznał, zę bezpieczniej romansować w królewskich włościach, bo tam nie ma paparazzo, za to jest od cholery rodzinki, obsługi i nie zawsze przychylnych pracowników. Znowu sie wydało.

  "Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka"
  No super, szkoda tylko, ze pow. artykuł dotyczy tylko William i Kate, ale już nie Harego i Meghan, czy nie dotyczył Diany.
  Kate we Francji wystawiajaca sie na balkonie z gołymi cyckami, czy wypinająca sie goła na plaży była warta obrony, bo oczywiście nie o nią chodziło, a o jej już wtedy męża, czyli Williama. Sądowo zakazano publikacji zdjęc, ale w Danii to olali i tak je publikowali. Kate sama sie wystawiła na smieszność i zawdzięcza to swojej głupocie, ale jak tabloidy publikują wyssane z palca bzdury o udawanej ciaży Meghan, to nikt o ochronie wizerunku nie myśli, a głos zamiast BRK zabierają światowe gwiazdy, nawet w tej sprawie interweniując u Karola.
  Żadne prawne zagrania tu nie pomogą w tym "idealnym małzeństwie" Kate i Williama, po prostu Willi będzie sie bardziej pilnował.

 • atomik2

  Oceniono 7 razy 7

  Jak z 'najlepsza przyjaciolka' to nie ma zdrady. Zdrada bylaby, jakby z najgorsza wrog (wroginia ?)

 • Gość: mol

  Oceniono 13 razy 7

  Najlepiej żeby firmę sprzątającą od razu wynajęli, bo Wiluś się coraz cześciej wyrywa z ciepełka domowego, dwóch prawników nie nadąży ze sprzataniem:)))

 • Gość: zw1

  Oceniono 8 razy 6

  Niesamowite, to już królewicz nie może poru.... na boku?! Co to za królestwo! Henryku VIII powstań! Zrób porządek! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX