Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka już się rozstali? Ona płakała, on wyszedł z imprezy sam

Jak donosi portal Pomponik.pl, Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski pokłócili się na jednej z warszawskich premier filmowych.

Przez kilka lat Wojtek Mazolewski był partnerem Mai Sablewskiej. Para na zmianę rozstawała się i schodziła. Jednak na początku minionego roku okazało się, że ich drogi rozeszły się na dobre, a pod koniec ubiegłego roku muzyk pokazał się na salonach z nową partnerką, Katarzyną Zawadzką. Para na Instagramie, jak i na ściankach, nie szczędziła sobie czułości. Wszystko więc wskazywało na to, że są w sobie zakochani po uszy. 

Jak sugeruje jednak portal Pomponik.pl, sytuacja uległa zmianie. Razem pojawili się ostatnio na premierze filmu "Ciemno, prawie noc", gdzie... pokłócili się na oczach wszystkich zgromadzonych.

Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski rozstali się?

Ich wieczór nie należał ponoć do najprzyjemniejszych. Para ponoć pokłóciła się, wobec czego aktorka zwyczajnie się popłakała. A Mazolewski? Warszawskie kino opuścił ponoć sam.

Kłócili się cały czas, ona usiłowała zapanować nad płaczem. On, nieczuły tym razem na kobiece łzy, wyszedł z galerii. Sytuacja nie wyglądała korzystnie i raczej nie wróży to najlepiej na przyszłość... - czytamy w serwisie Pomponik.pl.

Jesteśmy nieco zasmuceni tą informacją. Czyżby był to koniec ich związku? Jeśli tak, to szkoda, bo razem wydawali się tworzyć naprawdę zgrany duet. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (14)
Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka rozstali się? Ona płakała, on wyszedł z imprezy sam
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kasia

  Oceniono 30 razy 18

  Ona jest zjawiskowa, bardzo intrygująca i naturalna. W dobie klonów - perełka.

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 15 razy 11

  @Gość: kasia
  Dlatego do niego nie pasowała, bo no jest właśnie takim typowym klonem. Narcyzem dzisiejszych czasów. Tak męska wersja dziewczyny piłkarza.

 • 1234qwerty

  Oceniono 7 razy 7

  Tam panuje system każdy z każdym

 • Gość: fafik

  Oceniono 8 razy 6

  Oni wszyscy wygladaja jak kokainisci, troche zbyt szczupli, z twarza bez mimiki. nie pisze tego o dziewczynie- jeszcze nie jest zniszczona.

 • Gość: Marta

  Oceniono 5 razy 5

  On jest wymalowany jak kukła,dla mnie to jest odrażające.Jak można się tak oszpecać.Co ta baba w nim widzi.

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy 3

  Ja wiem z doświadczenia, że najpierw jest fascynacja, później wychodzą różnice i w zależności jak sie próbują rozumiec będzie albo rozstanie albo hartowanie związku.
  Rozstanie kobiety bardziej odczuwają bo i uczuciowo i ambicjonalnie, no bo przeciez facet od niej odszedł i pewnie pójdzie do drugiej i to je najbardziej boli.
  Czasem jednak lepiej się rozstać niż męczyć nawzajem.

 • Gość: Iga

  Oceniono 5 razy 3

  " jak sugeruje pomponik" , " jak sugeruje świat na żywo" , jak sugeruje to i tamto... Tu jest aż tak kiepsko, że nie potraficie sami skleić jednego dobrego artykułu? I to na koniec: " A Wy co o tym myślicie?" Ludzie no trzymajcie JAKIKOLWIEK poziom

 • byann

  Oceniono 2 razy 2

  A nie była Marcelina? Pierwsze słyszę o delikwentach. Widzę, że inni na forum są bardziej 'wykształceni'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX