Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy się z wpadek w "Big Brotherze". Zdradziła, z kim tak naprawdę spotkała się Iza [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak jest główną prowadzącą wydania na żywo "Big Brother Arena". Gospodyni reality show wytłumaczyła wpadki, które wydarzyły się w programie.

Agnieszka Woźniak-Starak, kiedy otrzymała propozycję prowadzenia programu "Big Brother", od razu się zgodziła. Prezenterka w pierwszych odcinkach na żywo zaliczyła kilka wpadek, które nie umknęły uwadze producentów formatu. Nie ma się co dziwić, ponieważ ostatnimi czasy w reality show dużo się dzieje i co chwilę wybuchają nowe afery. Jak podaje informator "Faktu", Agnieszka, po kilku pomyłkach, które zaliczyła na wizji, została wezwana na dywanik.

"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy wpadki w programie

Tabloid donosi, iż Woźniak-Starak nie wiedziała, co dzieje się w domu Wielkiego Brata.

Osoba z produkcji "Big Brothera" siedziała z nią wcześniej przez cały dzień w garderobie i tłumaczyła zawiłe relacje pomiędzy uczestnikami. Nie było innego wyjścia. Aga w ogóle tego nie ogarniała, a na próbach ciągle się myliła. Zresztą podczas wejść na żywo też zaliczyła wpadki. Skończyło się, oczywiście, wezwaniem na dywanik - ujawnia informator Faktu. - Usłyszała, że oglądanie tego programu to jej obowiązek.

Okazuje się, że nie tylko Agnieszka miała wpadki. Producenci programu też mają ich kilka na swoim koncie. Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem wyjaśniła sytuację, która niedawno miała miejsce w Big Brotherze i bardzo zbulwersowała internautów. Otóż do sieci wyciekł filmik, w którym Iza pod pretekstem wyjścia do lekarza podobno spotkała się z dziećmi i bliskimi. Choć kamery nie zarejestrowały tego momentu, to produkcja nie wyciszyła mikroportu uczestniczki i było słychać szept oraz dziecięcy głos. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

To była totalna nieprawda, trochę teoria spiskowa. Po pierwsze nie ma takiej możliwości, żeby ktoś się spotkał z bliskimi, a po drugie Iza naprawdę do wszystkich mówi "kochana", "kochanie". Wyszła spotkać się z lekarzami, których poznała podczas badań, bo przecież oni wszyscy przechodzili różne badania przed tym programem. I ona w ten sposób zareagowała, ale, prawdę mówiąc, ciężko było wyciągnąć wnioski, że ona spotyka się ze swoimi dziećmi, bo tak po prostu nie było - powiedziała Plotkowi Agnieszka.

Prowadząca reality-show przyznała również, że popełniła błąd, kiedy poinformowała w drugim odcinku "Big Brother Arena", że Natalia odpadła z programu różnicą trzydziestu esemesów. Wówczas internauci wywnioskowali, że jedynie 750 osób wzięło udział w głosowaniu.

Po pierwsze to, co powiedziałam, nie dotyczyło końcowego wyniku głosowania. Po drugie mnie się wydawało, że ktoś tak powiedział, a okazało się to kompletną nieprawdą i to był mój ogromny błąd i nie powinnam była absolutnie tego mówić. Jednak jest to program na żywo i dzieją się różne rzeczy - wyjaśniła naszej reporterce.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jeśli czekaliście, aż "Big Brother" się rozkręci, już nie musicie. Ten program to porażka i zmienić to może tylko cud

JP

Więcej o:
Komentarze (29)
Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy się z wpadek w "Big Brotherze". Powiedziała też, czy Iza naprawdę spotkała się z rodziną [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: qwerty+

  Oceniono 20 razy 12

  Tą panią to można ludzi straszyć. Brrrrrr...

 • Gość: 13f

  Oceniono 16 razy 10

  A temu glonojadowi to coś niby ryj urwało, że musiała se przyszyć do otworu gębowego dwie dyskontowe Berlinki zamiast warg?

 • Gość: Kitka

  Oceniono 12 razy 10

  Ale ściemnia ,aż boli . :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Nie lubie tej baby, dziala mi na nerwy i przez to nie ogladam BB, bo jej nie chce ogladac.

 • Gość: gb

  Oceniono 10 razy 6

  "Wieści z szamba", odc. 2362

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 5

  Woźniak-STARAK URWAła się z choinki?

 • Gość: Daria89

  Oceniono 9 razy 5

  Ale ściema...

 • Gość: Alicja

  Oceniono 6 razy 4

  Jak można mieć miliony i tak zniekształconą i wykrzywiona twarz ? I prowadzić BB? To była kiedyś ładna i niegłupia prezenterka. O co chodzi? Skąd się bierze tak wysoki poziom autodestrukcji?

 • Gość: xyz

  Oceniono 8 razy 4

  Kłamią jak w pisie, chajzerowi aż z uszu się dymiło i myślał że śmieszkująć sobie ktoś im uwierzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX