Jennifer Lopez przerywa milczenie. W końcu skomentowała plotki o romansie Alexa. "Nie pozwolę, aby ludzie wchodzili z butami w nasze życie"

Jennifer Lopez podobno została zdradzona przez swojego partnera Alexa Rodrigueza. Wokalistka postanowiła odnieść się do plotek i stanowczo je skomentowała.

Jennifer Lopez w marcu tego roku kolejny raz się zaręczyła. Ale przypomnijmy, że piosenkarka ma za sobą trzy nieudane małżeństwa i kilka romansów. Z pewnością dlatego ma nadzieję, że jej obecny partner będzie tym ostatnim. Fani piosenkarki już nie mogą się doczekać jej bajkowego, czwartego ślubu.

Jennifer Lopez została zdradzona? 

Ale niestety, całkiem niedawno w zagranicznych mediach pojawiły się doniesienia, jakoby jej narzeczony, Alex Rodriguez, zdradzał ją między innymi z byłą modelką Playboya Zoe Gregory, która natomiast przyznała, że ten rzeczywiście proponował jej trójkąt. Co więcej, twierdzi, że ich internetowy flirt trwa już od dawna. Głos w sprawie zabrał także wieloletni kolega Alexa, Jose Caneseco, który również potwierdza te doniesienia.

Alex Rodriguez przestań być du***em i przestań zdradzać Jennifer Lopez.

Sytuacja wzbudza sporo kontrowersji, a zarzuty są bardzo poważne, dlatego Lopez postanowiła odnieść się do plotek. Zrobiła to w wywiadzie radiowym w The Breakfast Club. W porannej rozmowie powiedziała krótko i rzeczowo:

Wiem, jaka jest prawda, wiem kim on jest i wiem kim ja jestem. Nie pozwolę na to, aby inni ludzie wchodzili z butami w nasze życie i dawali mi rady na temat mojego związku. Ja najlepiej wiem, jaki jest nasz związek!

Jennifer jest bardzo stanowcza w tej kwestii. Nie dziwimy się, bo oskarżanie kogoś o zdradę to bardzo poważny zarzut.

JP

Więcej o:
Komentarze (3)
Jennifer Lopez przerwała milczenie i skomentowała doniesienia o zdradzie. "Nie pozwolę na to, aby inni ludzie wchodzili z butami w nasze życie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 7

  Jennifer dowie się ostatnia jaki jest jej związek

 • Gość: Ten zły

  Oceniono 4 razy 2

  Jesteś osobą publiczną już dawno nie masz życia prywatnego! Te wszystkie gwiazdunie tfu..

 • Gość: Gość

  0

  Ten jej facet to gej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX