Książę Karol i Camilla Parker Bowles wzięli ślub 14 lat temu. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia

Książę Karol i Camilla Parker Bolwes pobrali się 14 lat temu. Z tej okazji pokazali w mediach społecznościowych piękne zdjęcie portretowe. Ale ciekawsze są fotografie, na których dopiero się poznali - jeszcze przed małżeństwem Karola z księżną Dianą.

Jeszcze zanim książę Karol wziął ślub z Dianą Spencer, poznał Camillę Shand. Był rok 1970, on miał wtedy 22 lata, ona 23. Zobaczyli się na meczu polo w Windsorze i... od razu zaiskrzyło. Karol i Camilla zaczęli się spotykać, ale nie trwało to długo. Kiedy rok później książę podjął decyzję o wstąpieniu do marynarki wojennej, ich związek rozpadł się.

Camilla w 1973 roku wychodzi za Andrew Parkera Bowlesa i przejmuje jego nazwisko. Książę Karol poznaje 16-letnią Lady Dianę Spencer w 1977, kiedy jeszcze był w związku z jej starszą siostrą, Sarą. Przez te wszystkie lata książę Karol utrzymywał "bardzo" przyjazne stosunki z Lady Camillą, co wyszło na jaw wiele lat później. Jak para wygląda teraz, po 14 latach małżeństwa - wszyscy wiedzą:

Ale jak książę Karol i księżna Camilla Parker Bowles wyglądali w latach 70.? Sprawdźcie w naszej galerii, jak prezentowali się w 1975 roku, kiedy Camilla była już mężatką, zaś książę Karol wciąż szukał "tej jedynej".

Więcej o:
Komentarze (5)
Książę Karol i Camilla Parker Bowles wzięli ślub 14 lat temu. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • joankb

  Oceniono 14 razy -2

  Obleśny, miękki typek, który do czterdziestki mamusi i tatusiowi się nie sprzeciwił.
  Spie...ł życie sobie i innym.

 • lukasz2711

  Oceniono 21 razy -9

  Gej który doprowadził pierwszą żonę do rozchwiania psychicznego zaś drugą do alkoholizmu. Drugiej mi nie szkoda zaznaczam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX