Piotr Kraśko pochwalił się wyjątkowym prezentem od swojej teściowej. Pani Wanda jest bardzo hojna

Piotr Kraśko pochwalił się prezentem, jaki otrzymał od swojej teściowej. Okazuje się, że pani Wanda Ferenstein w prezencie dała mu... konia.

Piotr Kraśko, tak jak jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko, kocha konie. Dziennikarz na co dzień pracuje w telewizji, ale czas wolny najchętniej spędza w rodzinnej stajni swojej żony i jej rodziców w Gałkowie. Okazuje się, że rodzina Ferensteinów potrafi być niezwykle hojna dla swojego zięcia.

Piotr Kraśko dostał wyjątkowy prezent od teściowej

Piotr Kraśko pochwalił się w swoich mediach społecznościowych wyjątkowym prezentem, jaki otrzymał od teściowej. Pani Wanda Ferenstein postanowiła sprezentować swojemu zięciowi Bambika. Bambik tymczasem jest wielkich rozmiarów koniem, ważącym niemalże tonę i mierzącym prawie dwa metry wysokości.

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie siebie na Bambiku i rzeczywiście, wielkość konia robi wrażenie. Dziennikarz wygląda na nim jak kruszynka. Do fotografii dołączył również opis, w którym chwali się, jak fajną teściową ma:

Różne są teraz challenge, ale uważam, w #najlepszatesciowachallenge moja byłaby w światowej czołówce?? Oto najpiękniejszy i największy koń na jakim w życiu jeździłem. Bambik (bo tak ma na imię) ma 190 cm, wazy 900kg, ma jeszcze więcej energii, cudowny charakter i jest prezentem od teściowej. Dziękuję!

Cena takiego prezentu nie jest dokładnie określona, jeśli jednak popatrzymy na inne konie rasy shire (a najpewniej właśnie takiej jest Bambik), można je kupić za 30-40 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że "babcia Wanda", jak pieszczotliwie nazywa panią Wandę Ferenstein Piotr Kraśko, ma gest!

Więcej o:
Komentarze (14)
Piotr Kraśko chwali swoją teściową. W zawodach "najlepsza teściowa" byłaby w światowej czołówce!" Dostał naprawdę drogi prezent
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 13 razy 13

  A moja tesciowa mnie nienawidzi I tylko czeka kiedy rozpadnie sie nasz zwiazek. Brawo dla wszytskich tesciowych ktore szanuja wybory doroslych dzieci.

 • Gość: obusa

  Oceniono 2 razy 2

  Cudny prezent brawa dla wspanialomyslnej tesciowej!

 • alakyr2

  Oceniono 12 razy 2

  Panicz Kraśko na koniu. Symbol obciachu. Syn i wnuk komunistów na koniu w bryczesach. Gdyby nie Solidarność, ta postać mówiąca z dziwnym akcentem byłaby teraz szefem TVP.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Polska elyta... ajaj.... upadek klasy wyzszej to upadek kulturalny. Po to w Europie byla arystokracja z tradycjami i zasadami, aby jakiegos poziomu sie trzymac, smutne, komunie sie udalo i teraz panicz "Krasko" gerbu malinka na koniu od tesciowej. Nowe pieniadze sa wszedzie na swiecie, ale niedobrze jak sa tylko nowe pieniadze i one zaczynaja tworzyc elyte

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  Fircyk w wiecznie przyciasnych spodniach, który się podnieca na widok tylko plastikowych cycków

 • Gość: Jeździec

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Kraśko jako jedyny jeździ bez kasku. Jak dla mnie, wielka ignoracja i chyba męska duma?

 • Gość: Dorota

  Oceniono 9 razy 1

  Gdyby moją córkę zdradził mąż na oczach całej Polski to ja dałabym mu prezent ,ale te panie zakłamują rzeczywistość i udają .ze sprawy nie było ,szok

 • Gość: juim

  Oceniono 6 razy 0

  taki gest jak obiad koń zostaje w rodzinnej stajni i teraz inni będą go ujeżdżać podobno to bardzo lubią konie nic kopać ich w brzuch i niech jadą Gdzie są organizacje broniące praw zwierząt??? co za puste hobby no ale jest z tvn.....

 • Gość: Dorota

  Oceniono 6 razy 0

  Gdyby moją zdradził mąż na oczach całej Polski to ja dałabym mu prezent ,ale te panie zakłamują rzeczywistość i udają .ze sprawy nie było ,szok

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX