Michał Wiśniewski otwarcie o problemach z alkoholem. Zaczął pić przez długi. "Syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti"

Michał Wiśniewski od dawna walczy z wielomilionowymi długami. Piosenkarz przyznał niedawno, że w krytycznych momentach sięgał po alkohol. Wszystko widziały jego dzieci.

Przy okazji rozwodu Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner okazało się, że piosenkarz tonie w długach. Problemy finansowe lidera Ich Troje zaczęły się już w 2001 roku i w ciągu kilku lat urosły do kilku milionów złotych. Teraz okazuje się, że wokalista nie radził sobie z emocjami i uciekał do używek.

Michał Wiśniewski o uzależnieniu od alkoholu

Piosenkarz w wywiadzie dla "Faktu" opisał moment, w którym z dnia na dzień skończyło się jego luksusowe życie. Kiedy w pewnym momencie okazało się, że jest bankrutem, wszyscy odwrócili się od niego.

Nagle wszyscy zerwali kontrakty, bo kto chce współpracować z osobą ściganą przez komorników? Banki zaczęły wypowiadać mi kredyty. Wypowiedzieli mi karty, nie mogłem mieć własnego konta. Nagle nie wiedziałem, ile jestem komu winien - przyznał Wiśniewski w rozmowie z tabloidem.

Piosenkarz z czasem zaczął szukać ratunku w alkoholu. Dzięki niemu na moment zapominał o problemach, z którymi zmagał się na co dzień. Niestety, na uzależnieniu Michała najbardziej cierpieli jego najbliżsi.

Zacząłem zapijać te smutki. Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom - zdradził lider Ich Troje.

Wszystko zmieniło się, kiedy sąd orzekł jego upadłość. Był to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu Michała Wiśniewskiego. Dziś ma specjalne konto, którym zarządza syndyk i pomaga wyjść mu z zadłużenia.

AD

Więcej o:
Komentarze (55)
Michał Wiśniewski otwarcie o problemach z alkoholem. Zaczął pić przez długi. "Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • groupen

  Oceniono 13 razy 11

  *** Piosenkarz z czasem zaczął szukać ratunku w alkoholu ***
  I co, pomogło ??

 • adirun

  Oceniono 16 razy 10

  W polsce wiele osób ma/miało problem z alkoholem, lecz nie każdy robi z tego szum medialny tylko po to, aby zarobić..

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 8 razy 8

  Głupiego gadanie. To nie długi były zapijane alkoholem...tylko były wynikiem alkoholu, hazardu i ogólnie hulaszczego trybu życia. Tak to już jest w niektórych przypadkach, że "gwiazdor" myśli że złapał Pana Boga za nogi i że świat należy do niego. Czasem upadek z wysokości jest niezwykle bolesny.

  p.s. Znam typa który grywał z Panem Wiśniewskim w pokerka.. :) Gruba kasa szła.. Tamten też dawno na finansowej mieliźnie.

 • Gość: Ali

  Oceniono 13 razy 7

  A ten znowu łazi po programach i żali się - żałosny prymityw

 • Gość: Gali

  Oceniono 11 razy 7

  Miałeś chamie złoty róg itd

 • Gość: Sowa

  Oceniono 4 razy 4

  Może to i dobry sposób na życie . Żyć jak panisko , wydawać miliony , pić , hulac , a potem wpasc w czarną rozpacz , ogłosić upadłość i być szczęśliwym .Ha ha ha , to tylko potrafi Wiśniewski .

 • Gość: Morgan

  Oceniono 4 razy 4

  Zaraz będzie się puszczał z facetami za działkę lub alpage bo do pracy to on się raczej nie nadaje. Ja jak mi się kosz zapełni, to wyrzucam śmieci. To samo opinia publiczna powinna zrobić z tym czymś 🖕🖕🖕🖕💩

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 10 razy 4

  Michal jest spoko on tyle co ludziom pomagał na domy dziecka ile wszystkim dzieciom pomógł pieniędzmi prezentami dzieci go bardzo kochają jest szczerym sympatycznym człowiekiem pszrd wszystkim dobrym proszę cie co niektórzy podsmiewajo ludzie są podli trzeba się obejrzeć na siebie a że w życiu każdemu się coś niewiedzie trzeba obejrzećc też się na jego kobiety żony po co do niego lgnely a teraz Michał niedobry co chcieć od tego człowieka niejednemu w życiu się nieuklada on jest gwiazda da sobie rade wychodzi pomału już piękne pieniądze zarabia pięknie śpiewa do sobie rade pozdrawiam podlać ludzka biedna granic

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  nie specjalnie obchodza mnie problemy tego pana,nie wiem czemu to ma sluzyc ?ku przestrodze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX