Na Rozenek spłynęła fala hejtu po wpisie współautora książki o in vitro. "Kolejny pomysł na biznes". Majdan bronił żonę. Padły ostre słowa

Radosław Majdan stanął w obronie swojej żony Małgorzaty Rozenek po tym, jak spłynęła na nią fala hejtu po publikacji dominikanina Pawła Gużyńskiego odnośnie książki "In vitro. Rozmowy intymne".

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ostatnio, że wydała nową książkę, "In vitro. Rozmowy intymne". Jeden ze współautorów książki, dominikanin Paweł Gużyński, podważył jej udział w tym projekcie. Jego zdaniem "Perfekcyjna" przesadziła z autoreklamą swojego zaangażowania i wypomniał jej to w punktach.

Po pierwsze, wywiady nie zostały przeprowadzone, zebrane i opracowane kosztem Pani wielomiesięcznej żmudnej pracy - zaznaczał delikatnie dominikanin.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie musieliśmy długo czekać. Głos zabrakło także Wydawnictwo Pruszyński i S-ka.

ZOBACZ TEŻ: Współautor książki Rozenek o in vitro podważył jej udział w projekcie. "Nie przyłożyła Pani do niej ręki". Odpowiedziała na zarzuty

Radosław Majdan broni żonę Małgorzatę

Jak się okazuje, w sprawę postanowił się zaangażować także mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan. Jeden z internautów krótko skomentował całą sprawę:

Kolejny pomysł na biznes....

Majdan postanowił się odnieść do tych słów. 

Dlaczego uważasz, że mówienie o ważnych sprawach jest pomysłem na biznes? Dlatego bo ciebie to nie dotyczy? Więc uspokajam. Nie otwieramy kliniki in vitro - napisał Majdan. 
Ech... - dodał kolejny internauta. 

Na te słowa Majdan także nie pozostał obojętny. 

Musisz być bardzo sfrustrowana swoim życiem. Niestety nie dostaniesz żadnej rady, bo największą karą dla ciebie jest to, że musisz siebie i swoje frustracje znosić. Życzę wytrwałości - czytamy we wpisie Majdana. 

Screen z Instagrama Małgorzaty RozenekScreen z Instagrama Małgorzaty Rozenek Screen / Instagram / Małgorzata Rozenek

Trzeba przyznać, że walczy o imię żony jak lew! 

Małgorzata Rozenke a Wydawnictwo Pruszyński i S-ka

Głos w sporze zabrało także Wydawnictwo Pruszyński i S-ka.

Pragniemy podkreślić, że przez wiele miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan brała udział we wszystkich etapach powstawania książki "In vitro. Rozmowy intymne". Podważanie jej autorstwa w przypadku książki poruszającej temat, w który jest od wielu lat publicznie i osobiście zaangażowana, jest tym bardziej krzywdzące. Przykro nam, że odwraca uwagę od społecznej debaty, którą chcieliśmy rozpocząć za sprawą tego projektu wydawniczego - dodaje redaktor książki Michał Nalewski oraz zespół Wydawnictwa Prószyński Media.

Małgorzata Rozenek a in vitro

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro. Co więcej, żona Radosława Majdana pod koniec ubiegłego roku została przyłapana pod kliniką in vitro, co może sugerować, że stara się o kolejne dziecko. "Perfekcyjna" często zabiera głos w kwestii tej metody zapłodnienia. Szczególnie aktywna była, gdy do Sejmu swego czasu trafił projekt ustawy ograniczający tę metodę w Polsce. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek uznała, że miarka się przebrała i grzmi do polityków. "Zostawcie nas w spokoju!". Dalej jest jeszcze mocniej

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (93)
Na Rozenek spłynęła fala hejtu po wpisie współautora książki o in vitro. "Kolejny pomysł na biznes". Majdan bronił żonę. Padły ostre słowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: g

  Oceniono 55 razy 43

  Sama jest sobie winna, bo zdecydowała się ma taki image, a nie inny. Trudno bedzie jej się uwolnić od wizerunku tandeciary z biustem i tyłkiem na wierzchu. Trzeba było myśleć.

 • Gość: io

  Oceniono 49 razy 37

  Nie kupować, nie czytać, omijać szerokim łukiem, to jedyny możliwy protest przeciwko takim praktykom! Wciskacze kitu za grube pieniądze!!!

 • Gość: ja

  Oceniono 41 razy 37

  Tak ona napisała tę książkę jak Czerwnik był projektantem sukienki Ciary (projekt skopiowali na spółkę z Rodzynek beszczelnie, gdyby ktoś nie wiedział). Książkę napisał copywriter, a to że inne celebrytki postępują podobnie to nie jest żade wytłumaczenie. Wydawnictwo kupiło prawa do jej nazwiska, żeby książkę sprzedać, więc na stanowisku, że to RM jest autorką wydawnictwo się okopie. Lud głupi natomiast wszystko łyknie jak pelikany.

 • Gość: Jędza

  Oceniono 34 razy 28

  Zazwyczaj jest bardziej wygadany. A tu obrona tak marna, jak jego dawne występy w bramce Pogoni Szczecin.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 25

  Zgadzam się. To wszystko dla kasy. A Pan Majdan też nie jest wiarygodny skoro to jego trzecia żona.

 • Gość: GoscCzyliJa

  Oceniono 29 razy 17

  To wszystko to jedna wielka żenada!!zeby zrobić coś dobrego,poruszyć ważne kwestie nie trzeba udawac pisarki i przypisywać sobie zaslug innych,co innego podać pomysł i zrobić z siebie patronkę projektu a co innego mijać się z prawdą... słusznie ktoś zauważył że podobne zamieszanie Pani Rozenek zrobiła ze swoimi wiekiem (szczerze mówiąc jeśli jest prawda że urodziła się w 1978 roku to to żadne wooow że tak wygląda-wiele czterdziestek wygląda tak samo albo i lepiej można by było robić wooow jeśli byłby to wiek 50+)faktem jest że rozpoznawalne nazwisko przyciągnie ludzi chociaż sądząc po ilości osób które nie przepadają za Panią Rozenek która chce być od wszystkiego ekspertem efekt może być niestety odwrotny.
  Zastanawiam się tylko po co do tego zamieszania wtrąca się i to niezbyt uprzejmie małżonek,rozumiem że to taka chęć przypomnienia o sobie i przedstawienia się w świetle wspaniałego oddanego meza bo z tego co wiem zainteresowanie Panem Majdanem wzrosło najpierw dzięki poprzedniej małżonce a pozniej z racji rozkręcającej się kariery kolejnej malzonki która jako prawniczka chyba świetnie wie jak się bronić i adwokata nie potrzebuje. Pragnę nadmienić do wiadomości Pana Majdana iż nie jestem ani zflustrowana ani gruba i brzydka i do tego pozostaje w szczęśliwym związku od 25 lat z pierwszym mężem ale zabrałam głos ponieważ irytuje mnie bardzo kiedy znane osoby kłamią i nie ponoszą żadnych konsekwencji w przeciwieństwie do zwykłego Kowalskiego i do tego jeszcze mają czelnos się OBURZAC kiedy ktoś odważy się im to wytknąć.

 • pacior4

  Oceniono 22 razy 16

  hejtu? to już zdania swojego nie można wygłosić bo zaraz hejt?

 • Gość: Fix

  Oceniono 26 razy 14

  Krzywe nogi i stale otwarty dziub może od sylikonu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX