Mama Królikowskiego ma dość. "Nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami". Czy syn w końcu się posłucha?

Antek Królikowski jest miłośnikiem młodszych kobiet. Nie podoba się to jego mamie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chce, by jej syn wreszcie się ustatkował.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Aktor długo nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej. Jednak od jakiegoś czasu spotyka się z anonimową dziewczyną. Podobno jest młodsza od niego prawie o 10 lat. To oznacza, że jest niemal w tym samym wieku, co była dziewczyna aktora. Niestety, radości syna nie podziela Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Antoni Królikowski skrytykowany przez swoją mamę

Antek Królikowski nigdy nie ukrywał, że woli spotykać się z młodszymi dziewczynami. Po rozstaniu z 20-letnią Wieniawą pojawiły się głosy, że może tym razem zwiąże się z rówieśniczką. Nic z tych rzeczy. Z tego faktu nie jest zadowolona jego mama. Jak dowiedział się "Fakt", Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła cierpliwość do swojego syna.

Pani Małgosia nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami. Doszła do wniosku, że takie dziewczyny mają "fiu-bździu" w głowie i nie są gotowe na dojrzałą relację. Zapytała go, dlaczego nie znajdzie sobie dziewczyny wśród rówieśniczek. Wówczas miałby szansę zbudować trwały związek, a może nawet i stworzyć rodzinę. Antek jednak zbył to żartem - zdradził informator tabloidu.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski ma 30 lat. Jak myślicie, czy wreszcie zacznie poważnie myśleć o założeniu rodziny?
 

AD

Więcej o:
Komentarze (39)
Antek Królikowski skrytykowany przez swoją mamę. Ma ona dość tego, że jej syn stale wiąże się z maturzystkami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hard

  Oceniono 35 razy 33

  Tylko trzpiotki mogę się zainteresować tym 30-letnim chłoptasiem . Prawdziwa kobieta potrzebuje prawdziwego mężczyzny, a nie złotoustej miękkiej fajki z maślanymi oczkami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 25

  Kolejny Piotruś Pan. A Wieniawa? No cóż- szuka tatusia

 • Gość: serio?

  Oceniono 21 razy 15

  mamusia nie rozumie?
  ja mamusi wytłumaczę, że wychowała infantylnego gó...arza (podobno "artystę") dla którego nie ma znaczenia co ma kobieta w głowie, tylko byle by można poszpanować "wieniawą" wśród imbeców na zbliżonym poziomie tj. "gwiazd" dzisiejszych gimbusów (taco hamingway'ów i jemu podobnych dawifów podsiadłych)
  A abstrachując od błędów w wychowaniu i generalnie zerowego poziomu IQ królkowskiego, to ja bym chciał tylko zapytać gdzie ten świat zmierza?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  "Słuchać się" - to chyba rusycyzm?

 • sloncenadnami

  Oceniono 6 razy 6

  dobrze, że się nie spotyka z 30 lat młodszymi, tak jak mój ex :D

 • Gość: Teresa

  Oceniono 7 razy 5

  Syn musi przeżyć życie po swojemu, bo to jego życie.
  Każdy lubi coś innego.

 • Gość: tosia

  Oceniono 5 razy 3

  syn ma się posłuchać ? do siebie ma mówić ? czy ma posłuchać matki? a poza tym co robi Antek oprócz tego,że ma znanych rodziców? bo znany jest z tego,ze jest synem. żadnych osiagnięć własnych chyba nie ma ?poza jedna rolą w zamierzchłych czasach

 • Gość: Batbara

  Oceniono 9 razy 3

  Dla mnie to wygląda jak Głowno w trawie nie ciekawa twarz a aktor to taki jak rodzice żaden. A ona jak woli tatusiów to jej sprawa .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX